Trane (Grus grus) | | 16.05.2024 | 15.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Heipiplerke (Anthus pratensis) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 15.05.2024 | 13.05.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 15.05.2024 | 14.05.2024 | | Nisi Østre (Notodden, Telemark) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 14.05.2024 | 13.05.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Taksvale (Delichon urbicum) | | 14.05.2024 | 14.05.2024 | | Rollag Boligfelt (Rollag, Buskerud) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 05.05.2024 | | Husbakken (Vefsn, Nordland) | |
Sildemåke (Larus fuscus) | | 14.05.2024 | 12.05.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 14.05.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 14.05.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 10.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Bokfink (Fringilla coelebs) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Ekorn (Sciurus vulgaris) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Flaggspett (Dendrocopos major) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Grønnsisik (Carduelis spinus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Munk (Sylvia atricapilla) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Heilo (Pluvialis apricaria) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Storvikveien 433, 9157 Storslett (Nordreisa - Ráisa - Raisi, Troms) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Storvikveien 433, 9157 Storslett (Nordreisa - Ráisa - Raisi, Troms) | |
Grågås (Anser anser) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Storvikveien 433, 9157 Storslett (Nordreisa - Ráisa - Raisi, Troms) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Storvikveien 433, 9157 Storslett (Nordreisa - Ráisa - Raisi, Troms) | |
Stokkand (Anas platyrhynchos) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Storvikveien 433, 9157 Storslett (Nordreisa - Ráisa - Raisi, Troms) | |
Møller (Sylvia curruca) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Herumveien 33, Ås (Ås, Akershus) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 13.05.2024 | 07.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Enkeltbekkasin (Gallinago gallinago) | | 13.05.2024 | 11.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 13.05.2024 | 11.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 13.05.2024 | 11.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 13.05.2024 | 09.05.2024 | | Steinheim (Senja, Troms) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Vikran (Leirfjord, Nordland) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Vikran (Leirfjord, Nordland) | |
Heilo (Pluvialis apricaria) | | 12.05.2024 | 11.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Småspove (Numenius phaeopus) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Nordmarka (Harstad - Hárstták, Troms) | |
Enkeltbekkasin (Gallinago gallinago) | | 12.05.2024 | 10.05.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Enkeltbekkasin (Gallinago gallinago) | | 12.05.2024 | 10.05.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Rødstilk (Tringa totanus) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Strandsnipe (Actitis hypoleucos) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 12.05.2024 | 10.05.2024 | | Sandnes søndre (Larvik, Vestfold) | |