Ellebækskolen | Alex Oxlund (5b,6c) | Holstebro (Midtjylland) |
Langsøskolen | allan mikkelsen (1b 2b 3b) | Silkeborg (Midtjylland) |
Jyllinge skole | Anders Bohr (9.B, 9.D) | Roskilde (Sjælland) |
Langebækskolen, Stensved afd. | Andrea Albrechtsen (4.a. 4.b, 5.a, 4.b, 5.a) | Vordingborg (Sjælland) |
Fjelstrup Skole | Ane Fink Kjærgaard (4., 5., 6.) | Haderslev (Syddanmark) |
Kristrup Skole | Anette Kjærsgaard (1.b, 6.c) | (Midtjylland) |
Jægerspris Skole | Anita Bøjland (3a) | Frederikssund (Sjælland) |
Houlkærskolen | Anne-Line Pedersen (4.b og 4.c) | Viborg (Midtjylland) |
Jersie Skole | Anne-Mette M. Jensen (1.b og 8.m) | Solrød (Sjælland) |
Holeby skole | Anne Bendtsen (6. a og 6. b) | Lolland (Sjælland) |
Rønnebæk Skole | Anne Galsgård (2.A) | Næstved (Sjælland) |
Peder Syv Skolen | Anne Kærsgaard (9.-10.c) | Roskilde (Sjælland) |
Svendborg Gymnasium | Annemarie Paludan (2hBi/b, 1t, 2Bih, 1q, 2hBi/b, 1t) | Svendborg (Syddanmark) |
Peder Syv Skolen | Anne S. Olsen (5a) | Roskilde (Sjælland) |
Skolen ved Rønnebær Allé | Annette Liep (7.a) | Helsingør (Hovedstaden) |
Baunehøjskolen | Anni Damkjær (8.b) | Roskilde (Sjælland) |
Hedegårdsskolen | Annie Henriksen (4.a, 5.b) | Brønderslev-Dronninglund (Nordjylland) |
Islev skole | Anni Klein (8a,8b,8c, 8a, 8c) | Rødovre (Hovedstaden) |
Hjørring Ny Steinerskole | Anni Sørensen (8., 6. & 7.klasse) | Hjørring (Nordjylland) |
Nørrevangsskolen | Arne Nissen Hansen (5.e, 6.e, 5.e, 6.e, 6a, 6.a) | Slagelse (Sjælland) |
Højby Skole | Bente Møller Andersen (8.y) | Odense (Syddanmark) |
Søllinge Skole | Bent Leslie Johansen (1. kl., 2. kl., 6.kl.) | Fåborg-Midtfyn (Syddanmark) |
Korup Skole | Bent Mortensen (9a 9b 7a) | Odense (Syddanmark) |
Skolen ved Rønnebær Allé | Bent Rasmussen (5A + 5B + 5C) | Helsingør (Hovedstaden) |
Toftehøjskolen | Birgitte Søndorf (4.a, 4.b) | Egedal (Hovedstaden) |
Brundlundskolen | Bjarne Høck kofoed (5.a, 5.b, 5.c/d) | Aabenraa (Syddanmark) |
Toftegårdsskolen | Bjarne Johansen (3) | Fåborg-Midtfyn (Syddanmark) |
Svaneskolen | Bodil Gandsager (4.a, 4.b) | Guldborgsund (Sjælland) |
Toftehøjskolen | Bodil Pedersen (3A) | Egedal (Hovedstaden) |
Ejegodskolen | Bo Gunthel (5a, 4a, 4b) | Guldborgsund (Sjælland) |
Vrejlev-Hæstrup Skole | Bo Jensen (7 ab 8ab) | Hjørring (Nordjylland) |
Fjordskolen, Vestre Hedevej Afd. | Casper Pedersen (F) | Roskilde (Sjælland) |
Trørødskolen | Charlotte Andersen (2.a, 0.a, 1.a) | Rudersdal (Hovedstaden) |
sdr. Felding skole | charlotte ormstrup (7 b, 7 a) | Herning (Midtjylland) |
sønder felding efterskole | charlotte ormstrup (fysik 1) | Herning (Midtjylland) |
Vallensbæk Skole | Charlotte Overbye (1.a) | Vallensbæk (Hovedstaden) |
Eltang Centralskole | Charlotte Ågard (2a - 5a) | Kolding (Syddanmark) |
Dragør Skole | Christian Sletbjerg (8a og 8b) | Dragør (Hovedstaden) |
Tekniski Skúlin í Klaksvík | Christina Nolsøe (HT-1) | (Norðoya) |
Lindebjergskolen | Claus Clausen (3.b,4.a) (3.b og 4.a) | Næstved (Sjælland) |
Snøde | Claus Dalskov (8.b) | Langeland (Syddanmark) |
Langebækskolen, Stensved afd. | Claus Thorsen (6.b, 6.a, 5.b,) | Vordingborg (Sjælland) |
Struer Statsgymnasium | Cristie Roy (2g3g BI/2) | Struer (Midtjylland) |
hellig kors skole | Dan Pedersen (4u, 5v, 6u) | København (Hovedstaden) |
Odense Tekniske Gymnasium | Dorte Ankerfelt (2d (gymnasie)) | Odense (Syddanmark) |
Rosenlundskolen | Dorte Krøll-Schwartz (2) | Ballerup (Hovedstaden) |
Langå skole | Dorte Nielsen (2.b, 6.b, 2.b og 6.b) | Randers (Midtjylland) |
Nyborg Gymnasium | Dorte Nørregaard Madsen (1) | Nyborg (Syddanmark) |
Odense Katedralskole | Dorte Nørregaard Madsen (2) | Odense (Syddanmark) |
Tingkærskolen | Dorthe Bruun ( skolebiblioteket) (skolebiblioteket) | Odense (Syddanmark) |
Arden Skole | Dorthe Bøgh (5.klasse) | Mariager Fjord (Nordjylland) |
Herlufmagle Skole | Dorthe Hansen (7.B, 7.A) | Næstved (Sjælland) |
Friskolen i Bramming | Dorthe Kock (7.-8. klasse) | Esbjerg (Syddanmark) |
Ahlmann - Skolen | Dorthe Søndergaard (7b, 9a, 8b, 8a, 9b) | Sønderborg (Syddanmark) |
Daugård Skole | Ebbe Danø (4, 7, 0) | Hedensted (Midtjylland) |
Vrejlev-Hæstrup Skole | EC (8, 7, 9) | Hjørring (Nordjylland) |
Sct. Jørgens Skole | Egon østergaard (7b, 8.a og 8.e) | Holstebro (Midtjylland) |
Havremarkens Skole | Ejvind Bruun (2.v) | København (Hovedstaden) |
Filstedvejens Skole | Eli Nielsen (4.c, 4.a, 4.b) | Aalborg (Nordjylland) |
Qassiarsuup Atuarfia | Ellen K.Frederiksen (Trin 1 (1-5 kl) og Trin 2 (6-8kl.)) | (Kommune Kujalleq) |
Struer Borgerskole | Else Møller Andersen (2A, 1A, 0A) | Struer (Midtjylland) |
Peder Syv Skolen | ElseThomsen Jessen (8cd) | Roskilde (Sjælland) |
Føroya Studentaskúli og HF-skeið | Elsubetta Johannesen (07 Z, 07 U, 07 V) | (Streymoyar) |
Nordregårdsskolen | Elzebeth Wøhlk (3.a, 9.a, 9.b) | Tårnby (Hovedstaden) |
Husum Danske Skole | Erik Johansen (4. og 5. klasse) | (Schleswig-Holstein) |
Østre Borgerdyd Gymnasium | eva fredtoft (2b, 1b, 2b, 3b, 3b) | København (Hovedstaden) |
Asgård skole | Finn Larsen (8.a) | Køge (Sjælland) |
Københavns åbne Gymnasium | Finn Vanman Jørgensen (1p) | København (Hovedstaden) |
Langsøskolen | Fleming Holch (7.a ,7.b og 8.a) | Silkeborg (Midtjylland) |
Lemtorpskolen | Flemming Graversen (7.a og 7.c) | Lemvig (Midtjylland) |
Stenvadskolen | Frank Knudsen (7b, 9b) | Furesø (Hovedstaden) |
Utterslev Skole | Frederik Bretton-Meyer (2) | København (Hovedstaden) |
Skolen på Herredsåsen | Freja Kjer (10.a, 9.d, 9c) | Kalundborg (Sjælland) |
Grønhøjskolen | Gert Jensen (9a) | Randers (Midtjylland) |
Sønderagerskolen | Gitta Højholdt (CKI) | Herning (Midtjylland) |
Gudme skole | Gitte Eggert Pedersen (3.klasse, 7.klasse) | Svendborg (Syddanmark) |
Nordfyns Gymnasium | Hanne Jakobsen (1e) | Bogense (Syddanmark) |
Vestre Skole | Hanne Klitgaard (4.b, 4.a) | Svendborg (Syddanmark) |
Præstemarkskolen | Hanne M. Lærke (4. a og 4.b) | Favrskov (Midtjylland) |
Skolen på Herredsåsen | Hans Ebbesen (7.c, 7. b, 7. a, 7.b, 7.c) | Kalundborg (Sjælland) |
Munkevængets Skole | Hans M Christensen (3D, 1C, 3A) | Kolding (Syddanmark) |
Herlufmagle Skole | Hans Nielsen (9A, 9B, 9C) | Næstved (Sjælland) |
Vipperød Skole | Harry Jeppesen (3. klasse) | Holbæk (Sjælland) |
Hover-Torsted Friskole | Heidi Hansen (6. og 7. klasse) | Ringkøbing-Skjern (Midtjylland) |
Vaarst Friskole | Heidi Juul Thorsen (7. klasse, 5. klasse, 6. klasse) | Aalborg (Nordjylland) |
Glesborg Skole | Helena Tversted (4A) | Norddjurs (Midtjylland) |
Nørre Nebel Skole | Helene Kari Jensen (1) | Varde (Syddanmark) |
Absalons Skole | Helge Rasmussen (8.C) | Roskilde (Sjælland) |
Blæsenborgskolen | Helle Conradsen (4.b) | Lolland (Sjælland) |
Aalborg Tekniske skole - Jordbrug | Helle Hostrup (2) | Aalborg (Nordjylland) |
Krogårdskolen | Helle Houkjær (5.b) | Greve (Sjælland) |
Elsted Skole | Helle Johansen (5.a, 5.b, 5.c,5.d) | Århus (Midtjylland) |
Munkekærskolen | Helle Kongegaard (4a) | Solrød (Sjælland) |
Skolen ved Rønnebær Allé | Helle P. Notander (8.a og 8.b) | Helsingør (Hovedstaden) |
Sct Severin Skole | Helle Thomsen (5) | Haderslev (Nordjylland) |
Nyboder skole | Helle V. Nielsen (4z, 4.u) | København (Hovedstaden) |
Føroya Studentaskúli og HF-skeið | Hendrik Dahl (07a, 06u, 07p, 07x) | (Streymoyar) |
Nørrevangsskolen | Henny Randa (1b) | Randers (Midtjylland) |
Toubroskolen | Henriette Wendelboe (6a) | Norddjurs (Midtjylland) |
Langsøskolen | Henrik Hjorth Findsen (9.a) | Silkeborg (Midtjylland) |
Dronninglund skole | Henrik Nielsen (9.x + 9y +9.z) | Brønderslev-Dronninglund (Nordjylland) |
Marienhoffskolen | Henrik Olesen (4.a, 4.b og 5.a) | Syddjurs (Midtjylland) |
Vestbjerg skole | Henrik Pedersen (1.a og 1.b) | Aalborg (Nordjylland) |
Pilehaveskolen | Henrik Petersen (Ungdomsklassen) | Assens (Syddanmark) |
Busses Skole | ida hesseldahl (4.klasse, 6.kl) | Gentofte (Hovedstaden) |
mosedeskolen | Ida Juul (1.b, 1.a, 1.c) | Greve (Sjælland) |
Jes Kruse Skolen | Inge Nielsen (S1) | (Schleswig-Holstein) |
Sønderrisskolen | Inger Brinch (5.a) | Esbjerg (Syddanmark) |
Brødeskov Skole | Ingrid Kristensen (5.a, 5.b) | Hillerød (Hovedstaden) |
Ejegodskolen | Jacob Graae Hansen (6.b, 6.a) | Guldborgsund (Sjælland) |
Sindal Skole | Jacob Madsen (4.B) | Hjørring (Nordjylland) |
hellig kors skole | jacob petersen (9u, 9z,8u) | København (Hovedstaden) |
Hunderupskolen | Jan Burghardt (6.C, 5.B) | Odense (Syddanmark) |
Lyng skole | Jannie Gøtske (1.b) | Fredericia (Syddanmark) |
Jægerspris Skole | Jannie Møller (2a, 7b, 8a) | Frederikssund (Sjælland) |
Vigerslev Allés skole | janni rytsel (8.u og 8.v) | København (Hovedstaden) |
Munkekærskolen | Jeanne Hartvich (9D+ 9B, 2) | Solrød (Sjælland) |
Korup Skole | Jens Erik Aebeloe (7.b, 8.a og 8.b) | Odense (Syddanmark) |
Vinding Skole | Jens Grothe (7A, 7B, 7C, 7C, 7B, 7A) | Vejle (Syddanmark) |
Brødeskov Skole | Jens K. Handest (7.z, 9.a og 9.b) | Hillerød (Hovedstaden) |
Langebækskolen, Stensved afd. | Jens Kruse (7a,7b,7c) | Vordingborg (Sjælland) |
Trongårdsskolen | Jesper Bank (5A, 5B) | Lyngby-Taarbæk (Hovedstaden) |
Østre Skole | jesper nielsen (4b) | Holbæk (Sjælland) |
Veksø skole | Jette Illemann Larsen (3.a 3.b) | Egedal (Hovedstaden) |
Munkekærskolen | Jette Stripp (6.a, 8. e) | Solrød (Sjælland) |
Skals Efterskole | Joakim Philipsen (2) | Viborg (Midtjylland) |
Nykøbing falster realskolen | joan pedersen (3A og 3B) | Guldborgsund (Sjælland) |
Agerbæk skole | Johnny Erichsen (8a og 8b) | Varde (Syddanmark) |
Toftehøjskolen | Jonas Turman (5.A, 5.B, 5.C) | Egedal (Hovedstaden) |
Heldagsskolen i Pindstrup | Jytte Kanne Hansen (gruppe 2) | Syddjurs (Midtjylland) |
Hyldagerskolen | Jytte Vilien (2.b) | Albertslund (Hovedstaden) |
Skolen ved Rønnebær Allé | Jørgen Dam Madsen (9.a 9.b) | Helsingør (Hovedstaden) |
Jægerspris Skole | Jørgen Markvard (3, 7a, 8b) | Frederikssund (Sjælland) |
Katrinebjergskolen | Kamma Rasmussen (9.c) | Århus (Midtjylland) |
Skolen ved Rønnebær Allé | Karen Bak (7.c) | Helsingør (Hovedstaden) |
Nørre Nebel Skole | Karen Grothe (3, 3) | Varde (Syddanmark) |
Bagsværd kostskole og gymnasium | Karen Nygård (8.X) | Gladsaxe (Hovedstaden) |
Tjørnegårdskolen | Karin Horsted Berg (8.x, 8.z) | Roskilde (Sjælland) |
Fjelstrup Skole | Karin Peltonen (1., 2., 3.) | Haderslev (Syddanmark) |
Peder Syv Skolen | Karsten Kristiansen (5.B - 6.B) | Roskilde (Sjælland) |
Løgstrup Skole | Kasper Engberg (8.a, 7.b, 8.b) | Viborg (Midtjylland) |
Sønderrisskolen | Kasper Nielsen (5a) | Esbjerg (Syddanmark) |
Dagbehandlingsskolen fyrtaarnet | Kenneth (3) | København (Hovedstaden) |
Peder Syv Skolen | kenneth carlsson (8a) | Roskilde (Sjælland) |
Munkekærskolen | Kenneth Hansen (5.c) | Solrød (Sjælland) |
Nyvangsskolen | Kim Christiansen (4a, 4b) | Randers (Midtjylland) |
Alssundgymnasiet i Sønderborg | Kim Maron (c08) | Sønderborg (Syddanmark) |
tansbjergskolen | kirsten danielsen (1) | Sønderborg (Syddanmark) |
Kildemarkskolen | Kirsten Garne (3.b) | Næstved (Sjælland) |
Vestre Skole | kirsten hebsgaard (6.a, 6.b, 6.c) | Svendborg (Syddanmark) |
Niverødgårdskolen | Kirsten Steen (5B) | Fredensborg (Hovedstaden) |
Bagsværd kostskole og gymnasium | kirsten thøgersen (3.BI) | Gladsaxe (Hovedstaden) |
Filstedvejens Skole | Kirstine Pedersen (7.b, 7.a, 7.c) | Aalborg (Nordjylland) |
Aavangsskolen | Kjeld Ole Rønne (9.A og 9.B) | Bornholm (Hovedstaden) |
Dagnæsskolen | Klaus Hahn (8 a og 8 b) | Horsens (Midtjylland) |
Langelinieskolen | Kristian Sand (1. U, 1. X, 1. V) | København (Hovedstaden) |
Middelfart Friskole | kurt madsen (6 07/08, 8 07/08) | Middelfart (Syddanmark) |
Onsild Skole | Laila Jacobsen (2. klasse) | Mariager Fjord (Nordjylland) |
Ordrup skole | Lars Gustavsson (6b og 6c) | Gentofte (Hovedstaden) |
Åløkkeskolen | Lars Halbye Nielsen (2) | Odense (Syddanmark) |
Langsøskolen | Lars Heshe Therkelsen (0.a, 2.a, 3.a) | Silkeborg (Midtjylland) |
Søllinge Skole | Lars Lykkegaard (3., 4. og 5.) | Fåborg-Midtfyn (Syddanmark) |
Munkekærskolen | Leif Petersen (1 A samt 6B) | Solrød (Sjælland) |
Højdevangens skole | Lena sø (7.a, 7.b) | København (Hovedstaden) |
Asgård skole | Lene Agersnap (6. specialklasse) | Køge (Sjælland) |
Hellebækskolen | Lene Jørgensen (8.A, 8.B, 8.C) | Helsingør (Hovedstaden) |
Munkekærskolen | Lene Larsen (5B) | Solrød (Sjælland) |
Eltang Centralskole | Leon Nørulf (1a - 3a - 6a) | Kolding (Syddanmark) |
Stensballe skolen | Linda Hansen (6b, 5a) | Horsens (Midtjylland) |
Søndervangskolen | Linda Samsøe-Petersen (5.B) | Glostrup (Hovedstaden) |
Jægerspris Skole | Line ejlertsen (5a) | Frederikssund (Sjælland) |
Skolen ved Rønnebær Allé | Lisa Baden (4,a og 4.b) | Helsingør (Hovedstaden) |
Bellahøj Skole | Lisbet Gilbe (3.u, 3v og M1) | København (Hovedstaden) |
Fyns Naturvidenskabelige Gymnasium | Lisbeth Hoeck (1) | Odense (Syddanmark) |
Sct Jørgens Skole | Lise Ballegaard (3.a, 3.b, 3.c) | Roskilde (Sjælland) |
Peder Syv Skolen | Lise Cederholm (7CD) | Roskilde (Sjælland) |
Frørup skole | Lise jensen (1. kl, 4. b.) | Nyborg (Syddanmark) |
Hyltebjerg Skole | Lis Geisler (3.x) | København (Hovedstaden) |
hellig kors skole | Lone Danielsen (8z, 7u,7z) | København (Hovedstaden) |
Samsø Friskole | Lotte Graugaard Jensen (9., 7., 8.) | Samsø (Midtjylland) |
Holmeagerskolen | Lykke Jensen (8.b, 6.a, 8.a, 8.d) | Greve (Sjælland) |
Espergærdeskolen | Maianne Simonsen (2.B, 2.A) | Helsingør (Hovedstaden) |
Kontiki | Maj-Britt Berndtsson (8.kl) | Hillerød (Hovedstaden) |
Jægerspris Skole | Maj-Britt Berndtsson (9.a og 9.b) | Frederikssund (Sjælland) |
Endrupskolen | Maja Gerner Petersen (6.a, 6.b) | Fredensborg (Hovedstaden) |
sdr. Felding skole | Maj Bærentsen (5.a og 5.b) | Herning (Midtjylland) |
Rødkilde Skole | Maren Bak (4a,4b,4c) | København (Hovedstaden) |
Søndervangskolen | Maria Fenger Kristensen (2.a, 2.b) | Århus (Midtjylland) |
Peder Syv Skolen | Marianne Eriksen (3.a , 3.c ( specialklasse niveau svarende til 1.kl.), 3.a, 3.c (niveau svarende til 1.klasse) | Roskilde (Sjælland) |
Reerslev skole | marianne lammers (3, 5, 6) | Høje-Taastrup (Hovedstaden) |
Niverødgårdskolen | Marianne Møldrup (1.A og 1.B) | Fredensborg (Hovedstaden) |
Odder Lille Friskole | Marianne Sønderstrup-jensen (6. - 7. årgang) | Odder (Midtjylland) |
Hørby skole | Maria Thomsen (6.a) | Frederikshavn (Nordjylland) |
Gentofte Skole | Marie Teglhus Møller (4.a, 4.b, 4.c) | Gentofte (Hovedstaden) |
Skolen på Herredsåsen | Martin Dreyer Nielsen (9b, 9a, 7d) | Kalundborg (Sjælland) |
Peder Syv Skolen | mei meng-lund (6.c) | Roskilde (Sjælland) |
Hørby skole | Mette Andersen (1.kl.) | Frederikshavn (Nordjylland) |
Hørby skole | Mette Andersen (3.kl, 2. kl) | Frederikshavn (Nordjylland) |
Midtfyns gymnasium | Mette Behrendt (3a, 3xmn) | Fåborg-Midtfyn (Syddanmark) |
Præstemarkskolen | Mette Christensen (6.a, 6.b) | Favrskov (Midtjylland) |
herningvej skole | Mette Christensen (7. a, 7. b) | Aalborg (Nordjylland) |
Lyng skole | Mette Holm (1.a) | Fredericia (Syddanmark) |
Hørsholm Lille Skole | Mettemarie Bergqvist (6. blå, 7. hvid, 8. rød) | Hørsholm (Hovedstaden) |
Klostermarksskolen | Michael Elberg (8.c, 9.c, 2.a) | Roskilde (Sjælland) |
Grundtvigsskolen | michael fryd (10.a, 9.a, 8.a) | Odsherred (Sjælland) |
Starup Skole | Michael Merrild (4b, 4a, 9) | Haderslev (Syddanmark) |
Klosternakkeskolen | michael palsberg (6c og b) | Vordingborg (Sjælland) |
Munkholmskolen | Mie Kanne Hansen (1.b , 9.a) | Randers (Midtjylland) |
Reerslev skole | Morten Liliendahl (1 - 2 - 4) | Høje-Taastrup (Hovedstaden) |
Malling Skole | Morten Stampe (3) | Århus (Midtjylland) |
Malling Skole | Morten Vestergaard (7X, 7Y) | Århus (Midtjylland) |
Stengårdsskolen | MW - Morten W (9.a, 9.b, 8ab) | Egedal (Hovedstaden) |
Buerup Skole | niels finne (7.klasse) | Kalundborg (Sjælland) |
Herlufmagle Skole | Niels Holdt (8. C, 8. A, 8. B) | Næstved (Sjælland) |
Langelinieskolen | Nikolaj Scheller (3.u, 3.x, 3.v) | København (Hovedstaden) |
Pilegårdsskolen | Ole Skriver (7.D, 7.E) | Tårnby (Hovedstaden) |
Bakkegårdsskolen | Palle Holm (4.A) | Århus (Midtjylland) |
Stevns Natur Center | Peer Nørgaard (lærer) | Stevns (Sjælland) |
Munkekærskolen | Pernille Elgaard (4.C) | Solrød (Sjælland) |
UCV - 10. Klassernes Egen Skole | Pernille Scherer (Science 10.Klasse) | Vejle (Syddanmark) |
Lærkeskolen | Pernille Troelsen (4.a, 4.b, 4.c) | Egedal (Hovedstaden) |
Fredericiaskolen | Peter B. Johansen (7.a) | Fredericia (Syddanmark) |
Eltang Centralskole | Peter Blirup (4a -7a) | Kolding (Syddanmark) |
Andreasskolen | Peter Madsen (2B, 5A, 5B) | Holbæk (Sjælland) |
Vestre Skole | Peter Rasmussen (3.a, 3.b) | Svendborg (Syddanmark) |
Bøgballe Friskole | Peter Ulriksen (7.y, 7.x og 8.x.) | Hedensted (Midtjylland) |
Vanløse privatskole | Pia Dybdal (5. klasse) | København (Hovedstaden) |
hundige lille skole | pia pless (8 klasse) | Greve (Sjælland) |
Veng Fællesskole | Poul Jørgensen (4. 5. og 6. klasse) | Skanderborg (Midtjylland) |
Høje Kolstrup Skole | PR (3.a, 3.a +7.a +7.b, 7.a, 7.b) | Aabenraa (Syddanmark) |
Oure Kostgymnasium | Preben Nielsen (1 g) | Svendborg (Syddanmark) |
Vesthimmerlands Gymnasium og Hf | Ralf Leimbeck (2kBI) | Vesthimmerland (Nordjylland) |
Helsingør Lilleskole | Randi Steiness (3., 4., 5., 6.) | Helsingør (Hovedstaden) |
Dyssegårdsskolen | Rasmus (3x6. klasser) | Gentofte (Hovedstaden) |
Munkekærskolen | Rasmus Henriksen (8c) | Solrød (Sjælland) |
Ådalsskolen | Rasmus Langballe (4.b,5.b,6.b) | Syddjurs (Midtjylland) |
mosedeskolen | rené bak (2a, 2b, 2c) | Greve (Sjælland) |
Hedegårdsskolen | René Frydkjær (6c og 4b) | Brønderslev-Dronninglund (Nordjylland) |
Gentofte HF | Rikke Macholm (1.r (HF)) | Gentofte (Hovedstaden) |
Hover-Torsted Friskole | Rikke Møller (0., 1., og 2. klasse) | Ringkøbing-Skjern (Midtjylland) |
Freinetskolen | Rikke Strandgaard (5.kl.) | København (Hovedstaden) |
Busses Skole | Rune Norman Svendsen (2. klasse) | Gentofte (Hovedstaden) |
Trørødskolen | Sanne Rud (3a, 5a, 4a) | Rudersdal (Hovedstaden) |
Gudme skole | Sarah Thygesen (8. l. og 8. m) | Svendborg (Syddanmark) |
Hover-Torsted Friskole | Signe Marie Olesen (3., 4., og 5. klasse) | Ringkøbing-Skjern (Midtjylland) |
Skolen ved Gurrevej | Sigurd Als (8.c, 7.a) | Helsingør (Hovedstaden) |
Ahlmann - Skolen | Silke Groth (7a) (7a) | Sønderborg (Syddanmark) |
Edvard Kruse-p Atuarfia | Simme Eriksen (9.kl, 10B, 11A) | (Qaasuitsup Kommunia) |
Korsvejens skole | Simon Johnson (9.p, 8.a,, 7.p) | Tårnby (Hovedstaden) |
Skivehus Skole | Steen E. Nielsen (8.x, 7.y, 5.b) | Skive (Midtjylland) |
Frederiksborg Gymnasium og HF | Steen Ussing (1q, 3z) | Hillerød (Hovedstaden) |
Langelinieskolen | Steen Voergaard (2.u,2.v og 2.x) | København (Hovedstaden) |
Søgaard Friskole | Steffen Alm (mellem- & ældstegrp) | Aabenraa (Syddanmark) |
Ejstrupholm Skole | Steffen Meibom (7A, 7B) | Ikast-Brande (Midtjylland) |
Qaqqannguup atuarfia | Stephen Paulli Andersen (ang aku) | (Qaasuitsup Kommunia) |
Halvrimmen Skole | Stig Westergård (6., 7.) | Jammerbugt (Nordjylland) |
Struer Borgerskole | Susanne Banke (2. klasse, 3. klasse) | Struer (Midtjylland) |
Bellahøj Skole | Susanne Carl (4.v) | København (Hovedstaden) |
Ådalsskolen | Susanne Högberg (4.a, 5.a, 6.a) | Syddjurs (Midtjylland) |
Lundtofte skole | Susanne Kamp (8.klasse, 7.klasse) | Lyngby-Taarbæk (Hovedstaden) |
Nørreuttrup skole | Susanne Kjelstrup (AKT 3) | Aalborg (Nordjylland) |
Humble Skole | Susanne Pedersen (2 x 9. årgang) | Langeland (Syddanmark) |
Brylle Skole | Susanne Tang (3. klasse) | Assens (Syddanmark) |
Rødkilde Skole | Suzanna Joy Ferreira (6.y, 6.v) | København (Hovedstaden) |
kirkeby skole | søren elsgaard (7.klasse, 6.klasse, 5.klasse) | Svendborg (Syddanmark) |
Seminarieskolen | Søren Kaae Pedersen (5.a, 5.b, 6.b) | Aalborg (Nordjylland) |
Hillerødsholmskolen | søren pedersen (9.d, 8.b) | Hillerød (Hovedstaden) |
Peterskolen | Søren Westh-Gregersen (1, 5) | Bornholm (Hovedstaden) |
Tilst Skole | TA (1) | Århus (Midtjylland) |
Buddinge Skole | Tage Neergaard (8c/07, 8b/07) | Gladsaxe (Hovedstaden) |
Onsild Skole | Tenna Pedersen (2) | Mariager Fjord (Nordjylland) |
Vangeboskolen | Thomas Stavngaard (4-5-6 klasse) | Rudersdal (Hovedstaden) |
kirkebjerg skole | Thorbjørn Stoltze (8y, 8u) | København (Hovedstaden) |
Grundtvigsskolen | Tim Gideon (2A, 4A og 5A) | Odsherred (Sjælland) |
hvinningdalskolen | tina noe (2.a, 2.b, 2.c) | Silkeborg (Midtjylland) |
V, Skerninge Skole | Tine K. Ravnbo (8. a, 8.b) | Svendborg (Syddanmark) |
Lindegårdsskolen | Torben Hartmann Jensen (mellemtrin) | Frederikssund (Hovedstaden) |
Skolen i Centrum/VESTRE | Torben Larsen (5.B + 6.A + 9.B) | Odense (Syddanmark) |
Billesborgskolen | Tove Larsen (3) | Køge (Sjælland) |
Ulfborg Skole | Trine Christensen (9.a, 8.a, 9.b) | Holstebro (Midtjylland) |
Lindehøjskolen | Trine Jensen (2.d. og 4.c.) | Herlev (Hovedstaden) |
Tofteskolen | Ulla Bitsch-Larsen (4.A +4.B.) | Gribskov (Hovedstaden) |
Agerbæk skole | Ulla Lambek (9A) | Varde (Syddanmark) |
Odense Katedralskole | Ulla Lastein (1z BI, 1q) | Odense (Syddanmark) |
Peder Syv Skolen | vb (5.c) | Roskilde (Sjælland) |
Malling Skole | Vibeke Matthiessen (9.x og 9.y) | Århus (Midtjylland) |
Skivehus Skole | vibeke nielsen (5. a) | Skive (Midtjylland) |
Hyldagerskolen | Vibeke Scheving (2, A) | Albertslund (Hovedstaden) |
Skolen på Herredsåsen | Viggo Kjær (8.c, 8.b, 8.a) | Kalundborg (Sjælland) |
virklund | Vinnie Erikson (3.a) | Silkeborg (Midtjylland) |