Hopp til hovedinnhold

Påmeldte

Fylke:
Abildsø skole
Oslo
4a (T. Ø. N. )
4b (T. Ø. N. )
6a (T. Ø. N. )
6b (T. Ø. N. )
Alta videregående skole
Alta, Finnmark
Teknologi og forskningslære (I. T. )
Amalie Skram videregående skole
Bergen, Hordaland
1F, teknologi og forskningslære 1 (J. B. H. )
1G, teknologi og forskningslære 1 (J. B. H. )
Andenes skole
Andøy, Nordland
FIP Andenes skole (S. B. )
Anna Krefting
Bærum, Akershus
5.trinn (M. B. F. )
Arendal International School (ais)
Arendal, Aust-Agder
2023-1 (Y. N. )
2023-2 (Y. N. )
2023-3 (Y. N. )
2023-4 (Y. N. )
2023-5 (Y. N. )
2023-6 (Y. N. )
2023-7 (Y. N. )
Aronsløkka skole
Drammen, Buskerud
6a (C. S. )
6b (C. S. )
6c (C. S. )
Askim ungdomsskole
Askim, Østfold
10d (T. W. )
10e (T. W. )
10h (T. W. )
Aune barneskole
Oppdal, Sør-Trøndelag
6.trinn (M. R. )
Aurdalslia skole
Bergen, Hordaland
4a (M. C. )
4b (M. C. )
4c (M. C. )
Bakkeløkka ungdomsskole
Nesodden, Akershus
10.1 (S. K. J. )
10.2 (S. K. J. )
10.3 (S. K. J. )
Ballangen barne- og ungdomsskole
Ballangen, Nordland
7.klasse (I. S. )
Ballstad skole
Vestvågøy, Nordland
8A (M. H. )
9A (M. H. )
10A (M. H. )
Bardufoss ungdomsskole
Målselv, Troms
8b (B. H. )
Barkåker skole
Tønsberg, Vestfold
7. klasse (L. A. )
Batnfjord skule
Gjemnes, Møre og Romsdal
6A (A. E. H. )
6B (A. E. H. )
Begby skole
Fredrikstad, Østfold
5. trinn (T. J. )
Benterud skole
Lørenskog, Akershus
6A (H. S. )
6B (H. S. )
Berg skole
Berg, Troms
1.-2.trinn (I. B. J. )
3.-4.trinn (I. B. J. )
Bergsfjord Oppvekstsenter/Avd skole
Loppa, Finnmark
7.trinn (H. N. )
10.trinn (H. N. )
Bingsfoss ungdomsskole
Sørum, Akershus
Forskning i praksis (E. J. )
Bjerke videregående skole
Oslo
Bio2 (S. M. )
KJEA-G (G. M. B. H. )
KJEB-G (G. M. B. H. )
Naturfag (E. L. )
Naturfag (S. O. S. )
Naturfag IDB (S. J. )
Vg1st (S. M. )
Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Narvik, Nordland
4.klasse (O. J. )
NMF valgfag (T. H. )
Bjordal skule
Høyanger, Sogn og Fjordane
8A (L. R. )
9A (L. R. )
10A (L. R. )
Bjørkelangen skole
Aurskog-Høland, Akershus
10a (W. H. S. )
10b (W. H. S. )
10c (W. H. S. )
Bjørlien skole
Vestby, Akershus
4A (A. H. B. )
4B (A. H. B. )
4C (A. H. B. )
5A (A. H. B. )
5B (A. H. B. )
5C (A. H. B. )
Bjørndalsskogen skole
Bergen, Hordaland
Forskningsgruppe (S. I. )
Bjørnholt ungdomsskole
Oslo
9A (M. H. H. )
9I (M. H. H. )
Blakstad skole
Asker, Akershus
4A og 4B (K. G. )
6a, 6b (A. P. )
7a, 7b, 7c (A. P. )
Bodø videregående skole
Bodø, Nordland
BA1A (H. H. Ø. )
BA1B (H. H. Ø. )
BA1C (H. H. Ø. )
Bio2 (Å. A. )
ST (H. H. Ø. )
St Vg1 (Å. A. )
Borge skole
Porsgrunn, Telemark
5.trinn (G. H. V. )
Borgund vidaregåande skole
Ålesund, Møre og Romsdal
1el1 (A. B. I. . )
1el2 (A. B. I. . )
1el3 (A. B. I. . )
1el4 (A. B. I. . )
1el5 (A. B. I. . )
Brandbu barneskole
Gran, Oppland
6A (A. B. )
6B (A. B. )
Brandbu ungdomsskole
Gran, Oppland
Forskning i praksis (E. S. S. )
Bratteberg skule
Volda, Møre og Romsdal
4. klasse (I. H. )
Brattholmen skule
Fjell, Hordaland
7c (F. K. )
Breidablikk skole
Stange, Hedmark
5 (P. U. R. )
6 (P. U. R. )
7 (P. U. R. )
Brekken skole
Røros, Sør-Trøndelag
5 (A. K. )
6 (A. K. )
Bremnes ungdomsskule
Bømlo, Hordaland
8E (E. M. T. )
Brynseng skole
Oslo
5A (E. A. K. )
Brønnøysund barne- og ungdomsskole
Brønnøy, Nordland
9A (I. L. F. )
9B (I. L. F. )
Byskolen
Sandefjord, Vestfold
4A (J. K. B. )
4B (J. K. B. )
Børresen skole
Drammen, Buskerud
8A (R. H. )
8B (R. H. )
Børsa skole
Skaun, Sør-Trøndelag
4. trinn (T. I. B. )
Dalane videregående skole
Eigersund, Rogaland
Biologi 2 (I. M. )
Dalen skole
Fet, Akershus
4. trinn (K. B. S. )
Damsgård skole
Bergen, Hordaland
5.trinn (K. S. )
7.trinn (K. S. )
Den Norske Skole på Gran Canaria
Las Palmas, Spania
7. klasse (I. A. )
Dovre ungdomsskole
Dovre, Oppland
8. klasse (B. H. )
9A (B. H. )
9B (B. H. )
Dønna barne- og ungdomsskole
Dønna, Nordland
8. klasse (M. S. J. )