Hopp til hovedinnhold

Bohtosat

2019-11-02
school1
Murmashi (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-09-30 Álgo ruški skáhpi
2019-09-18 Lasta 50% fiskkodan skáhpi
2019-09-28 Láddan šaddosat/ gieganjuolla, horbmá
2019-09-21 Álgo ruški soahki
2019-10-19: Vuosttaš muohta
2019-10-24
School N 4,Terskyi
Umba, Terskyi (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-10-11 Álgo ruški skáhpi
2019-10-17: Vuosttaš muohta
2019-10-23
School ¹20, Nickel
Nikel (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-09-29 Álgo ruški skáhpi
2019-09-21 Álgo ruški soahki
2019-10-22: Vuosttaš muohta
2019-09-22
School ¹20, Nickel
Nikel (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-09-12 Siepmanálggu šaddan/láddan jokŋa
2019-09-15 Lasta 50% fiskkodan skáhpi
2019-08-16 Siepmanálggu šaddan/láddan sarrit
2019-09-12 Lasta 50% fiskkodan soahki
2019-09-22
School N 2, Kandalaksja
Kandalaksha:sea (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-08-19 Siepmanálggu šaddan/láddan beatnatmuorji
2019-09-05 Lasta 50% fiskkodan skáhpi
2019-08-16 Siepmanálggu šaddan/láddan skáhpi
2019-06-17 Lieđđun skáhpi
2019-08-03 Láddan šaddosat/ gieganjuolla, horbmá
2019-07-19 Lieđđun gieganjuolla, horbmá
2019-06-12 Lieđđun guohcarássi
2019-08-10 Siepmanálggu šaddan/láddan sarrit
2019-09-05 Álgo ruški soahki
2019-08-16 Lasta 50% fiskkodan soahki
2019-05-19: Rabas jávrrit
2019-09-20
School N 11, Rajakoski
Rajakoski (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-09-15 Siepmanálggu šaddan/láddan jokŋa
2019-09-07 Álgo ruški skáhpi
2019-09-18 Siepmanálggu šaddan/láddan skáhpi
2019-08-28 Láddan šaddosat/ gieganjuolla, horbmá
2019-09-05 Álgo ruški soahki
2019-09-10 Lasta 50% fiskkodan soahki
2019-09-08
school1
Murmashi (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-09-02 Siepmanálggu šaddan/láddan jokŋa
2019-06-15 Lieđđun jokŋa
2019-07-14 Lieđđun beatnatmuorji
2019-09-07 Siepmanálggu šaddan/láddan skáhpi
2019-07-15 Lieđđun skáhpi
2019-07-30 Siepmanálggu šaddan/láddan luomi
2019-06-16 Lieđđun luomi
2019-08-11 Lieđđun gieganjuolla, horbmá
2019-06-18 Lieđđun guohcarássi
2019-08-30 Lasta 50% fiskkodan soahki
2019-09-06
School N 4,Terskyi
Umba, Terskyi (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-06-30 Lieđđun jokŋa
2019-06-28 Lieđđun beatnatmuorji
2019-08-20 Siepmanálggu šaddan/láddan skáhpi
2019-07-30 Siepmanálggu šaddan/láddan luomi
2019-06-14 Lieđđun luomi
2019-07-19 Lieđđun gieganjuolla, horbmá
2019-06-21 Lieđđun guohcarássi
2019-08-02 Siepmanálggu šaddan/láddan sarrit
2019-09-03 Lasta 50% fiskkodan soahki
2019-06-14 Lieđđun boallorássi
2019-08-07
School N 11, Rajakoski
Rajakoski (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-07-05 Lieđđun jokŋa
2019-07-05 Lieđđun beatnatmuorji
2019-08-01 Siepmanálggu šaddan/láddan luomi
2019-06-14 Lieđđun luomi
2019-07-22 Lieđđun gieganjuolla, horbmá
2019-06-20 Lieđđun guohcarássi
2019-06-14 Lieđđun sarrit
2019-06-15 Lieđđun boallorássi
2019-07-29
School N 2, Kandalaksja
Kandalaksha:sea (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-07-26 Siepmanálggu šaddan/láddan luomi
2019-06-18
School ¹20, Nickel
Nikel (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-06-10 Lieđđun beatnatmuorji
2019-06-07 Lieđđun luomi
2019-06-04 Vuosttaš fuomášeapmi/vuohččan oaidnime rievssatcizáš
2019-05-27 Vuosttaš fuomášeapmi/vuohččan oaidnime beštor
2019-06-11 Lieđđun guohcarássi
2019-05-30 Vuosttaš fuomášeapmi/vuohččan oaidnime giellavealgu
2019-06-05 Lieđđun sarrit
2019-06-06 Lieđđun soahki
2019-06-08 Lieđđun boallorássi
2019-06-13
Children's ecological-biological station
Kandalaksha (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-06-12 Lieđđun beatnatmuorji
2019-06-11 Lieđđun guohcarássi
2019-05-28 Lieđđun sarrit
2019-06-01 Lieđđun boallorássi
2019-06-13
School N 4,Terskyi
Umba, Terskyi (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-05-25 Vuosttaš fuomášeapmi/vuohččan oaidnime giehka
2019-06-08 Lieđđun sarrit
2019-06-12
Alta ungdomsskole
(Finnmark, Norway)
2019-06-09 Vuosttaš fuomášeapmi/vuohččan oaidnime rievssatcizáš
2019-06-11
School 8
Monchegorsk (Murmanskaya oblast, Russia)
2019-06-04 Lieđđun sarrit
2019-06-05 Lieđđun soahki
2019-05-25 Vuosttaš doaimmat olggobealde gotkabeasi gotka
1-15 av 1600 maŋemus»»