Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Blåstrupe (Luscinia svecica) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Enkeltbekkasin (Gallinago gallinago) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Fjellrype (Lagopus muta) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Grågås (Anser anser) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Gråmåke (Larus argentatus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Gråtrost (Turdus pilaris) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Krikkand (Anas crecca) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Lirype (Lagopus lagopus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Ravn (Corvus corax) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Rødstilk (Tringa totanus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Rødvingetrost (Turdus iliacus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Svartbak (Larus marinus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 07.06.2024 | 06.06.2024 | Risvågdalen 6 (Hasvik, Finnmark) | |
Rødstjert (Phoenicurus phoenicurus) | | 06.06.2024 | 05.06.2024 | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 06.06.2024 | 06.06.2024 | Hamar (Hamar, Innlandet) | |
Tjeld (Haematopus ostralegus) | | 06.06.2024 | 06.06.2024 | Hamar (Hamar, Innlandet) | |
Pilfink (Passer montanus) | | 06.06.2024 | 06.05.2024 | Dronningveien 42 (Vestby, Akershus) | |
Tårnseiler (Apus apus) | | 05.06.2024 | 03.06.2024 | Landåsveien 10 (Ås, Akershus) | |
Bokfink (Fringilla coelebs) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Gråtrost (Turdus pilaris) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Munk (Sylvia atricapilla) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Ravn (Corvus corax) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Ringdue (Columba palumbus) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Sildemåke (Larus fuscus) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Skjære (Pica pica) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 04.06.2024 | 03.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 04.06.2024 | 04.06.2024 | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Gluttsnipe (Tringa nebularia) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | Flagghaugen (Lødingen, Nordland) | |
Gluttsnipe (Tringa nebularia) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | Flagghaugen (Lødingen, Nordland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 02.06.2024 | 01.05.2024 | Munkhaugen (Stjørdal, Trøndelag) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 02.06.2024 | 01.06.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 02.06.2024 | 01.06.2024 | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Fugler (Aves indet.) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | Oven (Fredrikstad, Østfold) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 02.06.2024 | 01.06.2024 | Ytre Hamre (Sogndal, Vestland) | |
Rugde (Scolopax rusticola) | | 01.06.2024 | 27.05.2024 | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Blåstrupe (Luscinia svecica) | | 31.05.2024 | 30.05.2024 | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Laksand (Mergus merganser) | | 31.05.2024 | 30.05.2024 | Flagghaugen (Lødingen, Nordland) | |
Skjære (Pica pica) | | 30.05.2024 | 30.05.2024 | Sollivegen 10 (Tromsø, Troms) | |
Tårnseiler (Apus apus) | | 29.05.2024 | 29.05.2024 | Rollag Boligfelt (Rollag, Buskerud) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 29.05.2024 | 28.05.2024 | Storeng (Alta, Finnmark) | |
Gravand (Tadorna tadorna) | | 29.05.2024 | 01.05.2024 | Tjeldnes (Dielddanuorri - Tjeldsund, Troms) | |