Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Nøtteskrike (Garrulus glandarius) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Markmus (Microtus agrestis) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Løvmeis (Poecile palustris) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Trekryper (Certhia familiaris) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Stjertmeis (Aegithalos caudatus) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Granmeis (Poecile montanus) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Gulspurv (Emberiza citrinella) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 06.02.2023 | 29.01.2023 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Granmeis (Poecile montanus) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Markmus (Microtus agrestis) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Nøtteskrike (Garrulus glandarius) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Stjertmeis (Aegithalos caudatus) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 05.02.2022 | 30.01.2022 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 05.02.2021 | 28.01.2021 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 05.02.2021 | 28.01.2021 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Stjertmeis (Aegithalos caudatus) | | 05.02.2021 | 28.01.2021 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 05.02.2021 | 28.01.2021 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 05.02.2021 | 28.01.2021 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Nøtteskrike (Garrulus glandarius) | | 05.02.2021 | 28.01.2021 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 05.02.2021 | 28.01.2021 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |
Granmeis (Poecile montanus) | | 05.02.2021 | 28.01.2021 | Daltveit 10 (Osterøy, Vestland) | |