Tårnseiler (Apus apus) | | 08.06.2024 | 23.05.2024 | | Haugerenga (Jevnaker, Akershus) | |
Eikespinner (Lasiocampa quercus) | | 08.06.2024 | 08.06.2024 | | Årvikenes (Ullensvang, Vestland) | |
Vårbarkmåler (Ectropis crepuscularia) | | 08.06.2024 | 03.06.2024 | | Årvikenes (Ullensvang, Vestland) | |
Bringebærteglfly (Diarsia rubi) | | 08.06.2024 | 08.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Punkttigerspinner (Spilosoma lubricipeda) | | 08.06.2024 | 08.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Skyggefly (Rusina ferruginea) | | 08.06.2024 | 08.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Hvit båndmåler (Xanthorhoe montanata) | | 08.06.2024 | 08.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bregneroteter (Korscheltellus fusconebulosa) | | 08.06.2024 | 08.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærteglfly (Diarsia rubi) | | 08.06.2024 | 07.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Punkttigerspinner (Spilosoma lubricipeda) | | 08.06.2024 | 07.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Spøkelsesroteter (Hepialus humuli) | | 08.06.2024 | 07.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærteglfly (Diarsia rubi) | | 08.06.2024 | 06.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Punkttigerspinner (Spilosoma lubricipeda) | | 08.06.2024 | 06.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Punkttigerspinner (Spilosoma lubricipeda) | | 08.06.2024 | 05.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærteglfly (Diarsia rubi) | | 08.06.2024 | 04.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Punkttigerspinner (Spilosoma lubricipeda) | | 08.06.2024 | 04.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Frømøll (Hofmannophila pseudospretella) | | 08.06.2024 | 04.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærspinner (Macrothylacia rubi) | | 08.06.2024 | 04.06.2024 | | Årvikenes (Ullensvang, Vestland) | |
Furubuemåler (Macaria liturata) | | 08.06.2024 | 04.06.2024 | | Årvikenes (Ullensvang, Vestland) | |
Vårbarkmåler (Ectropis crepuscularia) | | 08.06.2024 | 04.06.2024 | | Årvikenes (Ullensvang, Vestland) | |
Buskskvett (Saxicola rubetra) | | 07.06.2024 | 05.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Buskskvett (Saxicola rubetra) | | 07.06.2024 | 05.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Fjellerke (Eremophila alpestris) | | 07.06.2024 | 05.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Fjellerke (Eremophila alpestris) | | 07.06.2024 | 05.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 07.06.2024 | 20.05.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 07.06.2024 | 20.05.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Blåstrupe (Luscinia svecica) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Enkeltbekkasin (Gallinago gallinago) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Fjellrype (Lagopus muta) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Grågås (Anser anser) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Gråmåke (Larus argentatus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Gråtrost (Turdus pilaris) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Krikkand (Anas crecca) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Lirype (Lagopus lagopus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Ravn (Corvus corax) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Rødstilk (Tringa totanus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Rødvingetrost (Turdus iliacus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Svartbak (Larus marinus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Humler (Bombus sp.) | | 07.06.2024 | 15.05.2024 | | Svanvik (Sør-Varanger, Finnmark) | |
Rødstjert (Phoenicurus phoenicurus) | | 06.06.2024 | 05.06.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 06.06.2024 | 06.06.2024 | | Hamar (Hamar, Innlandet) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 06.06.2024 | 06.06.2024 | | Hamar (Hamar, Innlandet) | |
Vårblåvinge (Celastrina argiolus) | | 06.06.2024 | 06.06.2024 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Grønnstjertvinge (Callophrys rubi) | | 06.06.2024 | 06.06.2024 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |