Miljolare.no

Underklasse: Tofrøblader (Magnoliidae)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
ArnebråtveienOslo11003.06.2015 
arnesSømna, Nordland21030.03.2008 
ArnstadklempenStjørdal, Trøndelag87727.05.2003 
AronnesAlta, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11006.05.2016 
AsakmarkaLillestrøm, Viken17335024.05.2012 
Asgerdsvei 49Nesodden, Viken22029.03.2007 
AskGjerdrum, Viken22016.04.2009 
Ask, eiendommene birkelund 1, 2 og stienAskøy, Vestland21304.02.2013 
AskerAsker, Viken32017.09.2015 
AskerAsker, Viken578001.06.2017 
AskerAsker, Viken4082217.09.2015 
AskerAsker, Viken445103.04.2020 
askimIndre Østfold, Viken44017.04.2007 
AskimIndre Østfold, Viken33008.04.2008 
askvoll sentrumAskvoll, Vestland44015.04.2007 
AskøyAskøy, Vestland11007.03.2007 
AsnesSandefjord, Vestfold og Telemark107020.03.2016 
AspelundSenja, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku63021.05.2008 
AtnaStor-Elvdal, Innlandet33002.05.2007 
AuklandshamnSveio, Vestland126011.04.2004 
AurdalsliaBergen, Vestland1312012828.05.2013 
Aurdalslia skoleBergen, Vestland65013.11.2012 
Aurland barne- og ungdomsskuleAurland, Vestland11003.04.2014 
AurskogAurskog-Høland, Viken84024.05.2008 
austbøVinje, Vestfold og Telemark33022.04.2007 
Austre MolandArendal, Agder32018.03.2003 
AustrheimAustrheim, Vestland11130.08.2006 
AusvikaBodø, Nordland66016.05.2018 
BadeparkenSandefjord, Vestfold og Telemark54021.04.2013 
BakkaneBremanger, Vestland128023.04.2020 
BakkavikTysvær, Rogaland11027.03.2013 
BakkeHolmestrand, Vestfold og Telemark32012.04.2018 
BakketunEidskog, Innlandet1063162828.07.2019 
BalderheimBjørnafjorden, Vestland7311019.05.2013 
baldersheimBjørnafjorden, Vestland54025.03.2014 
BALDERSHEIMBjørnafjorden, Vestland11019.03.2011 
BamblekystenBamble, Vestfold og Telemark22031.03.2011 
BarduBardu, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11028.04.2014 
BardufossMålselv, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku21020.06.2006 
batnfjordGjemnes, Møre og Romsdal52114.04.2020 
BatnfjordsøraGjemnes, Møre og Romsdal43127.03.2020 
Baustadåsen VestTysvær, Rogaland55527.04.2015 
bebygdMoss, Viken11015.04.2013 
bebygd område/lokalmiljøLesja, Innlandet11001.04.2012 
BegbyFredrikstad, Viken41022.09.2019 
Beitevegen 5Lillehammer, Innlandet11029.04.2018 
bekkDrammen, Viken11014.04.2007 
Bekk fra fotballbane mot VardevannetBergen, Vestland33008.04.2015 
Bekk/ bekkmunning HaukvatnetTrondheim, Trøndelag33005.06.2015 
BekkefaretStavanger, Rogaland22020.03.2012