Brun bjørnespinner (Arctia caja) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sølvgrå lavspinner (Eilema complana) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Barlavspinner (Eilema depressa) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gul lavspinner (Eilema lutarella) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rustvingespinner (Phragmatobia fuliginosa) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Heibjørnespinner (Coscinia cribraria) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Brun bjørnespinner (Arctia caja) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sølvgrå lavspinner (Eilema complana) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rustvingespinner (Phragmatobia fuliginosa) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gul lavspinner (Eilema lutarella) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Barlavspinner (Eilema depressa) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rustvingespinner (Phragmatobia fuliginosa) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sølvgrå lavspinner (Eilema complana) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gul lavspinner (Eilema lutarella) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Barlavspinner (Eilema depressa) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Brun bjørnespinner (Arctia caja) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gul lavspinner (Eilema lutarella) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | | Kallakmosen (Indre Østfold, Østfold) | |
Rustvingespinner (Phragmatobia fuliginosa) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sølvgrå lavspinner (Eilema complana) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Barlavspinner (Eilema depressa) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Toprikket lavspinner (Cybosia mesomella) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Brun bjørnespinner (Arctia caja) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gul lavspinner (Eilema lutarella) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Brun bjørnespinner (Arctia caja) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Toprikket lavspinner (Cybosia mesomella) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gul lavspinner (Eilema lutarella) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sølvgrå lavspinner (Eilema complana) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Rødfrynset bjørnespinner (Diacrisia sannio) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Nakenspinner (Nudaria mundana) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Rødfrynset bjørnespinner (Diacrisia sannio) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Nakenspinner (Nudaria mundana) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Piggsvinspinner (Parasemia plantaginis) | | 13.09.2019 | 14.07.2019 | | Kistetjønn (Vinje, Telemark) | |
Piggsvinspinner (Parasemia plantaginis) | | 13.09.2019 | 14.07.2019 | | Arabygdi (Vinje, Telemark) | |
Nakenspinner (Nudaria mundana) | | 13.09.2019 | 13.07.2019 | | Mølen (Larvik, Vestfold) | |
Karminspinner (Tyria jacobaeae) | | 12.09.2019 | 12.07.2019 | | Mølen (Larvik, Vestfold) | |
Punkttigerspinner (Spilosoma lubricipeda) | | 12.09.2019 | 11.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 12.09.2019 | 11.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Toprikket lavspinner (Cybosia mesomella) | | 12.09.2019 | 11.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 12.09.2019 | 11.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Nakenspinner (Nudaria mundana) | | 12.09.2019 | 11.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rødfrynset bjørnespinner (Diacrisia sannio) | | 12.09.2019 | 11.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola) | | 12.09.2019 | 11.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Toprikket lavspinner (Cybosia mesomella) | | 11.09.2019 | 10.07.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |