Gråspurv (Passer domesticus) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Skjære (Pica pica) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Granmeis (Poecile montanus) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Flaggspett (Dendrocopos major) | | 07.02.2022 | 06.02.2022 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Svartmeis (Periparus ater) | | 26.01.2020 | 26.01.2020 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 26.01.2020 | 26.01.2020 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 26.01.2020 | 26.01.2020 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 26.01.2020 | 26.01.2020 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Grønnfink (Carduelis chloris) | | 26.01.2020 | 26.01.2020 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 26.01.2020 | 26.01.2020 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 26.01.2020 | 26.01.2020 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 28.01.2019 | 28.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 28.01.2019 | 28.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Granmeis (Poecile montanus) | | 28.01.2019 | 28.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Gråspurv (Passer domesticus) | | 28.01.2019 | 28.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 28.01.2019 | 28.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 28.01.2019 | 28.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Skjære (Pica pica) | | 28.01.2019 | 28.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 28.01.2019 | 28.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 28.01.2019 | 27.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 28.01.2019 | 27.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 28.01.2019 | 27.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 28.01.2019 | 27.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 28.01.2019 | 27.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Gråspurv (Passer domesticus) | | 28.01.2019 | 27.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 26.01.2019 | 26.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 26.01.2019 | 26.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 26.01.2019 | 26.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 26.01.2019 | 26.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Nøtteskrike (Garrulus glandarius) | | 26.01.2019 | 26.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 26.01.2019 | 26.01.2019 | Aurhølå 10 (Sula, Møre og Romsdal) | |