Miljolare.no

Familie: Bjørkefamilien (Betulaceae)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
100 meter skogenBergen, Vestland121011.04.2008 
AldraLurøy, Nordland11027.04.2016 
AlmåselvBergen, Vestland22031.08.2015 
AlmåselvBergen, Vestland63531.08.2015 
AlstadBodø, Nordland21027.04.2017 
AltaAlta, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11002.06.2007 
Alta ungdomsskoleAlta, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku331227.05.2020 
Alta, AmtmannsnesAlta, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11004.06.2007 
AlvdalAlvdal, Innlandet21008.05.2002 
AlverflatenAlver, Vestland21006.05.2014 
alvoen skoleBergen, Vestland11021.04.2020 
AlvøenBergen, Vestland321021.04.2020 
AlvøenBergen, Vestland11022.04.2010 
AlvøenBergen, Vestland11024.04.2013 
alvøenBergen, Vestland11024.04.2013 
AlvøenBergen, Vestland21018.04.2020 
AlvøenBergen, Vestland11024.04.2013 
AlvøenBergen, Vestland11021.04.2020 
Alvøen skole rundt fotballbanenBergen, Vestland221530.04.2015 
AmundsbotnMasfjorden, Vestland21002.05.2010 
ArboretetBergen, Vestland22008.05.2007 
Arendal International SchoolArendal, Agder11027.08.2012 
ArkavatnetHaugesund, Rogaland22028.08.1989 
ArnaBergen, Vestland11014.04.2007 
AsakmarkaLillestrøm, Viken183008.05.2012 
AskerAsker, Viken81002.04.2020 
askimIndre Østfold, Viken11017.04.2007 
askvoll sentrumAskvoll, Vestland11015.04.2007 
AsnesSandefjord, Vestfold og Telemark31029.03.2012 
AspelundSenja, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11021.05.2008 
AtnaStor-Elvdal, Innlandet11002.05.2007 
AuklandshamnSveio, Vestland31010.04.2004 
AurdalsliaBergen, Vestland32328.05.2013 
Aurdalslia skoleBergen, Vestland11013.11.2012 
AurskogAurskog-Høland, Viken21024.05.2008 
AusvikaBodø, Nordland11016.05.2018 
BakkaneBremanger, Vestland11018.04.2020 
BakketunEidskog, Innlandet343029.04.2019 
BalderheimBjørnafjorden, Vestland193019.05.2013 
BardufossMålselv, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku21020.06.2006 
batnfjordGjemnes, Møre og Romsdal21014.04.2020 
bekkDrammen, Viken11014.04.2007 
BergeNome, Vestfold og Telemark11014.04.2007 
BerkåkRennebu, Trøndelag11026.08.2008 
Berkåk-LyngholtRennebu, Trøndelag31020.06.2006 
BildøyØygarden, Vestland41029.08.2005 
BilittØstre Toten, Innlandet11019.04.2007 
billefjordPorsanger - Porsáŋgu - Porsanki, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku31122.05.2013 
Bioforsk SvanhovdSør-Varanger, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11016.05.2016 
BiristrandGjøvik, Innlandet11018.04.2007