Miljolare.no

Klasse: Snegler (Gastropoda)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
"Bommen"Fredrikstad, Viken102026.05.1995 
"Høyskolen" ved ÅrstadtjørnEigersund, Rogaland75021.09.2015 
AbbortjernetLillehammer, Innlandet11022.08.1989 
Adalsbekken/SandeelvaHorten, Vestfold og Telemark72005.06.1997 
AgderkystenArendal, Agder22320.03.2013 
AgderkystenArendal, Agder22320.03.2013 
AkersvannetSandefjord, Vestfold og Telemark64007.09.1995 
AkvastasjonenAustevoll, Vestland41026.11.2001 
Allégaten 41Bergen, Vestland11121.05.2012 
AlmåaSelbu, Trøndelag11023.09.1996 
AlmåselvBergen, Vestland11031.08.2015 
AlshusFredrikstad, Viken11006.07.2012 
AlsvågenØksnes, Nordland525028.11.1994 
AlterenRana, Nordland366027.09.2002 
Alvestad-GrøtaværHarstad - Hárstták, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku564016.11.1993 
AlvøenBergen, Vestland21021.04.2020 
Alvøen skole rundt fotballbanenBergen, Vestland31016.04.2015 
Alvøy (Dåvøy-Nyneset)Øygarden, Vestland1408006.10.1997 
AmdamÅlesund, Møre og Romsdal155018.10.2000 
ApeltunvatnetBergen, Vestland104006.06.2011 
ArendalArendal, Agder63627.10.2017 
ArendalArendal, Agder21220.03.2013 
ArendalArendal, Agder33020.03.2013 
ArendalArendal, Agder22020.03.2013 
Arendal havneområdeArendal, Agder546026.09.1998 
ArkavatnetHaugesund, Rogaland11007.06.1990 
AskerAsker, Viken31011.09.2015 
AskerAsker, Viken11001.06.2017 
AskerelvaAsker, Viken22021.09.1993 
AskrovaKinn, Vestland304013.01.1994 
AsmaløFredrikstad, Viken173023.11.1993 
AsmaløyHvaler, Viken1218025.09.1996 
AudemotlandHå, Rogaland22026.09.2013 
AureosenHustadvika, Møre og Romsdal63024.09.1993 
AustretjønnbekkenIveland, Agder62022.10.1997 
AusvikaBodø, Nordland22016.05.2018 
AvaldsnesKarmøy, Rogaland798020.10.1995 
BakketunEidskog, Innlandet133003.06.2018 
BalderheimBjørnafjorden, Vestland63008.11.1993 
BarmenStad, Vestland93030.11.1994 
BarneskjærFærder, Vestfold og Telemark104026.09.1996 
BastøyHorten, Vestfold og Telemark565011.11.1994 
BatnfjordsøraGjemnes, Møre og Romsdal887014.10.1996 
Bebygd områdeLyngen, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku22018.09.2013 
BegbyFredrikstad, Viken41022.09.2019 
Bekk (navn ikke registrert-Finsland)Kristiansand, Agder22027.10.1993 
Bekk (navn ikke registrert-Førde)Sveio, Vestland82026.05.1994 
Bekk fra Vesletjørn til StoretjørnBjørnafjorden, Vestland42019.05.1994 
Bekk ved GulskogenDrammen, Viken42001.06.1994 
BekkenstenveienNordre Follo, Viken11113.05.2007