Miljolare.no

Underorden: Terrestre snegler (Stylommatophora)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Allégaten 41Bergen, Vestland11121.05.2012 
AlmåselvBergen, Vestland11031.08.2015 
AlshusFredrikstad, Viken11006.07.2012 
AlvøenBergen, Vestland21021.04.2020 
Alvøen skole rundt fotballbanenBergen, Vestland31016.04.2015 
AskerAsker, Viken31011.09.2015 
AskerAsker, Viken11001.06.2017 
BakketunEidskog, Innlandet133003.06.2018 
BegbyFredrikstad, Viken41022.09.2019 
BekkenstenveienNordre Follo, Viken11113.05.2007 
BerglundSelbu, Trøndelag861412.06.2012 
BergstoKviteseid, Vestfold og Telemark22909.06.2012 
BergåsenSykkylven, Møre og Romsdal77015.08.2012 
BjørkelangenAurskog-Høland, Viken62029.04.2018 
BlindernOslo11015.06.2016 
Blindern stasjonOslo11003.06.2015 
Blindern videregående skoleOslo11027.05.2020 
BlommenholmBærum, Viken11107.06.2016 
BommestadLarvik, Vestfold og Telemark11025.08.2005 
BorgenhaugenSarpsborg, Viken11114.09.2017 
BrannfjellOslo11105.06.2016 
BratnerHalden, Viken11129.05.2013 
Bratsbergkleiva skoleSkien, Vestfold og Telemark31026.03.2020 
BreisteinBergen, Vestland11116.05.2012 
BruvikOsterøy, Vestland11106.05.2007 
Brønnerud skolehageÅs, Viken21022.04.2014 
BrånåsLillestrøm, Viken21202.06.2015 
BybaneskogenBergen, Vestland1919722.05.2012 
BydalenFredrikstad, Viken21019.09.2019 
BygdøyOslo31203.06.2016 
ByrknesGulen, Vestland11002.04.2017 
BødalenAsker, Viken11007.05.2015 
BåstadIndre Østfold, Viken64805.06.2012 
Charlottenlund videregående skoleTrondheim, Trøndelag11008.06.2015 
ChristieparkenBergen, Vestland44019.08.2005 
Dalaveien 147Strand, Rogaland11022.05.2019 
DjupvikFlekkefjord, Agder21303.07.2012 
DælivannetBærum, Viken11003.09.1990 
EenstunetVoss, Vestland11127.05.2012 
EikTønsberg, Vestfold og Telemark33027.04.2007 
Enenvegen 2DMolde, Møre og Romsdal682023.05.2016 
Eng ved gangvei på Gml StrømsveiOslo54820.05.2012 
Erling MichelsensveiOslo33426.05.2012 
Ertsmyran 2Sirdal, Agder11011.06.2010 
EspegrendBergen, Vestland33022.05.2012 
EspegrendBergen, Vestland11027.04.2015 
EspelandAlver, Vestland33003.06.2018 
Farsund skolegårdenFarsund, Agder21313.08.2013 
FedjeFedje, Vestland11020.08.2005 
Fedje sentraltFedje, Vestland44106.10.2013