Hopp til hovedinnhold

Påmeldte skoler

Fylke:
Adventkirken skole Adventistsamfunnets grunnskole Nidelven skole
Trondheim, Sør-Trøndelag
Nidelven skole (L. D. )
Alta ungdomsskole
Alta, Finnmark
10c (A. B. )
10d (A. B. )
Amalie Skram videregående skole
Bergen, Hordaland
Teknologi og forskningslære 1 (J. B. H. )
Ambjørnrød skole
Fredrikstad, Østfold
6A (V. S. )
6B (V. S. )
Aronsløkka skole
Drammen, Buskerud
4a (C. S. )
4b (C. S. )
4c (C. S. )
5a (E. Y. )
5b (E. Y. )
5c (E. Y. )
Asdal skole
Arendal, Aust-Agder
9a (A. L. J. )
9b (A. L. J. )
9c (A. L. J. )
Askim ungdomsskole
Askim, Østfold
9B (V. S. )
9c (T. W. )
9D (V. S. )
9e (T. W. )
9f (T. W. )
9g (T. W. )
FIP 8. trinn (V. S. )
Bakkeløkka ungdomsskole
Nesodden, Akershus
8 (A+B) (H. C. S. )
10 (A+B+C) (H. C. S. )
Baksalen skole
Hammerfest, Finnmark
2 trinn (J. G. )
Ballstad skole
Vestvågøy, Nordland
10. klasse (F. R. J. )
Bamble videregående skole avd Grasmyr
Bamble, Telemark
1STB Naturfag (E. R. )
Bardu ungdomsskole
Bardu, Troms
8A (S. Ø. )
8B (S. Ø. )
Bardufoss ungdomsskole
Målselv, Troms
8a (F. E. )
8b (F. E. )
8c (F. E. )
Bekkestua barneskole
Bærum, Akershus
2a (A. I. A. )
2b (A. I. A. )
2c (A. I. A. )
Benterud skole
Lørenskog, Akershus
7A (H. S. )
7B (H. S. )
7C (H. S. )
Berg skole
Halden, Østfold
6 A (M. S. J. . )
6 B (M. S. J. . )
Berlevåg skole
Berlevåg, Finnmark
6. Trinn mat og helse (G. E. )
8.-10. arbeidslivsfag (G. E. )
9. trinn mat og helse (G. E. )
Bestum skole
Oslo
7A (I. L. B. . )
7B (I. L. B. . )
7C (I. L. B. . )
Gruppe 1 (T. E. L. )
Gruppe 2 (T. E. L. )
Gruppe 3 (T. E. L. )
Gruppe 4 (T. E. L. )
Bigset skule
Hareid, Møre og Romsdal
5.klasse (S. H. )
Birkenlund skole
Arendal, Aust-Agder
2A (E. A. H. )
5.trinn/gruppe A (S. I. )
5.trinn/gruppe B (S. I. )
6.trinn (S. I. )
7.trinn/gruppe A (S. I. )
7.trinn/gruppe B (S. I. )
9a (H. K. )
9b (H. K. )
Bjarkøy barne- og ungdomsskole
Harstad, Troms
Mellomtrinn 5-7 klasse (K. B. )
U-trinn (M. M. )
Bjerka skole
Hemnes, Nordland
1 klasse (E. A. )
2. klasse (E. A. )
3. klasse (E. A. )
4. klasse (E. A. )
Bjerke videregående skole
Oslo
1GA (G. M. B. H. )
1MKAB (S. C. )
1STC (C. V. )
Bjordal skule
Høyanger, Sogn og Fjordane
10.klasse (L. R. )
Bjørndal skole
Oslo
6a (H. B. A. )
6b (H. B. A. )
6c (H. B. A. )
Bodøsjøen skole
Bodø, Nordland
3. trinn. Hyser (V. A. S. )
3trinn. Kveiter (V. A. S. )
4, trinn. Steinbit (V. A. S. )
4. trinn. Breiflabb (V. A. S. )
Bogafjell skole
Sandnes, Rogaland
6A (I. E. )
6B (I. E. )
6C (I. E. )
Borge skole
Porsgrunn, Telemark
6 (T. V. )
Borre ungdomsskole
Horten, Vestfold
8a (L. F. )
8b (L. F. )
8c (L. F. )
8t (L. F. )
Botne skole
Holmestrand, Vestfold
1.trinn (I. H. )
2A (B. E. )
2B (B. E. )
3A (R. C. )
4a (A. G. H. A. )
4b (A. G. H. A. )
5A (L. R. N. )
5B (L. R. N. )
Brakanes barne- og ungdomsskule
Ulvik, Hordaland
3. klasse (J. B. )
Brandbu ungdomsskole
Gran, Oppland
Forskning i praksis (M. R. H. )
Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Roan, Sør-Trøndelag
1 (H. K. )
2 (H. K. )
3 (H. K. )
4 (H. K. )
5 (H. K. )
6 (H. K. )
7 (H. K. )
8 (H. K. )
9 (H. K. )
10 (H. K. )
Brekken skole
Røros, Sør-Trøndelag
1-2 kl. (T. T. )
4-5 kl. (T. T. )
6-7 kl. (T. T. )
Brumunddal ungdomsskole
Ringsaker, Hedmark
8A (E. H. . )
8B (E. H. . )
8c (E. H. . )
8d (E. H. . )
Brunla ungdomsskole
Larvik, Vestfold
9A (N. M. B. )
9B (N. M. B. )
9C (N. M. B. )
Brønnerud skole
Ås, Akershus
D (C. B. K. )
E (C. B. K. )
Brånås skole
Skedsmo, Akershus
1A (V. R. )
1B (V. R. )
2a (A. A. )
2b (A. A. )
3a (I. L. D. )
3b (I. L. D. )
3c (I. L. D. )
4a (R. F. )
4b (R. F. )
4c (R. F. )
5a (T. R. R. )
5b (T. R. R. )
5c (T. R. R. )
6A (M. N. )
6B (M. N. )
6C (M. N. )
7a (T. R. R. )
7b (T. R. R. )
Byrknes skule
Gulen, Sogn og Fjordane
5.-7.kl (H. P. )
8.-9.kl (H. P. )
Byskolen
Sandefjord, Vestfold
5. Trinn (C. S. )
Bø ungdomsskole
Karmøy, Rogaland
9a (T. E. L. . )
Bø ungdomsskule
Bø, Telemark
8A 2015/2016 (B. N. )
8B 2015/2016 (B. N. )
8C 2015/2016 (B. N. )
Bø vidaregåande skule
Bø, Telemark
1stb (H. M. )
Bøverbru skole
Vestre Toten, Oppland
1 (M. S. )
2 (M. S. )
3 (M. S. )
4 (M. S. )
5 (M. S. )
6 (M. S. )
7 (M. S. )
Båsmo ungdomsskole
Rana, Nordland
9A (A. K. S. )
9B (A. K. S. )
Damsgård skole
Bergen, Hordaland
6a (K. S. )
6b (K. S. )
6c (K. S. )
7a (K. S. )
7b (K. S. )
Den Norske Skole Gran Canaria
Oslo
1.klasse (L. R. A. )
2.klasse (L. R. A. )
5.klasse (L. R. A. )
6.klasse (L. R. A. )
7.klasse (L. R. A. )
8.klasse (L. R. A. )
9.klasse (L. R. A. )
10. klasse (L. R. A. )
vg1 (L. R. A. )
Disen skole
Oslo
7a (L. A. D. )
7b (L. A. D. )
7c (L. A. D. )
7d (L. A. D. )
Eidsberg ungdomsskole
Eidsberg, Østfold
9 f1 (L. K. T. )
9a - 1 (L. K. T. )
9a -2 (L. K. T. )
9b 1 (L. K. T. )
9b 2 (L. K. T. )
9c 1 (L. K. T. )
9c2 (L. K. T. )
9d1 (L. K. T. )
9d 2 (L. K. T. )
9e - 1 (L. K. T. )
9e - 2 (L. K. T. )
9f2 (L. K. T. )
Eidsvåg skole
Bergen, Hordaland
3ab (K. H. )
5A (A. K. H. )
5B (A. K. H. )
5C (A. K. H. )
6A (B. S. )
6B (B. S. )
6c (B. S. )