Miljolare.no

Familie: Vierfamilien (Salicaceae)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
100 meter skogenBergen, Vestland131011.04.2008 
AkkarfjordHammerfest, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku31019.04.2007 
AldraLurøy, Nordland11027.04.2016 
AlmåselvBergen, Vestland22131.08.2015 
AlstadBodø, Nordland31027.04.2017 
Alstad barneskoleBodø, Nordland11026.03.2019 
AltaAlta, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku21002.06.2007 
Alta, AmtmannsnesAlta, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11004.06.2007 
AlvøenBergen, Vestland101021.04.2020 
AlvøenBergen, Vestland11021.04.2020 
AlvøenBergen, Vestland11022.04.2010 
Alvøen skole rundt fotballbanenBergen, Vestland421623.04.2015 
AmundsbotnMasfjorden, Vestland11019.04.2009 
Ankolm, Levanger kommuneLevanger, Trøndelag11020.04.2007 
Arboretet og Botanisk hageBergen, Vestland11229.08.2019 
ArkavatnetHaugesund, Rogaland11028.08.1989 
ArnaBergen, Vestland11014.04.2007 
arnesSømna, Nordland21030.03.2008 
AsakmarkaLillestrøm, Viken172024.05.2012 
Asgerdsvei 49Nesodden, Viken11029.03.2007 
AskerAsker, Viken81003.04.2020 
AskimIndre Østfold, Viken11007.04.2008 
askimIndre Østfold, Viken11017.04.2007 
askvoll sentrumAskvoll, Vestland11015.04.2007 
AskøyAskøy, Vestland11007.03.2007 
AsnesSandefjord, Vestfold og Telemark11020.03.2016 
AspelundSenja, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku21021.05.2008 
AtnaStor-Elvdal, Innlandet11002.05.2007 
AuklandshamnSveio, Vestland21010.04.2004 
AurdalsliaBergen, Vestland11128.05.2013 
Aurdalslia skoleBergen, Vestland11013.11.2012 
AurskogAurskog-Høland, Viken21024.05.2008 
austbøVinje, Vestfold og Telemark11022.04.2007 
Austre MolandArendal, Agder21018.03.2003 
AusvikaBodø, Nordland11016.05.2018 
BadeparkenSandefjord, Vestfold og Telemark11021.04.2013 
BakkavikTysvær, Rogaland11027.03.2013 
BakkeHolmestrand, Vestfold og Telemark11020.03.2010 
BakketunEidskog, Innlandet353022.05.2019 
BalderheimBjørnafjorden, Vestland131022.04.2013 
BamblekystenBamble, Vestfold og Telemark11031.03.2011 
BatnfjordsøraGjemnes, Møre og Romsdal11020.04.2008 
Bekk fra fotballbane mot VardevannetBergen, Vestland11008.04.2015 
BergeNome, Vestfold og Telemark11014.04.2007 
BerglundSelbu, Trøndelag11031.03.2018 
Bergskråning bak skolenAarborte - Hattfjelldal, Nordland11024.04.2007 
BildøyØygarden, Vestland51029.08.2005 
BilittØstre Toten, Innlandet11019.04.2007 
billefjordPorsanger - Porsáŋgu - Porsanki, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku51116.05.2013 
Biri ØverbygdGjøvik, Innlandet11003.04.2010