Miljolare.no

Art: Gråor (Alnus incana)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
ArkavatnetHaugesund, Rogaland11028.08.1989 
AsakmarkaLillestrøm, Akershus21026.05.2003 
BakketunEidskog, Innlandet41029.04.2019 
Bråte skoleAurskog-Høland, Akershus11013.04.2023 
Bygdatunet, GranvinVoss, Vestland11128.09.2022 
Einang i HommeValle, Agder11025.08.2005 
EngeEtne, Vestland11013.04.2003 
FløytaEidsvoll, Akershus11012.06.1992 
Fyresdal Kåsa sørFyresdal, Telemark11023.03.2016 
FæbydammenVerdal, Trøndelag21012.09.2003 
GrebstadliaSykkylven, Møre og Romsdal11001.09.2010 
GrønnåsenBodø, Nordland11013.09.2004 
Halsa-HolandsfjordenMeløy, Nordland11005.04.2011 
Hesnes skoleGrimstad, Agder21005.12.2007 
Isielva 1Bærum, Akershus11022.10.2008 
Jensvollveien 12Bodø, Nordland11027.08.2021 
KjeldevatnetStryn, Vestland301102.09.2022 
KvitblikkvannetFauske - Fuosko, Nordland11006.06.1990 
Liaset 3 LauvskogStranda, Møre og Romsdal11011.09.2014 
MyravatnetBergen, Vestland11014.09.1989 
MørkvedBodø, Nordland11026.08.2021 
Nes Verk rundtTvedestrand, Agder61014.02.2023 
Nigard LienSeljord, Telemark21108.04.2017 
Nitelva ved SmedstusvingenNittedal, Akershus41007.06.2013 
Nordli_AnkerveienBærum, Akershus31027.08.2014 
RenslotunetGol, Buskerud21020.05.2010 
Samnanger ungdomsskuleSamnanger, Vestland21217.09.2019 
SjøholtÅlesund, Møre og Romsdal51022.04.2019 
Skjetlein vgs - Landskapet på LeinstrandTrondheim - Tråante, Trøndelag11013.02.2014 
SkranevatnetBergen, Vestland91130.05.2013 
skraperudtjernOslo11015.09.2011 
StorvatnetOrkland, Trøndelag11014.08.2004 
TorshaugTrondheim - Tråante, Trøndelag11025.04.2003 
UranesVoss, Vestland11004.05.2008 
UteklasserommetØrsta, Møre og Romsdal11005.09.2007 
VaksvikÅlesund, Møre og Romsdal31022.04.2023 
VassetsætraStranda, Møre og Romsdal11004.09.2009 
VasslivatnetVindafjord, Rogaland11024.11.1994 
VestråVindafjord, Rogaland11011.03.2019 
VifstadliaStjørdal, Trøndelag191020.04.2007 
ØrskogkviaStranda, Møre og Romsdal11008.06.2010