Resultater
Greplyng (Loiseleuria procumbens) Greplyng Ottar Sætre (15.05.2024)
Hagesnegler (Helicidae indet.) Hagesnegle bilde 2av2 Åsmund Berg (11.05.2024)
Hagesnegler (Helicidae indet.) Hagesnegle bilde 1av2 Åsmund Berg (11.05.2024)
Padde (Bufo bufo) Padde bilde 2av2 Åsmund Berg (04.05.2024)
Padde (Bufo bufo) Padde bilde 1av2 Åsmund Berg (04.05.2024)
Stær (Sturnus vulgaris) Stær Åsmund Berg (04.05.2024)
Hvit c (Polygonia c-album) Hvit c bilde 3av3 Åsmund Berg (04.05.2024)
Hvit c (Polygonia c-album) Hvit c bilde 2av3 Åsmund Berg (04.05.2024)
Hvit c (Polygonia c-album) Hvit c bilde 1av3 Åsmund Berg (04.05.2024)
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) Svarthvit fluesnapper Åsmund Berg (03.05.2024)
Krikkand (Anas crecca) Krikkand bilde 2av2 Åsmund Berg (30.04.2024)
Krikkand (Anas crecca) Krikkand bilde 1av2 Åsmund Berg (30.04.2024)
Buttsnutefrosk (Rana temporaria) Buttsnutefrosk bilde 2av2 Åsmund Berg (30.04.2024)
Buttsnutefrosk (Rana temporaria) Buttsnutefrosk bilde 1av2 Åsmund Berg (30.04.2024)
Stillits (Carduelis carduelis) Stillits Ellen Marie Pedersen (29.04.2024)
Hvitveis (Anemone nemorosa) Hvitveis Åsmund Berg (23.04.2024)
Markmus (Microtus agrestis) Markmus bilde 2av2 Åsmund Berg (22.04.2024)
Markmus (Microtus agrestis) Markmus bilde 1av2 Åsmund Berg (22.04.2024)
Gransanger (Phylloscopus collybita) Mona Tertnes-Bakke (21.04.2024)
Bjørk (Betula pubescens) Ingar Granholt (16.04.2024)
Hestehov (Tussilago farfara) (18.04.2024)
Hvitveis (Anemone nemorosa) (18.04.2024)
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) Kristin G. Gilje (18.04.2024)
Kristin G. Gilje (18.04.2024)
Laksand Åsmund Berg (16.04.2024)
Storskarv (Phalacrocorax carbo) Storskarv bilde 3av3 Åsmund Berg (16.04.2024)
Storskarv (Phalacrocorax carbo) Storskarv bilde 2av3 Åsmund Berg (16.04.2024)
Storskarv (Phalacrocorax carbo) Storskarv bilde 1av3 Åsmund Berg (16.04.2024)
Rødvingetrost (Turdus iliacus) Rødvingetrost Åsmund Berg (16.04.2024)
Linerle (Motacilla alba) Linerle Åsmund Berg (16.04.2024)
Skogfiol (Viola riviniana) Skogfiol Ottar Sætre (16.04.2024)
Ringtrost (Turdus torquatus) Kristin G. Gilje (14.04.2024)
Ringtrost (Turdus torquatus) Kristin G. Gilje (14.04.2024)
Linerle (Motacilla alba) Linerle Ottar Sætre (13.04.2024)
Ringtrost (Turdus torquatus) Ringtrost Kristin G. Gilje (12.04.2024)
Ringdue (Columba palumbus) Ringdue ved foringsplassen Kristin G. Gilje (04.04.2024)
Blåveis (Hepatica nobilis) Margret Andersen (28.03.2024)
Snøklokke (Galanthus nivalis) Margret Andersen (28.03.2024)
Svarttrost (Turdus merula) Svarttrost-hann Toril Pedersen (24.03.2024)
Stær Toril Pedersen (24.03.2024)
Blåveis (Hepatica nobilis) Margret Andersen (23.03.2024)
Selje (Salix caprea) Margret Andersen (23.03.2024)
Hestehov (Tussilago farfara) Margret Andersen (23.03.2024)
Solvend hage nær sjøen. Ottar Sætre (15.03.2024)
Løvetannslekta (Taraxacum sp.) I sørvend beitemark. Ottar Sætre (15.03.2024)
Hestehov (Tussilago farfara) Margret Andersen (06.03.2024)
Stær (Sturnus vulgaris) mira pira (14.02.2024)
Dvergspett (Dendrocopos minor) Sjølvaste dvergspetten på besøk. Ingrid Marie Espeseth (06.03.2022)
Reinrose (Dryas octopetala) Reinrose Ottar Sætre (21.05.2023)
Sivspurv (Emberiza schoeniclus) Syngande sivsporv Ottar Sætre (18.05.2023)
Vårkål (Ranunculus ficaria) Vårkål og løvetann Linda Mork-Knudsen (17.04.2023)
Selje (Salix caprea) Linda Mork-Knudsen (17.04.2023)
Ringtrost (Turdus torquatus) Ringtrost hann Jørgen Lutro (23.04.2023)
Ringtrost (Turdus torquatus) Ringtrost hann Jørgen Lutro (23.04.2023)
Linerle (Motacilla alba) linerle Margret Andersen (17.04.2023)
Hestehov (Tussilago farfara) (20.04.2023)
Sørgekåpe (Nymphalis antiopa) Kjell Arne Olsen (05.04.2023)
Blåveis (Hepatica nobilis) Første blåveis i Pulservik 2023 Kine Elisabeth Johansen (05.04.2023)
Hoggorm (Vipera berus) Kine Elisabeth Johansen (06.04.2023)
Vipe (Vanellus vanellus) Vipe på Søndre Grinaker Knut Sterud (04.04.2023)