Miljolare.no

Artstre

Fugler ved foringsplassen
26.09.2020
Irina Skulstad
Hov sentrum (Søndre Land, Innlandet)
Grønnfink (27)
Gråspurv (10)
Pilfink (8)
Kjøttmeis (7)
Grønnsisik (6)
Kjernebiter (6)
Blåmeis (5)
Skjære (5)
Spettmeis (4)
Stillits (3)
Flaggspett (2)
Tyrkerdue (2)
Gransanger (1)
Munk (1)
Rødstrupe (1)
Svarttrost (1)
 
Fremmede arter
27.09.2020
Vardafjell videregående skole
Litlavatnet (Karmøy, Rogaland)
Sitkagran/lutzgran (Picea sitchensis/×lutzii)
Fugler ved foringsplassen
19.09.2020
Sigrid Espeland Lerbak
Rødna (Ullensvang, Vestland)
Grønnspett (1)
 
Fugler ved foringsplassen
26.09.2020
Per Ivar Høvring
Myragutua 23 (Gjerdrum, Viken)
Grønnfink (30)
Kjernebiter (11)
Kjøttmeis (5)
Blåmeis (2)
Bokfink (2)
Pilfink (2)
Spettmeis (2)
Bjørkefink (1)
Flaggspett (1)
Skjære (1)
 
Fugleobservasjoner
25.09.2020
Åsmund Berg
Rena og omegn (Åmot, Innlandet)
Kortnebbgås (Anser brachyrhynchus)
Fugler ved foringsplassen
25.09.2020
elin sissener
galliåsen (Arendal, Agder)
Stær (60)
Kjøttmeis (10)
Blåmeis (7)
Gråspurv (4)
Skjære (4)
Pilfink (3)
Grønnfink (2)
Spettmeis (2)
Gråtrost (1)
Rødstrupe (1)
 
Fremmede arter
22.09.2020
Fjuk skole
(Lillestrøm, Viken)
Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
Fremmede arter
22.09.2020
Fjuk skole
Skåningsrud (Lillestrøm, Viken)
Tuja (Thuja occidentalis)
Fremmede arter
14.09.2020
Fredheim skole
Løkken (Gjøvik, Innlandet)
Tromsøpalme (Heracleum persicum)
Fremmede arter
13.09.2020
Fredheim skole
Tranbergrønningen (Gjøvik, Innlandet)
Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
Fremmede arter
13.09.2020
Fredheim skole
Tranbergrønningen (Gjøvik, Innlandet)
Tromsøpalme (Heracleum persicum)
Fremmede arter
18.09.2020
Fredheim skole
Sogstad (Gjøvik, Innlandet)
Rødhyll (Sambucus racemosa)
Fremmede arter
16.09.2020
Fredheim skole
Grønland (Gjøvik, Innlandet)
Tromsøpalme (Heracleum persicum)
Fremmede arter
18.09.2020
Fredheim skole
Torke (Gjøvik, Innlandet)
Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
Fremmede arter
25.09.2020
Fredheim skole
Nerby (Gjøvik, Innlandet)
Rynkerose (Rosa rugosa)
1-15 av 183757 siste»»