Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Vormedalsveien 91 (Karmøy, Rogaland) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Vormedalsveien 91 (Karmøy, Rogaland) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Vormedalsveien 91 (Karmøy, Rogaland) | |
Skjære (Pica pica) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Vormedalsveien 91 (Karmøy, Rogaland) | |
Ringdue (Columba palumbus) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Vormedalsveien 91 (Karmøy, Rogaland) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Vormedalsveien 91 (Karmøy, Rogaland) | |
Gråspurv (Passer domesticus) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Vormedalsveien 91 (Karmøy, Rogaland) | |
Engteglfly (Diarsia florida) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Skyggefly (Rusina ferruginea) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Mompha raschkiella | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bregneroteter (Korscheltellus fusconebulosa) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Perikumvikler (Lathronympha strigana) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bjørkeløvmåler (Cyclophora albipunctata) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærteglfly (Diarsia rubi) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Årenebbmott (Chrysoteuchia culmella) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Gul sankthansmåler (Cabera exanthemata) | | 15.06.2024 | 15.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Punkttigerspinner (Spilosoma lubricipeda) | | 15.06.2024 | 13.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bregneroteter (Korscheltellus fusconebulosa) | | 15.06.2024 | 13.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærteglfly (Diarsia rubi) | | 15.06.2024 | 13.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Hvitkantfly (Ochropleura plecta) | | 15.06.2024 | 11.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Svartrandet båndmåler (Xanthorhoe designata) | | 15.06.2024 | 11.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bregneroteter (Korscheltellus fusconebulosa) | | 15.06.2024 | 11.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærteglfly (Diarsia rubi) | | 15.06.2024 | 11.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Busklundfly (Lacanobia thalassina) | | 15.06.2024 | 10.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bjørkelurvemåler (Biston betularia) | | 15.06.2024 | 10.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Kileengfly (Apamea crenata) | | 15.06.2024 | 10.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Hvitkantfly (Ochropleura plecta) | | 15.06.2024 | 10.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
C-tegnet bakkefly (Xestia c-nigrum) | | 15.06.2024 | 10.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Gul sankthansmåler (Cabera exanthemata) | | 15.06.2024 | 10.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Årenebbmott (Chrysoteuchia culmella) | | 15.06.2024 | 10.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærteglfly (Diarsia rubi) | | 15.06.2024 | 10.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærknoppmøll (Lampronia corticella) | | 15.06.2024 | 09.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Bringebærteglfly (Diarsia rubi) | | 15.06.2024 | 09.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Sanglerke (Alauda arvensis) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Rødkløver (Trifolium pratense) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Roseslekta (Rosa sp.) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Skogsvinerot (Stachys sylvatica) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Dyrkorn (Fjord, Møre og Romsdal) | |
Mørkkongslys (Verbascum nigrum) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Dyrkorn (Fjord, Møre og Romsdal) | |
Gulflatbelg (Lathyrus pratensis) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Dyrkorn (Fjord, Møre og Romsdal) | |
Linnea (Linnaea borealis) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Tårnseiler (Apus apus) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Sumphaukeskjegg (Crepis paludosa) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Granmeis (Poecile montanus) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Lyngveien 39 (Fauske - Fuosko, Nordland) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Lyngveien 39 (Fauske - Fuosko, Nordland) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Lyngveien 39 (Fauske - Fuosko, Nordland) | |
Grønnsisik (Carduelis spinus) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Lyngveien 39 (Fauske - Fuosko, Nordland) | |
Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Lyngveien 39 (Fauske - Fuosko, Nordland) | |
Flaggspett (Dendrocopos major) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Lyngveien 39 (Fauske - Fuosko, Nordland) | |
Ekorn (Sciurus vulgaris) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Lyngveien 39 (Fauske - Fuosko, Nordland) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 14.06.2024 | 14.06.2024 | | Lyngveien 39 (Fauske - Fuosko, Nordland) | |