Miljolare.no

Klasse: Krypdyr (Reptilia)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AsakmarkaLillestrøm, Viken22030.04.2009 
AustretjønnbekkenIveland, Agder31022.10.1997 
Bekk (navn ikke registrert-Førde)Sveio, Vestland11026.05.1994 
Bekk fra Vesletjørn til StoretjørnBjørnafjorden, Vestland11021.10.1993 
BergerDrammen, Viken11017.04.2008 
BergstoKviteseid, Vestfold og Telemark11412.05.2009 
Biri ØverbygdGjøvik, Innlandet11015.04.2021 
BjorøyØygarden, Vestland11008.05.2006 
BjørkelangenAurskog-Høland, Viken22023.04.2019 
BjørnstadElverum, Innlandet21108.04.2010 
BrennhaugenSør-Fron, Innlandet11009.05.2013 
BråsteinSandnes, Rogaland11130.06.2011 
BråvollSandefjord, Vestfold og Telemark11127.09.2007 
BærumsmarkaBærum, Viken11016.04.2007 
BøvraØstre Toten, Innlandet11028.09.1993 
DaleelvaStord, Vestland11007.11.1994 
Dam ved idrettsplassen i SyllingLier, Viken32006.09.2013 
Drangsholt, TveitKristiansand, Agder22025.04.2014 
EikedokktjernetKongsberg, Viken11016.11.1994 
EtnedalEtnedal, Innlandet11006.05.2020 
EttevassbekkenVegårshei, Agder21026.05.1994 
FinnsrudEidskog, Innlandet11103.09.2007 
FlåttenPorsgrunn, Vestfold og Telemark21004.04.2021 
Fossevatna naturreservatAlver, Vestland11030.06.2002 
FrøylandsvatnetTime, Rogaland11020.05.1992 
GreverudbekkenNordre Follo, Viken11001.06.1994 
GrobekkenÅmli, Agder11029.05.1995 
GrovannetKristiansand, Agder21002.04.2014 
GullerudelvaGran, Innlandet11024.05.1994 
hamreKristiansand, Agder11023.04.2015 
HarestuvannetLunner, Viken11009.06.1994 
HebekkskogenNordre Follo, Viken11009.04.2019 
HolaLindesnes, Agder11021.03.2016 
HovdastadKarmøy, Rogaland32026.09.2010 
Hustoft gnr. 150/4Tysvær, Rogaland184217.06.2021 
Jordet skoleLarvik, Vestfold og Telemark11011.04.2005 
JørstadånaStavanger, Rogaland11003.05.1996 
KampevaddammenRingerike, Viken11124.06.2005 
kapermoenKongsberg, Viken11006.09.2009 
KilenKristiansand, Agder11022.04.2015 
Kirkeby skoleNittedal, Viken163002.05.2019 
kjenna øystadArendal, Agder11011.05.2016 
KjennseidDrangedal, Vestfold og Telemark11017.07.2019 
KjerkåsenSkien, Vestfold og Telemark11024.05.2021 
KjønndalsbekkenLarvik, Vestfold og Telemark21022.09.1998 
KvidavigjåStavanger, Rogaland11031.05.2009 
Kvåle, BergegrendBjørnafjorden, Vestland11005.04.2010 
LauvtjønnaMalvik, Trøndelag11023.11.1994 
LedengstjernMarker, Viken33027.05.1994 
LiatårnetØygarden, Vestland21009.05.2006