Hopp til hovedinnhold

Påmeldte

Påmeldte til «Forskningskampanjen 2022: Store gamle trær».

Fylke:
Akademiet ungdomsskole Lier AS
Lier, Viken
AUL (H. V. T. )
Ambjørnrød skole
Fredrikstad, Viken
6A (V. K. S. )
6B (V. K. S. )
Arstad skole
Stange, Innlandet
Måkene (I. O. V. )
Ulvene (I. O. V. )
Atrå barne- og ungdomsskole
Tinn, Vestfold og Telemark
5 (U. V. R. H. )
Aune barneskole
Oppdal, Trøndelag
4.trinn (I. Ø. )
Batnfjord skule
Gjemnes, Møre og Romsdal
7A (E. B. K. )
Beitstad skole
Steinkjer, Trøndelag
4.trinn Beitstad skole (K. G. )
Berg skole
Halden, Viken
3AB (L. L. R. )
7A (A. K. B. )
7B (A. K. B. )
Bergsfjord Oppvekstsenter/Avd skole
Loppa, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
Bersfjord (H. N. )
Birkenlund skole
Arendal, Agder
4A (M. J. )
4B (M. J. )
6 (M. J. )
Bjørlien skole
Vestby, Viken
3A (A. H. B. )
3B (A. H. B. )
3C (A. H. B. )
5A (A. H. B. )
5B (A. H. B. )
6a (R. G. )
6b (R. G. )
6c (R. G. )
7A (M. K. )
7B (A. H. B. )
7C (A. H. B. )
Blakstad skole
Asker, Viken
6A (R. J. D. )
6B (R. J. D. )
Bodø videregående skole
Bodø, Nordland
Biologi (Å. A. )
Naturfag Vg1 (Å. A. )
Bodøsjøen skole
Bodø, Nordland
Færingen (T. H. )
Føringen (T. H. )
Føringen (T. H. )
Bondi skole
Asker, Viken
3A (A. G. )
3B (A. G. )
3C (A. G. )
Borge skole
Porsgrunn, Vestfold og Telemark
6. trinn (E. K. V. )
Brandbu barneskole
Gran, Innlandet
5A (S. S. )
5B (S. S. )
Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Åfjord, Trøndelag
5 A (A. D. )
6 A (A. D. )
7 A (A. D. )
8 A (A. D. )
9A (A. D. )
10A (A. D. )
Brekken skole
Røros, Trøndelag
1 (A. K. )
2 (A. K. )
3 (A. K. )
4 (A. K. )
5 (A. K. )
6 (A. K. )
7 (A. K. )
Buer skole
Skien, Vestfold og Telemark
Buer skole (K. S. L. )
Bøleråsen skole
Nordre Follo, Viken
7a (G. W. )
7b (G. W. )
Børsa skole
Skaun, Trøndelag
A (I. K. R. )
Bøverbru skole
Vestre Toten, Innlandet
6 (M. S. )
Charlottenlund barneskole
Trondheim, Trøndelag
7A (E. W. )
7B (E. W. )
7C (E. W. )
7D (E. W. )
Dal skole
Eidsvoll, Viken
6A (A. S. R. )
6B (A. S. R. )
6C (A. S. R. )
Dalsøyra skule
Gulen, Vestland
8. klasse (E. M. H. )
Danielsen ungdomsskule Osterøy AS
Osterøy, Vestland
Danielsen Ungdomsskule Osterøy (K. E. H. )
Dovre ungdomsskole
Dovre, Innlandet
8 (A. L. )
10 (A. L. )
Eivindvik skule
Gulen, Vestland
5A (R. V. )
6A (R. V. )
7A (R. V. )
Fiskå skule
Vanylven, Møre og Romsdal
6.klasse (M. H. E. )
Fiskå skule (C. V. E. )
Fjellstrand skole
Nesodden, Viken
3. klasse (M. W. )
Fjelltun skole
Strand, Rogaland
5a (T. A. )
5b (T. A. )
5c (T. A. )
5d (T. A. )
5e (T. A. )
5f (T. A. )
Fjuk skole
Lillestrøm, Viken
4A (T. A. U. )
4B (T. A. U. )
Flaktveit skole
Bergen, Vestland
2. trinn (S. R. )
7A (L. M. K. )
7B (L. M. K. )
Flatåsen skole
Trondheim, Trøndelag
8A (E. L. )
8B (E. L. )
Klasse 8C (A. Ø. T. )
Foldereid Oppvekstsenter/Avdeling skole
Nærøysund, Trøndelag
5.-7.klasse (D. L. )
Fosslia skole
Stjørdal, Trøndelag
A (E. T. L. )
B (E. T. L. )
C (E. T. L. )
Frantz Sortland
Vågan, Nordland
Svolvær Skole (F. . S. )
Fredheim skole
Gjøvik, Innlandet
A+B+C (L. E. G. )
Fredheim skole
Gran, Innlandet
6. klasse (D. E. A. )
7. klasse (D. E. A. )
Fredheim skole, Gran (I. T. Ø. )
Galleberg skole
Holmestrand, Vestfold og Telemark
5. klasse (K. L. )
Gamleveien skole
Eigersund, Rogaland
7. og 8. trinn (E. R. )
Gjellerås skole
Lillestrøm, Viken
6A (S. H. )
6B (S. H. )
6C (S. H. )
Gjøklep ungdomsskole
Holmestrand, Vestfold og Telemark
8AB (H. V. )
8CD (H. V. )
8CD (H. N. )
8EF (H. V. )
8EF (H. N. )
8GH (H. V. )
8GH (J. H. M. )
8IJ (H. V. )
8IJ (J. H. M. )
AB (T. S. F. )
Goa skole
Randaberg, Rogaland
7A (A. L. )
7B (A. L. )
Granvin barne- og Undomsskule
Voss, Vestland
6. klasse (I. T. )
7. klasse (I. T. )
8 (A. H. S. )
9.klasse (I. T. )
Grav skole
Bærum, Viken
7a (A. B. )
7b (A. B. )
7c (A. B. )
Greverud skole
Nordre Follo, Viken
5a Alm (O. A. )
5a Furu (O. A. )
5a Gran (O. A. )
5a Hassel (O. A. )
5a Osp (O. A. )
5a Rogn (O. A. )
5a Selje (O. A. )
5B (A. A. )
5C (A. A. )
Grevlingen skole
Vestby, Viken
8A (I. E. F. )
8B (I. E. F. )
8C (I. E. F. )
8D (I. E. F. )
Gruben barneskole
Rana, Nordland
7A (V. E. B. )
7B (V. E. B. )
7C (V. E. B. )