Resultater
Ekorn (Sciurus vulgaris) Unni Tvete (30.04.2024)
Ekorn (Sciurus vulgaris) Unni Tvete (30.04.2024)
Grønnfink (Carduelis chloris) Grønnfink_02 Eirik Lye (28.04.2024)
Grønnfink (Carduelis chloris) Grønnfink_01 Eirik Lye (28.04.2024)
Stillits (Carduelis carduelis) Stillits_03 Eirik Lye (28.04.2024)
Stillits (Carduelis carduelis) Stillits_02 Eirik Lye (28.04.2024)
Grønnsisik (Carduelis spinus) Stillits og grønnsisik i hagen på Våland Eirik Lye (28.04.2024)
Stillits (Carduelis carduelis) Stillits_01 Eirik Lye (28.04.2024)
Bokfink (Fringilla coelebs) Gunhild Sollerud (25.04.2024)
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) Gunhild Sollerud (25.04.2024)
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) Gunhild Sollerud (25.04.2024)
Spurvehauk (Accipiter nisus) Spurvehauk på Voss Sverre Midlang (16.03.2024)
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) Gunhild Sollerud (17.04.2024)
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) Gunhild Sollerud (17.04.2024)
Fasan (Phasianus colchicus) Fasanhann sprader rundt Gunhild Sollerud (17.04.2024)
Stær (Sturnus vulgaris) Margret Andersen (06.04.2024)
Stær (Sturnus vulgaris) Margret Andersen (06.04.2024)
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) Bjørkefink Øyvind Sakshaug (12.04.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) enjoying sunflower seeds Margret Andersen (05.04.2024)
Ringdue (Columba palumbus) ringdue og stær ovenfor foringsplassen Margret Andersen (04.04.2024)
Stær (Sturnus vulgaris) Margret Andersen (04.04.2024)
Stær (Sturnus vulgaris) starling at the kitchen window Margret Andersen (04.04.2024)
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Margret Andersen (30.03.2024)
Pilfink (Passer montanus) Margret Andersen (30.03.2024)
Kjøttmeis (Parus major) Margret Andersen (30.03.2024)
Skjære (Pica pica) Gunhild Sollerud (25.03.2024)
Fasan (Phasianus colchicus) Fasan far sprader på Palmesøndag ca kl 0600 Gunhild Sollerud (24.03.2024)
Ringdue (Columba palumbus) Margret Andersen (20.03.2024)
Stjertmeis (Aegithalos caudatus) Ann Kristin Pedersen (20.03.2024)
Stjertmeis (Aegithalos caudatus) Stjertmeis Ann Kristin Pedersen (20.03.2024)
Svartmeis (Periparus ater) Margret Andersen (17.03.2024)
Svartmeis (Periparus ater) Margret Andersen (17.03.2024)
Grønnsisik (Carduelis spinus) Margret Andersen (17.03.2024)
Svartmeis (Periparus ater) Margret Andersen (15.03.2024)
Svartmeis (Periparus ater) Margret Andersen (15.03.2024)
Svartmeis (Periparus ater) Margret Andersen (15.03.2024)
Rødstrupe (Erithacus rubecula) Rødstrupe i plommetre Svein Atle Skarshaug (05.03.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (05.03.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (05.03.2024)
Spurvehauk Wenche Engebråten (03.03.2024)
Ringdue (Columba palumbus) Ringdue Erik Grønnestad (28.02.2024)
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Blåmeis Erik Grønnestad (28.02.2024)
Kjøttmeis (Parus major) Kjøttmeis Erik Grønnestad (28.02.2024)
Flaggspett (Dendrocopos major) Flaggspett Erik Grønnestad (28.02.2024)
Grønnfink (Carduelis chloris) Grønnfink Erik Grønnestad (28.02.2024)
Kaie (Corvus monedula) Kaieflokk Erik Grønnestad (28.02.2024)
Gunhild Sollerud (27.02.2024)
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Blåmeis Erik Grønnestad (25.02.2024)
Spettmeis (Sitta europaea) Spettmeis Erik Grønnestad (25.02.2024)
Flaggspett (Dendrocopos major) Flaggspett Erik Grønnestad (21.02.2024)
Stær (Sturnus vulgaris) Stær Erik Grønnestad (25.02.2024)
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) Dompap Ove Dørmænen (25.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (22.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (21.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (21.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (21.02.2024)
Fult brett Øyvind Sakshaug (22.02.2024)
Gunhild Sollerud (20.02.2024)
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Margret Andersen (18.02.2024)
Gråspurv (Passer domesticus) Margret Andersen (18.02.2024)