Rødvingetrost (Turdus iliacus) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Skjære (Pica pica) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Tylldalen (Tynset, Innlandet) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Ekorn (Sciurus vulgaris) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Flaggspett (Dendrocopos major) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Gråspurv (Passer domesticus) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Gulspurv (Emberiza citrinella) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Pilfink (Passer montanus) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Skjære (Pica pica) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Tottestigen 4B (Hemsedal, Buskerud) | |
Husflue (Musca domestica) | | 19.03.2024 | 17.03.2024 | Tylldalen (Tynset, Innlandet) | |
Ekorn (Sciurus vulgaris) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Hestehov (Tussilago farfara) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Ringdue (Columba palumbus) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Ringdue (Columba palumbus) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Selje (Salix caprea) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Bokfink (Fringilla coelebs) | | 19.03.2024 | 19.03.2024 | Konnerud (Drammen, Buskerud) | |
Selje (Salix caprea) | | 19.03.2024 | 08.03.2024 | Tylldalen (Tynset, Innlandet) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Bokfink (Fringilla coelebs) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Pilfink (Passer montanus) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Ringdue (Columba palumbus) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Svartmeis (Periparus ater) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 19.03.2024 | 18.03.2024 | Hagen i Blåmeisveien 7 (Moss, Østfold) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 18.03.2024 | 18.03.2024 | Flåtten (Porsgrunn, Telemark) | |
Hvitveis (Anemone nemorosa) | | 18.03.2024 | 17.03.2024 | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Bokfink (Fringilla coelebs) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Grønnsisik (Carduelis spinus) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Gråspurv (Passer domesticus) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Gulspurv (Emberiza citrinella) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Kaie (Corvus monedula) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 18.03.2024 | 11.03.2024 | Larkollen (Moss, Østfold) | |