Miljolare.no

Gruppe: Nattsommerfugler mikro («Micro-heterocera»)

  • Blek nebbmott (Agriphila straminella)
    Blek nebbmott (Agriphila straminella) Øyvind Stickler (21.07.2024)
  • Ryllikfjærmøll (Gillmeria pallidactyla)
    Ryllikfjærmøll (Gillmeria pallidactyla) Frode Falkenberg (07.07.2024)
  • Skogbåndvikler (Capua vulgana)
    Skogbåndvikler (Capua vulgana) Øyvind Stickler (22.05.2024)
  • Vindelfjærmøll (Emmelina monodactyla)
    Vindelfjærmøll (Emmelina monodactyla) Øyvind Stickler (17.05.2024)
  • Vårdorskmøll (Diurnea fagella)
    Vårdorskmøll (Diurnea fagella) Øyvind Stickler (06.05.2024)
  • Vårdorskmøll (Diurnea fagella)
    Vårdorskmøll (Diurnea fagella) Øyvind Stickler (06.05.2024)
  • Vårdorskmøll (Diurnea fagella)
    Vårdorskmøll (Diurnea fagella) Øyvind Stickler (06.05.2024)
  • Agonopterix
    Agonopterix sp. Øyvind Stickler (06.05.2024)
  • Agonopterix
    Agonopterix sp. Øyvind Stickler (06.05.2024)
  • Buskengmott (Udea prunalis)
    Buskengmott (Udea prunalis) John Skartveit (16.07.2024)
  • Agonopterix propinquella
    Agonopterix propinquella John Skartveit (16.07.2024)
  • Blek mosemott (Eudonia pallida)
    Blek mosemott (Eudonia pallida) John Skartveit (16.07.2024)
  • Argyresthia brockeella
    Argyresthia brockeella John Skartveit (16.07.2024)
  • Grå knoppvikler (Hedya nubiferana)
    Grå knoppvikler (Hedya nubiferana) John Skartveit (16.07.2024)
  • Spireaprydvikler (Celypha siderana)
    Spireaprydvikler (Celypha siderana) John Skartveit (15.07.2024)
  • Olivenprydvikler (Celypha lacunana)
    Olivenprydvikler (Celypha lacunana) John Skartveit (15.07.2024)
  • Blek nebbmott (Agriphila straminella)
    Blek nebbmott (Agriphila straminella) John Skartveit (15.07.2024)
  • Flekkdammott (Elophila nymphaeata)
    Flekkdammott (Elophila nymphaeata) John Skartveit (15.07.2024)
  • Flekkdammott (Elophila nymphaeata)
    Flekkdammott (Elophila nymphaeata) John Skartveit (15.07.2024)
  • Heggspinnmøll (Yponomeuta evonymella)
    Heggspinnmøll (Yponomeuta evonymella) John Skartveit (15.07.2024)
  • Blek nebbmott (Agriphila straminella)
    Blek nebbmott (Agriphila straminella) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Blek nebbmott (Agriphila straminella)
    Blek nebbmott (Agriphila straminella) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Svovelfjærmøll (Hellinsia osteodactylus)
    Svovelfjærmøll (Hellinsia osteodactylus) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Grå knoppvikler (Hedya nubiferana)
    Grå knoppvikler (Hedya nubiferana) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Heggspinnmøll (Yponomeuta evonymella)
    Heggspinnmøll (Yponomeuta evonymella) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Bartrevikler (Dichelia histrionana)
    Bartrevikler (Dichelia histrionana) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Gul eikevikler (Aleimma loeflingiana)
    Gul eikevikler (Aleimma loeflingiana) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Eikeglansvikler (Cydia splendana)
    Eikeglansvikler (Cydia splendana) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Eikeglansvikler (Cydia splendana)
    Eikeglansvikler (Cydia splendana) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Eikeglansvikler (Cydia splendana)
    Eikeglansvikler (Cydia splendana) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Gul båndvikler (Paramesia gnomana)
    Gul båndvikler (Paramesia gnomana) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Reinfannfjærmøll (Gillmeria ochrodactyla)
    Reinfannfjærmøll (Gillmeria ochrodactyla) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Rustbåndvikler (Epagoge grotiana)
    Rustbåndvikler (Epagoge grotiana) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Lærbrun bladvikler (Pandemis cerasana)
    Lærbrun bladvikler (Pandemis cerasana) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Maispyralide (Ostrinia nubilalis)
    Maispyralide (Ostrinia nubilalis) Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Argolamprotes micella
    Argolamprotes micella Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Anacampsis blattariella
    Anacampsis blattariella Øyvind Stickler (14.07.2024)
  • Elachista
    Elachista sp. John Skartveit (13.07.2024)
  • Engprydvikler (Celypha cespitana)
    Engprydvikler (Celypha cespitana) John Skartveit (12.07.2024)
  • Buskengmott (Udea prunalis)
    Buskengmott (Udea prunalis) John Skartveit (12.07.2024)
  • Engmosemott (Scoparia subfusca)
    Engmosemott (Scoparia subfusca) John Skartveit (11.07.2024)
  • Blek mosemott (Eudonia pallida)
    Blek mosemott (Eudonia pallida) John Skartveit (11.07.2024)
  • Bryotropha
    Bryotropha sp. John Skartveit (11.07.2024)
  • Blek nebbmott (Agriphila straminella)
    Blek nebbmott (Agriphila straminella) John Skartveit (11.07.2024)
  • Blek nebbmott (Agriphila straminella)
    Blek nebbmott (Agriphila straminella) John Skartveit (11.07.2024)
  • Olivenprydvikler (Celypha lacunana)
    Olivenprydvikler (Celypha lacunana) John Skartveit (11.07.2024)
  • Tistelpraktvikler (Aethes cnicana)
    Tistelpraktvikler (Aethes cnicana) John Skartveit (10.07.2024)
  • Elachista
    Elachista sp. John Skartveit (10.07.2024)