Låvesvale (Hirundo rustica) | | 23.05.2024 | 23.05.2024 | | Herum (Ås, Akershus) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 22.05.2024 | 08.05.2024 | | Nesland (Froland, Agder) | |
Taksvale (Delichon urbicum) | | 22.05.2024 | 08.05.2024 | | Nesland (Froland, Agder) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Munk (Sylvia atricapilla) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Skjære (Pica pica) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Stær (Sturnus vulgaris) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Skjelset (Ringsaker, Innlandet) | |
Gulsanger (Hippolais icterina) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Kjeldevatnet (Stryn, Vestland) | |
Gransanger (Phylloscopus collybita) | | 21.05.2024 | 21.05.2024 | | Kjeldevatnet (Stryn, Vestland) | |
Heipiplerke (Anthus pratensis) | | 20.05.2024 | 16.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Grønnsisik (Carduelis spinus) | | 20.05.2024 | 20.05.2024 | | Einerveien 4 (Målselv, Troms) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 20.05.2024 | 20.05.2024 | | Einerveien 4 (Målselv, Troms) | |
Brunsisik (Carduelis cabaret) | | 20.05.2024 | 20.05.2024 | | Einerveien 4 (Målselv, Troms) | |
Granmeis (Poecile montanus) | | 20.05.2024 | 20.05.2024 | | Einerveien 4 (Målselv, Troms) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 20.05.2024 | 17.05.2024 | | Refsetvollen (Midtre Gauldal, Trøndelag) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 20.05.2024 | 20.05.2024 | | Einerveien 4 (Målselv, Troms) | |
Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes) | | 20.05.2024 | 20.05.2024 | | Einerveien 4 (Målselv, Troms) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 19.05.2024 | 03.05.2024 | | Røssgardbakken 11 (Aukra, Møre og Romsdal) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 19.05.2024 | 06.05.2024 | | Røssgardbakken 11 (Aukra, Møre og Romsdal) | |
Gråspurv (Passer domesticus) | | 19.05.2024 | 07.05.2024 | | Røssgardbakken 11 (Aukra, Møre og Romsdal) | |
Heipiplerke (Anthus pratensis) | | 19.05.2024 | 18.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Jernspurv (Prunella modularis) | | 19.05.2024 | 18.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 19.05.2024 | 18.05.2024 | | Harstad sentrum (Harstad - Hárstták, Troms) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 19.05.2024 | 12.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Gråspurv (Passer domesticus) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Nesveien 52 (Moss, Østfold) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Kvamsholmen 28 (Inderøy, Trøndelag) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Kvamsholmen 28 (Inderøy, Trøndelag) | |
Grønnsisik (Carduelis spinus) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Kvamsholmen 28 (Inderøy, Trøndelag) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Kvamsholmen 28 (Inderøy, Trøndelag) | |
Gulerle (Motacilla flava) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Gråsisik (Carduelis flammea) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Skjære (Pica pica) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 18.05.2024 | 18.05.2024 | | Iškorasjohka (Kárášjohka - Karasjok, Finnmark) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 18.05.2024 | 18.05.2024 | | Alta ungdomsskole (Alta, Finnmark) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 17.05.2024 | 16.05.2024 | | Gardløs (Vestre Toten, Innlandet) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 17.05.2024 | 16.05.2024 | | Gardløs (Vestre Toten, Innlandet) | |