Gjøk (Cuculus canorus) | | 19.05.2024 | 17.05.2024 | | Mork (Stryn, Vestland) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 19.05.2024 | 17.05.2024 | | Mork (Stryn, Vestland) | |
Gråspurv (Passer domesticus) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Nesveien 52 (Moss, Østfold) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Kvamsholmen 28 (Inderøy, Trøndelag) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Kvamsholmen 28 (Inderøy, Trøndelag) | |
Grønnsisik (Carduelis spinus) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Kvamsholmen 28 (Inderøy, Trøndelag) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Kvamsholmen 28 (Inderøy, Trøndelag) | |
Gulerle (Motacilla flava) | | 19.05.2024 | 19.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Vepsevåk (Pernis apivorus) | | 18.05.2024 | 18.05.2024 | | Holtsås (Notodden, Telemark) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Dobbeltbekkasin (Gallinago media) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Gråsisik (Carduelis flammea) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Skjære (Pica pica) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Stokkand (Anas platyrhynchos) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Trane (Grus grus) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 18.05.2024 | 18.05.2024 | | Iškorasjohka (Kárášjohka - Karasjok, Finnmark) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 18.05.2024 | 18.05.2024 | | Alta ungdomsskole (Alta, Finnmark) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Grisvågøya (Aure, Møre og Romsdal) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Grisvågøya (Aure, Møre og Romsdal) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 17.05.2024 | 17.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 17.05.2024 | 17.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Småspove (Numenius phaeopus) | | 17.05.2024 | 10.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Strandsnipe (Actitis hypoleucos) | | 17.05.2024 | 17.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 17.05.2024 | 16.05.2024 | | Gardløs (Vestre Toten, Innlandet) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 17.05.2024 | 16.05.2024 | | Gardløs (Vestre Toten, Innlandet) | |
Ringdue (Columba palumbus) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 16.05.2024 | 12.05.2024 | | Bakkane (Bremanger, Vestland) | |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 16.05.2024 | 12.05.2024 | | Bakkane (Bremanger, Vestland) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 16.05.2024 | 19.04.2024 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 16.05.2024 | 19.04.2024 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 16.05.2024 | 25.04.2024 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Storspove (Numenius arquata) | | 16.05.2024 | 26.04.2024 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Fjelljo (Stercorarius longicaudus) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Baksalen (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Smålom (Gavia stellata) | | 16.05.2024 | 14.05.2024 | | Baksalen (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Brunnakke (Anas penelope) | | 16.05.2024 | 08.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 16.05.2024 | 15.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Trane (Grus grus) | | 16.05.2024 | 15.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Heipiplerke (Anthus pratensis) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 15.05.2024 | 13.05.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 15.05.2024 | 14.05.2024 | | Nisi Østre (Notodden, Telemark) | |