Miljolare.no

Artstre

Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
26.09.2000
Byskogen skole
Naverfjorden (Larvik, Vestfold)
(2)
Fjæremark (Arenicola marina)
Grisetang (Ascophyllum nodosum)
Glassmanet (Aurelia aurita)
Rur (Balanidae)
Krabber (Brachyura)
Grønnalger (Chlorophyta)
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Sagtang (Fucus serratus)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Tare (Laminaria)
Strandsnegler (Littorina)
O-skjell (Modiolus modiolus)
Bløtdyr (Mollusca)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Purpursnegl (Nucella lapillus)
Albusnegl (Patella)
Kamskjell (Pectinidae)
Sauetang (Pelvetia canaliculata)
Japansk drivtang (Sargassum muticum)
Knivskjell (Solenidae)
Skilpaddesnegl (Tectura)
Ålegras (Zostera marina)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
26.09.2000
Byskogen skole
Naverfjorden (Larvik, Vestfold)
(4)
Fjæremark (Arenicola marina)
Grisetang (Ascophyllum nodosum)
Glassmanet (Aurelia aurita)
Krabber (Brachyura)
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Sagtang (Fucus serratus)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Tare (Laminaria)
Strandsnegler (Littorina)
O-skjell (Modiolus modiolus)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Purpursnegl (Nucella lapillus)
Albusnegl (Patella)
Kamskjell (Pectinidae)
Sauetang (Pelvetia canaliculata)
Brunalgar (Phaeophyta)
Rødalger (Rhodophyta)
Japansk drivtang (Sargassum muticum)
Knivskjell (Solenidae)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
26.09.2000
Byskogen skole
Naverfjorden (Larvik, Vestfold)
(3)
Fjæremark (Arenicola marina)
Grisetang (Ascophyllum nodosum)
Glassmanet (Aurelia aurita)
Krabber (Brachyura)
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Sagtang (Fucus serratus)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Tare (Laminaria)
Strandsnegler (Littorina)
O-skjell (Modiolus modiolus)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Purpursnegl (Nucella lapillus)
Albusnegl (Patella)
Kamskjell (Pectinidae)
Sauetang (Pelvetia canaliculata)
Brunalgar (Phaeophyta)
Rødalger (Rhodophyta)
Japansk drivtang (Sargassum muticum)
Knivskjell (Solenidae)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(3)
Beinfisk (Actinopterygii)
Sjøstjerner (Asteroidea)
Grønnalger (Chlorophyta)
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Strandsnegler (Littorina)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Kamskjell (Pectinidae)
Brunalgar (Phaeophyta)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(3)
Grisetang (Ascophyllum nodosum)
Glassmanet (Aurelia aurita)
Sjøfugl (Aves Sjøfugl)
Krabber (Brachyura)
Grønnalger (Chlorophyta)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Strandsnegler (Littorina)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Brunalgar (Phaeophyta)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(3)
Beinfisk (Actinopterygii)
Grisetang (Ascophyllum nodosum)
Krabber (Brachyura)
Grønnalger (Chlorophyta)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Tare (Laminaria)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Purpursnegl (Nucella lapillus)
Sauetang (Pelvetia canaliculata)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(3)
Beinfisk (Actinopterygii)
Ubestemte fiskearter (Actinopterygii indet.)
Grisetang (Ascophyllum nodosum)
Sjøstjerner (Asteroidea)
Asteroidea indet.
Glassmanet (Aurelia aurita)
Sjøfugl (Aves Sjøfugl)
Krabber (Brachyura)
Brachyura indet.
Grønnalger (Chlorophyta)
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Cyanea sp.
Sjøpiggsvin (Echinoidea)
Echinoidea indet.
Knivskjell (Ensis sp.)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Tare (Laminaria)
Strandsnegler (Littorina)
Strandsnegler (Littorina sp.)
O-skjell (Modiolus modiolus)
Bløtdyr (Mollusca)
Mollusca indet.
Blåskjell (Mytilus edulis)
Purpursnegl (Nucella lapillus)
Albusnegl (Patella)
Albusnegl (Patella sp.)
Kamskjell (Pecten maximus)
Kamskjell (Pectinidae)
Brunalgar (Phaeophyta)
Knivskjell (Solenidae)
Skilpaddesnegl (Tectura)
Tectura sp.
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(3)
Sjøfugl (Aves Sjøfugl)
Samlegruppe Pattedyr (Mammalia Samlegruppe)
Kamskjell (Pectinidae)
Brunalgar (Phaeophyta)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(2)
Krabber (Brachyura)
Grønnalger (Chlorophyta)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Strandsnegler (Littorina)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Brunalgar (Phaeophyta)
Rødalger (Rhodophyta)
Skilpaddesnegl (Tectura)
Ålegras (Zostera marina)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
13.12.2000
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
Beinfisk (Actinopterygii)
Sjøstjerner (Asteroidea)
Glassmanet (Aurelia aurita)
Krabber (Brachyura)
Grønnalger (Chlorophyta)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Strandsnegler (Littorina)
O-skjell (Modiolus modiolus)
Bløtdyr (Mollusca)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Purpursnegl (Nucella lapillus)
Albusnegl (Patella)
Kamskjell (Pectinidae)
Brunalgar (Phaeophyta)
Rødalger (Rhodophyta)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(2)
Beinfisk (Actinopterygii)
Sjøstjerner (Asteroidea)
Krabber (Brachyura)
Kongsnegl (Buccinum undatum)
Grønnalger (Chlorophyta)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Kamskjell (Pectinidae)
Rødalger (Rhodophyta)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(2)
Beinfisk (Actinopterygii)
Sjøstjerner (Asteroidea)
Glassmanet (Aurelia aurita)
Rur (Balanidae)
Krabber (Brachyura)
Kongsnegl (Buccinum undatum)
Grønnalger (Chlorophyta)
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Blæretang (Fucus vesiculosus)
Strandsnegler (Littorina)
O-skjell (Modiolus modiolus)
Bløtdyr (Mollusca)
Blåskjell (Mytilus edulis)
Purpursnegl (Nucella lapillus)
Kamskjell (Pectinidae)
Brunalgar (Phaeophyta)
Knivskjell (Solenidae)
Skilpaddesnegl (Tectura)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(2)
Ubestemte fiskearter (Actinopterygii indet.)
Sjøstjerner (Asteroidea)
Asteroidea indet.
Glassmanet (Aurelia aurita)
Balanus sp.
Krabber (Brachyura)
Brachyura indet.
Grønnalger (Chlorophyta)
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Cyanea sp.
Knivskjell (Ensis sp.)
Strandsnegler (Littorina)
Strandsnegler (Littorina sp.)
O-skjell (Modiolus modiolus)
Mollusca indet.
Blåskjell (Mytilus edulis)
Purpursnegl (Nucella lapillus)
Albusnegl (Patella sp.)
Kamskjell (Pecten maximus)
Kamskjell (Pectinidae)
Brunalgar (Phaeophyta)
Rødalger (Rhodophyta)
Tectura sp.
Ålegras (Zostera marina)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
12.12.2000
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
Brunalgar (Phaeophyta)
Kystprogrammet: Planter og dyr på enheten
06.10.1998
Frostvedt skole
Stavern (Larvik, Vestfold)
(1)
Glassmanet (Aurelia aurita)
Krabber (Brachyura)
Reker, tanglopper o.a krepsdyr (Crustacea Samlegruppe)
Rød brennmanet (Cyanea capillata)
Strandsnegler (Littorina)
Blåskjell (Mytilus edulis)
««første 251 236 - 251 239 av 251 239