Miljolare.no

Rike: Soppriket (Fungi)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Flå skoleFlå, Viken84024.09.2009 
Foldsæ fra hovedveien og opp til skogenFyresdal, Vestfold og Telemark93014.05.2008 
Folkvang SkoleHalden, Viken63021.09.2009 
Folla skoleSteinkjer, Trøndelag74023.09.2009 
Forset skoleGausdal, Innlandet32007.10.2009 
Frei skoleKristiansund, Møre og Romsdal114230.09.2009 
FrøystadLunner, Viken368025.09.2009 
fylkesvegen ved Etne samf.husEtne, Vestland236024.09.2009 
GallisSandefjord, Vestfold og Telemark21227.09.2007 
Gamlebyen skoleOslo308007.10.2009 
GamleksolenGran, Innlandet166007.10.2009 
GamleksolenLørenskog, Viken356904.11.2009 
Gammel delMålselv, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku115029.09.2009 
Gammelbygget på MidtbygdaDønna, Nordland125002.10.2009 
GammelfløySkjervøy, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku328029.09.2009 
GeađgejohkaGuovdageaidnu - Kautokeino, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku22025.04.2019 
Geiranger SkuleStranda, Møre og Romsdal83030.09.2009 
Gimle skoleHalden, Viken74024.09.2009 
Gjesvær skoleNordkapp, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11225.09.2009 
Gloppen ungdomsskuleGloppen, Vestland32028.09.2009 
Gol SkuleGol, Viken147005.10.2009 
Grefstad SkoleOrkland, Trøndelag105024.09.2009 
Grue barne- og ungdomsskoleGrue, Innlandet218601.10.2009 
Grymyr skoleGran, Innlandet488225.09.2009 
Grønnskjæret, ÅsaneBergen, Vestland11006.06.2007 
Grønntjernveien ved Holt gårdHolmestrand, Vestfold og Telemark11119.04.2007 
Grøtvedt skoleIndre Østfold, Viken64025.09.2009 
Gullingen - BregneskogSauda, Rogaland11004.09.2018 
Hafslundsøy skole,hovedbygningSarpsborg, Viken168005.10.2009 
HagelliaAlver, Vestland11029.09.2017 
HamnvågBalsfjord, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku21028.09.2009 
Hauketo skoleOslo21024.09.2009 
Heddal ungdomsskoleNotodden, Vestfold og Telemark155624.09.2009 
HEGGEN VIDEREGÅENDE SKOLEHarstad - Hárstták, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku75007.10.2009 
Hillmo naturreservatTydal, Trøndelag11128.08.2007 
Hjellestad skoleBergen, Vestland134202.10.2009 
Hol UngdomsskoleHol, Viken21007.10.2009 
Holvik skuleKinn, Vestland338024.09.2009 
Hosletoppen SkoleBærum, Viken54125.09.2009 
HovedbyggBergen, Vestland54125.09.2009 
Hovedbygg avdeling LeknesVestvågøy, Nordland54001.10.2009 
hovedbyggetOslo22005.10.2009 
HovedbygningenMolde, Møre og Romsdal21028.09.2009 
hovedbygningenNordre Follo, Viken21021.09.2009 
Hovet ring 7, 5-7 klassePorsgrunn, Vestfold og Telemark94024.09.2009 
Hurrød skoleFredrikstad, Viken104009.10.2009 
HåkonshellaBergen, Vestland11115.08.2013 
IsdalenBergen, Vestland11214.06.2017 
Jordet skoleLarvik, Vestfold og Telemark145007.10.2009 
Jørpeland ungdomsskoleStrand, Rogaland145230.09.2009