miljolare.on logo miljolare.no logo  
  om nettverket | kontakt | A til Å | english
Du er her: Forsiden > Prosjekter > Tilmeldte


Tilmeldte

DeltagerKontaktpersonKommune (Region)
Aalborg Tekniske skole - JordbrugHelle Hostrup (2)Aalborg (Nordjylland)
AavangsskolenKjeld Ole Rønne (9.A og 9.B)Bornholm (Hovedstaden)
Absalons SkoleHelge Rasmussen (8.C)Roskilde (Sjælland)
Agerbæk skoleUlla Lambek (9A)Varde (Syddanmark)
Agerbæk skoleJohnny Erichsen (8a og 8b)Varde (Syddanmark)
Ahlmann - SkolenDorthe Søndergaard (7b, 9a, 8b, 8a, 9b)Sønderborg (Syddanmark)
Ahlmann - SkolenSilke Groth (7a) (7a)Sønderborg (Syddanmark)
Alssundgymnasiet i SønderborgKim Maron (c08)Sønderborg (Syddanmark)
AndreasskolenPeter Madsen (2B, 5A, 5B)Holbæk (Sjælland)
Arden SkoleDorthe Bøgh (5.klasse)Mariager Fjord (Nordjylland)
Asgård skoleFinn Larsen (8.a)Køge (Sjælland)
Asgård skoleLene Agersnap (6. specialklasse)Køge (Sjælland)
Bagsværd kostskole og gymnasiumkirsten thøgersen (3.BI)Gladsaxe (Hovedstaden)
Bagsværd kostskole og gymnasiumKaren Nygård (8.X)Gladsaxe (Hovedstaden)
BakkegårdsskolenPalle Holm (4.A)Århus (Midtjylland)
BaunehøjskolenAnni Damkjær (8.b)Roskilde (Sjælland)
Bellahøj SkoleLisbet Gilbe (3.u, 3v og M1)København (Hovedstaden)
Bellahøj SkoleSusanne Carl (4.v)København (Hovedstaden)
BillesborgskolenTove Larsen (3)Køge (Sjælland)
BlæsenborgskolenHelle Conradsen (4.b)Lolland (Sjælland)
BrundlundskolenBjarne Høck kofoed (5.a, 5.b, 5.c/d)Aabenraa (Syddanmark)
Brylle SkoleSusanne Tang (3. klasse)Assens (Syddanmark)
Brødeskov SkoleIngrid Kristensen (5.a, 5.b)Hillerød (Hovedstaden)
Brødeskov SkoleJens K. Handest (7.z, 9.a og 9.b)Hillerød (Hovedstaden)
Buddinge SkoleTage Neergaard (8c/07, 8b/07)Gladsaxe (Hovedstaden)
Buerup Skoleniels finne (7.klasse)Kalundborg (Sjælland)
Busses SkoleRune Norman Svendsen (2. klasse)Gentofte (Hovedstaden)
Busses Skoleida hesseldahl (4.klasse, 6.kl)Gentofte (Hovedstaden)
Bøgballe FriskolePeter Ulriksen (7.y, 7.x og 8.x.)Hedensted (Midtjylland)
Dagbehandlingsskolen fyrtaarnetKenneth (3)København (Hovedstaden)
DagnæsskolenKlaus Hahn (8 a og 8 b)Horsens (Midtjylland)
Daugård SkoleEbbe Danø (4, 7, 0)Hedensted (Midtjylland)
Dragør SkoleChristian Sletbjerg (8a og 8b)Dragør (Hovedstaden)
Dronninglund skoleHenrik Nielsen (9.x + 9y +9.z)Brønderslev-Dronninglund (Nordjylland)
DyssegårdsskolenRasmus (3x6. klasser)Gentofte (Hovedstaden)
Edvard Kruse-p AtuarfiaSimme Eriksen (9.kl, 10B, 11A) (Qaasuitsup Kommunia)
EjegodskolenBo Gunthel (5a, 4a, 4b)Guldborgsund (Sjælland)
EjegodskolenJacob Graae Hansen (6.b, 6.a)Guldborgsund (Sjælland)
Ejstrupholm SkoleSteffen Meibom (7A, 7B)Ikast-Brande (Midtjylland)
EllebækskolenAlex Oxlund (5b,6c)Holstebro (Midtjylland)
Elsted SkoleHelle Johansen (5.a, 5.b, 5.c,5.d)Århus (Midtjylland)
Eltang CentralskoleLeon Nørulf (1a - 3a - 6a)Kolding (Syddanmark)
Eltang CentralskoleCharlotte Ågard (2a - 5a)Kolding (Syddanmark)
Eltang CentralskolePeter Blirup (4a -7a)Kolding (Syddanmark)
EndrupskolenMaja Gerner Petersen (6.a, 6.b)Fredensborg (Hovedstaden)
EspergærdeskolenMaianne Simonsen (2.B, 2.A)Helsingør (Hovedstaden)
Filstedvejens SkoleEli Nielsen (4.c, 4.a, 4.b)Aalborg (Nordjylland)
Filstedvejens SkoleKirstine Pedersen (7.b, 7.a, 7.c)Aalborg (Nordjylland)
Fjelstrup SkoleKarin Peltonen (1., 2., 3.)Haderslev (Syddanmark)
Fjelstrup SkoleAne Fink Kjærgaard (4., 5., 6.)Haderslev (Syddanmark)
Fjordskolen, Vestre Hedevej Afd.Casper Pedersen (F)Roskilde (Sjælland)
FredericiaskolenPeter B. Johansen (7.a)Fredericia (Syddanmark)
Frederiksborg Gymnasium og HFSteen Ussing (1q, 3z)Hillerød (Hovedstaden)
FreinetskolenRikke Strandgaard (5.kl.)København (Hovedstaden)
Friskolen i BrammingDorthe Kock (7.-8. klasse)Esbjerg (Syddanmark)
Frørup skoleLise jensen (1. kl, 4. b.)Nyborg (Syddanmark)
Fyns Naturvidenskabelige GymnasiumLisbeth Hoeck (1)Odense (Syddanmark)
Føroya Studentaskúli og HF-skeiðElsubetta Johannesen (07 Z, 07 U, 07 V) (Streymoyar)
Føroya Studentaskúli og HF-skeiðHendrik Dahl (07a, 06u, 07p, 07x) (Streymoyar)
Gentofte HFRikke Macholm (1.r (HF))Gentofte (Hovedstaden)
Gentofte SkoleMarie Teglhus Møller (4.a, 4.b, 4.c)Gentofte (Hovedstaden)
Glesborg SkoleHelena Tversted (4A)Norddjurs (Midtjylland)
Grundtvigsskolenmichael fryd (10.a, 9.a, 8.a)Odsherred (Sjælland)
GrundtvigsskolenTim Gideon (2A, 4A og 5A)Odsherred (Sjælland)
GrønhøjskolenGert Jensen (9a)Randers (Midtjylland)
Gudme skoleSarah Thygesen (8. l. og 8. m)Svendborg (Syddanmark)
Gudme skoleGitte Eggert Pedersen (3.klasse, 7.klasse)Svendborg (Syddanmark)
Halvrimmen SkoleStig Westergård (6., 7.)Jammerbugt (Nordjylland)
Havremarkens SkoleEjvind Bruun (2.v)København (Hovedstaden)
HedegårdsskolenRené Frydkjær (6c og 4b)Brønderslev-Dronninglund (Nordjylland)
HedegårdsskolenAnnie Henriksen (4.a, 5.b)Brønderslev-Dronninglund (Nordjylland)
Heldagsskolen i PindstrupJytte Kanne Hansen (gruppe 2)Syddjurs (Midtjylland)
HellebækskolenLene Jørgensen (8.A, 8.B, 8.C)Helsingør (Hovedstaden)
hellig kors skolejacob petersen (9u, 9z,8u)København (Hovedstaden)
hellig kors skoleDan Pedersen (4u, 5v, 6u)København (Hovedstaden)
hellig kors skoleLone Danielsen (8z, 7u,7z)København (Hovedstaden)
Helsingør LilleskoleRandi Steiness (3., 4., 5., 6.)Helsingør (Hovedstaden)
Herlufmagle SkoleNiels Holdt (8. C, 8. A, 8. B)Næstved (Sjælland)
Herlufmagle SkoleHans Nielsen (9A, 9B, 9C)Næstved (Sjælland)
Herlufmagle SkoleDorthe Hansen (7.B, 7.A)Næstved (Sjælland)
herningvej skoleMette Christensen (7. a, 7. b)Aalborg (Nordjylland)
Hillerødsholmskolensøren pedersen (9.d, 8.b)Hillerød (Hovedstaden)
Hjørring Ny SteinerskoleAnni Sørensen (8., 6. & 7.klasse)Hjørring (Nordjylland)
Holeby skoleAnne Bendtsen (6. a og 6. b)Lolland (Sjælland)
HolmeagerskolenLykke Jensen (8.b, 6.a, 8.a, 8.d)Greve (Sjælland)
HoulkærskolenAnne-Line Pedersen (4.b og 4.c)Viborg (Midtjylland)
Hover-Torsted FriskoleSigne Marie Olesen (3., 4., og 5. klasse)Ringkøbing-Skjern (Midtjylland)
Hover-Torsted FriskoleRikke Møller (0., 1., og 2. klasse)Ringkøbing-Skjern (Midtjylland)
Hover-Torsted FriskoleHeidi Hansen (6. og 7. klasse)Ringkøbing-Skjern (Midtjylland)
Humble SkoleSusanne Pedersen (2 x 9. årgang)Langeland (Syddanmark)
HunderupskolenJan Burghardt (6.C, 5.B)Odense (Syddanmark)
hundige lille skolepia pless (8 klasse)Greve (Sjælland)
Husum Danske SkoleErik Johansen (4. og 5. klasse) (Schleswig-Holstein)
hvinningdalskolentina noe (2.a, 2.b, 2.c)Silkeborg (Midtjylland)
HyldagerskolenJytte Vilien (2.b)Albertslund (Hovedstaden)
HyldagerskolenVibeke Scheving (2, A)Albertslund (Hovedstaden)
Hyltebjerg SkoleLis Geisler (3.x)København (Hovedstaden)
Højby SkoleBente Møller Andersen (8.y)Odense (Syddanmark)
Højdevangens skoleLena sø (7.a, 7.b)København (Hovedstaden)
Høje Kolstrup SkolePR (3.a, 3.a +7.a +7.b, 7.a, 7.b)Aabenraa (Syddanmark)
Hørby skoleMette Andersen (3.kl, 2. kl)Frederikshavn (Nordjylland)
Hørby skoleMaria Thomsen (6.a)Frederikshavn (Nordjylland)
Hørby skoleMette Andersen (1.kl.)Frederikshavn (Nordjylland)
Hørsholm Lille SkoleMettemarie Bergqvist (6. blå, 7. hvid, 8. rød)Hørsholm (Hovedstaden)
Islev skoleAnni Klein (8a,8b,8c, 8a, 8c)Rødovre (Hovedstaden)
Jersie SkoleAnne-Mette M. Jensen (1.b og 8.m)Solrød (Sjælland)
Jes Kruse SkolenInge Nielsen (S1) (Schleswig-Holstein)
Jyllinge skoleAnders Bohr (9.B, 9.D)Roskilde (Sjælland)
Jægerspris SkoleLine ejlertsen (5a)Frederikssund (Sjælland)
Jægerspris SkoleAnita Bøjland (3a)Frederikssund (Sjælland)
Jægerspris SkoleJørgen Markvard (3, 7a, 8b)Frederikssund (Sjælland)
Jægerspris SkoleJannie Møller (2a, 7b, 8a)Frederikssund (Sjælland)
Jægerspris SkoleMaj-Britt Berndtsson (9.a og 9.b)Frederikssund (Sjælland)
KatrinebjergskolenKamma Rasmussen (9.c)Århus (Midtjylland)
KildemarkskolenKirsten Garne (3.b)Næstved (Sjælland)
kirkebjerg skoleThorbjørn Stoltze (8y, 8u)København (Hovedstaden)
kirkeby skolesøren elsgaard (7.klasse, 6.klasse, 5.klasse)Svendborg (Syddanmark)
KlostermarksskolenMichael Elberg (8.c, 9.c, 2.a)Roskilde (Sjælland)
Klosternakkeskolenmichael palsberg (6c og b)Vordingborg (Sjælland)
KontikiMaj-Britt Berndtsson (8.kl)Hillerød (Hovedstaden)
Korsvejens skoleSimon Johnson (9.p, 8.a,, 7.p)Tårnby (Hovedstaden)
Korup SkoleJens Erik Aebeloe (7.b, 8.a og 8.b)Odense (Syddanmark)
Korup SkoleBent Mortensen (9a 9b 7a)Odense (Syddanmark)
Kristrup SkoleAnette Kjærsgaard (1.b, 6.c) (Midtjylland)
KrogårdskolenHelle Houkjær (5.b)Greve (Sjælland)
Københavns åbne GymnasiumFinn Vanman Jørgensen (1p)København (Hovedstaden)
Langebækskolen, Stensved afd.Jens Kruse (7a,7b,7c)Vordingborg (Sjælland)
Langebækskolen, Stensved afd.Claus Thorsen (6.b, 6.a, 5.b,)Vordingborg (Sjælland)
Langebækskolen, Stensved afd.Andrea Albrechtsen (4.a. 4.b, 5.a, 4.b, 5.a)Vordingborg (Sjælland)
LangelinieskolenKristian Sand (1. U, 1. X, 1. V)København (Hovedstaden)
LangelinieskolenSteen Voergaard (2.u,2.v og 2.x)København (Hovedstaden)
LangelinieskolenNikolaj Scheller (3.u, 3.x, 3.v)København (Hovedstaden)
LangsøskolenFleming Holch (7.a ,7.b og 8.a)Silkeborg (Midtjylland)
LangsøskolenHenrik Hjorth Findsen (9.a)Silkeborg (Midtjylland)
Langsøskolenallan mikkelsen (1b 2b 3b)Silkeborg (Midtjylland)
LangsøskolenLars Heshe Therkelsen (0.a, 2.a, 3.a)Silkeborg (Midtjylland)
Langå skoleDorte Nielsen (2.b, 6.b, 2.b og 6.b)Randers (Midtjylland)
LemtorpskolenFlemming Graversen (7.a og 7.c)Lemvig (Midtjylland)
LindebjergskolenClaus Clausen (3.b,4.a) (3.b og 4.a)Næstved (Sjælland)
LindegårdsskolenTorben Hartmann Jensen (mellemtrin)Frederikssund (Hovedstaden)
LindehøjskolenTrine Jensen (2.d. og 4.c.)Herlev (Hovedstaden)
Lundtofte skoleSusanne Kamp (8.klasse, 7.klasse)Lyngby-Taarbæk (Hovedstaden)
Lyng skoleJannie Gøtske (1.b)Fredericia (Syddanmark)
Lyng skoleMette Holm (1.a)Fredericia (Syddanmark)
LærkeskolenPernille Troelsen (4.a, 4.b, 4.c)Egedal (Hovedstaden)
Løgstrup SkoleKasper Engberg (8.a, 7.b, 8.b)Viborg (Midtjylland)
Malling SkoleMorten Vestergaard (7X, 7Y)Århus (Midtjylland)
Malling SkoleMorten Stampe (3)Århus (Midtjylland)
Malling SkoleVibeke Matthiessen (9.x og 9.y)Århus (Midtjylland)
MarienhoffskolenHenrik Olesen (4.a, 4.b og 5.a)Syddjurs (Midtjylland)
Middelfart Friskolekurt madsen (6 07/08, 8 07/08)Middelfart (Syddanmark)
Midtfyns gymnasiumMette Behrendt (3a, 3xmn)Fåborg-Midtfyn (Syddanmark)
mosedeskolenIda Juul (1.b, 1.a, 1.c)Greve (Sjælland)
mosedeskolenrené bak (2a, 2b, 2c)Greve (Sjælland)
MunkekærskolenJeanne Hartvich (9D+ 9B, 2)Solrød (Sjælland)
MunkekærskolenPernille Elgaard (4.C)Solrød (Sjælland)
MunkekærskolenHelle Kongegaard (4a)Solrød (Sjælland)
MunkekærskolenLene Larsen (5B)Solrød (Sjælland)
MunkekærskolenKenneth Hansen (5.c)Solrød (Sjælland)
MunkekærskolenJette Stripp (6.a, 8. e)Solrød (Sjælland)
MunkekærskolenLeif Petersen (1 A samt 6B)Solrød (Sjælland)
MunkekærskolenRasmus Henriksen (8c)Solrød (Sjælland)
Munkevængets SkoleHans M Christensen (3D, 1C, 3A)Kolding (Syddanmark)
MunkholmskolenMie Kanne Hansen (1.b , 9.a)Randers (Midtjylland)
NiverødgårdskolenMarianne Møldrup (1.A og 1.B)Fredensborg (Hovedstaden)
NiverødgårdskolenKirsten Steen (5B)Fredensborg (Hovedstaden)
Nordfyns GymnasiumHanne Jakobsen (1e)Bogense (Syddanmark)
NordregårdsskolenElzebeth Wøhlk (3.a, 9.a, 9.b)Tårnby (Hovedstaden)
Nyboder skoleHelle V. Nielsen (4z, 4.u)København (Hovedstaden)
Nyborg GymnasiumDorte Nørregaard Madsen (1)Nyborg (Syddanmark)
Nykøbing falster realskolenjoan pedersen (3A og 3B)Guldborgsund (Sjælland)
NyvangsskolenKim Christiansen (4a, 4b)Randers (Midtjylland)
Nørre Nebel SkoleHelene Kari Jensen (1)Varde (Syddanmark)
Nørre Nebel SkoleKaren Grothe (3, 3)Varde (Syddanmark)
Nørreuttrup skoleSusanne Kjelstrup (AKT 3)Aalborg (Nordjylland)
NørrevangsskolenHenny Randa (1b)Randers (Midtjylland)
NørrevangsskolenArne Nissen Hansen (5.e, 6.e, 5.e, 6.e, 6a, 6.a)Slagelse (Sjælland)
Odder Lille FriskoleMarianne Sønderstrup-jensen (6. - 7. årgang)Odder (Midtjylland)
Odense KatedralskoleUlla Lastein (1z BI, 1q)Odense (Syddanmark)
Odense KatedralskoleDorte Nørregaard Madsen (2)Odense (Syddanmark)
Odense Tekniske GymnasiumDorte Ankerfelt (2d (gymnasie))Odense (Syddanmark)
Onsild SkoleLaila Jacobsen (2. klasse)Mariager Fjord (Nordjylland)
Onsild SkoleTenna Pedersen (2)Mariager Fjord (Nordjylland)
Ordrup skoleLars Gustavsson (6b og 6c)Gentofte (Hovedstaden)
Oure KostgymnasiumPreben Nielsen (1 g)Svendborg (Syddanmark)
Peder Syv SkolenKarsten Kristiansen (5.B - 6.B)Roskilde (Sjælland)
Peder Syv SkolenLise Cederholm (7CD)Roskilde (Sjælland)
Peder Syv SkolenMarianne Eriksen (3.a , 3.c ( specialklasse niveau svarende til 1.kl.), 3.a, 3.c (niveau svarende til 1.klasse)Roskilde (Sjælland)
Peder Syv SkolenAnne Kærsgaard (9.-10.c)Roskilde (Sjælland)
Peder Syv Skolenmei meng-lund (6.c)Roskilde (Sjælland)
Peder Syv SkolenElseThomsen Jessen (8cd)Roskilde (Sjælland)
Peder Syv Skolenkenneth carlsson (8a)Roskilde (Sjælland)
Peder Syv Skolenvb (5.c)Roskilde (Sjælland)
Peder Syv SkolenAnne S. Olsen (5a)Roskilde (Sjælland)
PeterskolenSøren Westh-Gregersen (1, 5)Bornholm (Hovedstaden)
PilegårdsskolenOle Skriver (7.D, 7.E)Tårnby (Hovedstaden)
PilehaveskolenHenrik Petersen (Ungdomsklassen)Assens (Syddanmark)
PræstemarkskolenMette Christensen (6.a, 6.b)Favrskov (Midtjylland)
PræstemarkskolenHanne M. Lærke (4. a og 4.b)Favrskov (Midtjylland)
Qaqqannguup atuarfiaStephen Paulli Andersen (ang aku) (Qaasuitsup Kommunia)
Qassiarsuup AtuarfiaEllen K.Frederiksen (Trin 1 (1-5 kl) og Trin 2 (6-8kl.)) (Kommune Kujalleq)
Reerslev skolemarianne lammers (3, 5, 6)Høje-Taastrup (Hovedstaden)
Reerslev skoleMorten Liliendahl (1 - 2 - 4)Høje-Taastrup (Hovedstaden)
RosenlundskolenDorte Krøll-Schwartz (2)Ballerup (Hovedstaden)
Rødkilde SkoleSuzanna Joy Ferreira (6.y, 6.v)København (Hovedstaden)
Rødkilde SkoleMaren Bak (4a,4b,4c)København (Hovedstaden)
Rønnebæk SkoleAnne Galsgård (2.A)Næstved (Sjælland)
Samsø FriskoleLotte Graugaard Jensen (9., 7., 8.)Samsø (Midtjylland)
Sct Jørgens SkoleLise Ballegaard (3.a, 3.b, 3.c)Roskilde (Sjælland)
Sct Severin SkoleHelle Thomsen (5)Haderslev (Nordjylland)
Sct. Jørgens SkoleEgon østergaard (7b, 8.a og 8.e)Holstebro (Midtjylland)
sdr. Felding skoleMaj Bærentsen (5.a og 5.b)Herning (Midtjylland)
sdr. Felding skolecharlotte ormstrup (7 b, 7 a)Herning (Midtjylland)
SeminarieskolenSøren Kaae Pedersen (5.a, 5.b, 6.b)Aalborg (Nordjylland)
Sindal SkoleJacob Madsen (4.B)Hjørring (Nordjylland)
Skals EfterskoleJoakim Philipsen (2)Viborg (Midtjylland)
Skivehus SkoleSteen E. Nielsen (8.x, 7.y, 5.b)Skive (Midtjylland)
Skivehus Skolevibeke nielsen (5. a)Skive (Midtjylland)
Skolen i Centrum/VESTRETorben Larsen (5.B + 6.A + 9.B)Odense (Syddanmark)
Skolen på HerredsåsenHans Ebbesen (7.c, 7. b, 7. a, 7.b, 7.c)Kalundborg (Sjælland)
Skolen på HerredsåsenViggo Kjær (8.c, 8.b, 8.a)Kalundborg (Sjælland)
Skolen på HerredsåsenMartin Dreyer Nielsen (9b, 9a, 7d)Kalundborg (Sjælland)
Skolen på HerredsåsenFreja Kjer (10.a, 9.d, 9c)Kalundborg (Sjælland)
Skolen ved GurrevejSigurd Als (8.c, 7.a)Helsingør (Hovedstaden)
Skolen ved Rønnebær AlléJørgen Dam Madsen (9.a 9.b)Helsingør (Hovedstaden)
Skolen ved Rønnebær AlléBent Rasmussen (5A + 5B + 5C)Helsingør (Hovedstaden)
Skolen ved Rønnebær AlléLisa Baden (4,a og 4.b)Helsingør (Hovedstaden)
Skolen ved Rønnebær AlléAnnette Liep (7.a)Helsingør (Hovedstaden)
Skolen ved Rønnebær AlléKaren Bak (7.c)Helsingør (Hovedstaden)
Skolen ved Rønnebær AlléHelle P. Notander (8.a og 8.b)Helsingør (Hovedstaden)
SnødeClaus Dalskov (8.b)Langeland (Syddanmark)
Starup SkoleMichael Merrild (4b, 4a, 9)Haderslev (Syddanmark)
StengårdsskolenMW - Morten W (9.a, 9.b, 8ab)Egedal (Hovedstaden)
Stensballe skolenLinda Hansen (6b, 5a)Horsens (Midtjylland)
StenvadskolenFrank Knudsen (7b, 9b)Furesø (Hovedstaden)
Stevns Natur CenterPeer Nørgaard (lærer)Stevns (Sjælland)
Struer BorgerskoleElse Møller Andersen (2A, 1A, 0A)Struer (Midtjylland)
Struer BorgerskoleSusanne Banke (2. klasse, 3. klasse)Struer (Midtjylland)
Struer StatsgymnasiumCristie Roy (2g3g BI/2)Struer (Midtjylland)
SvaneskolenBodil Gandsager (4.a, 4.b)Guldborgsund (Sjælland)
Svendborg GymnasiumAnnemarie Paludan (2hBi/b, 1t, 2Bih, 1q, 2hBi/b, 1t)Svendborg (Syddanmark)
Søgaard FriskoleSteffen Alm (mellem- & ældstegrp)Aabenraa (Syddanmark)
Søllinge SkoleBent Leslie Johansen (1. kl., 2. kl., 6.kl.)Fåborg-Midtfyn (Syddanmark)
Søllinge SkoleLars Lykkegaard (3., 4. og 5.)Fåborg-Midtfyn (Syddanmark)
sønder felding efterskolecharlotte ormstrup (fysik 1)Herning (Midtjylland)
SønderagerskolenGitta Højholdt (CKI)Herning (Midtjylland)
SønderrisskolenKasper Nielsen (5a)Esbjerg (Syddanmark)
SønderrisskolenInger Brinch (5.a)Esbjerg (Syddanmark)
SøndervangskolenLinda Samsøe-Petersen (5.B)Glostrup (Hovedstaden)
SøndervangskolenMaria Fenger Kristensen (2.a, 2.b)Århus (Midtjylland)
tansbjergskolenkirsten danielsen (1)Sønderborg (Syddanmark)
Tekniski Skúlin í KlaksvíkChristina Nolsøe (HT-1) (Norðoya)
Tilst SkoleTA (1)Århus (Midtjylland)
TingkærskolenDorthe Bruun ( skolebiblioteket) (skolebiblioteket)Odense (Syddanmark)
TjørnegårdskolenKarin Horsted Berg (8.x, 8.z)Roskilde (Sjælland)
ToftegårdsskolenBjarne Johansen (3)Fåborg-Midtfyn (Syddanmark)
ToftehøjskolenJonas Turman (5.A, 5.B, 5.C)Egedal (Hovedstaden)
ToftehøjskolenBirgitte Søndorf (4.a, 4.b)Egedal (Hovedstaden)
ToftehøjskolenBodil Pedersen (3A)Egedal (Hovedstaden)
TofteskolenUlla Bitsch-Larsen (4.A +4.B.)Gribskov (Hovedstaden)
ToubroskolenHenriette Wendelboe (6a)Norddjurs (Midtjylland)
TrongårdsskolenJesper Bank (5A, 5B)Lyngby-Taarbæk (Hovedstaden)
TrørødskolenSanne Rud (3a, 5a, 4a)Rudersdal (Hovedstaden)
TrørødskolenCharlotte Andersen (2.a, 0.a, 1.a)Rudersdal (Hovedstaden)
UCV - 10. Klassernes Egen SkolePernille Scherer (Science 10.Klasse)Vejle (Syddanmark)
Ulfborg SkoleTrine Christensen (9.a, 8.a, 9.b)Holstebro (Midtjylland)
Utterslev SkoleFrederik Bretton-Meyer (2)København (Hovedstaden)
V, Skerninge SkoleTine K. Ravnbo (8. a, 8.b)Svendborg (Syddanmark)
Vaarst FriskoleHeidi Juul Thorsen (7. klasse, 5. klasse, 6. klasse)Aalborg (Nordjylland)
Vallensbæk SkoleCharlotte Overbye (1.a)Vallensbæk (Hovedstaden)
VangeboskolenThomas Stavngaard (4-5-6 klasse)Rudersdal (Hovedstaden)
Vanløse privatskolePia Dybdal (5. klasse)København (Hovedstaden)
Veksø skoleJette Illemann Larsen (3.a 3.b)Egedal (Hovedstaden)
Veng FællesskolePoul Jørgensen (4. 5. og 6. klasse)Skanderborg (Midtjylland)
Vestbjerg skoleHenrik Pedersen (1.a og 1.b)Aalborg (Nordjylland)
Vesthimmerlands Gymnasium og HfRalf Leimbeck (2kBI)Vesthimmerland (Nordjylland)
Vestre SkolePeter Rasmussen (3.a, 3.b)Svendborg (Syddanmark)
Vestre Skolekirsten hebsgaard (6.a, 6.b, 6.c)Svendborg (Syddanmark)
Vestre SkoleHanne Klitgaard (4.b, 4.a)Svendborg (Syddanmark)
Vigerslev Allés skolejanni rytsel (8.u og 8.v)København (Hovedstaden)
Vinding SkoleJens Grothe (7A, 7B, 7C, 7C, 7B, 7A)Vejle (Syddanmark)
Vipperød SkoleHarry Jeppesen (3. klasse)Holbæk (Sjælland)
virklundVinnie Erikson (3.a)Silkeborg (Midtjylland)
Vrejlev-Hæstrup SkoleEC (8, 7, 9)Hjørring (Nordjylland)
Vrejlev-Hæstrup SkoleBo Jensen (7 ab 8ab)Hjørring (Nordjylland)
Østre Borgerdyd Gymnasiumeva fredtoft (2b, 1b, 2b, 3b, 3b)København (Hovedstaden)
Østre Skolejesper nielsen (4b)Holbæk (Sjælland)
ÅdalsskolenSusanne Högberg (4.a, 5.a, 6.a)Syddjurs (Midtjylland)
ÅdalsskolenRasmus Langballe (4.b,5.b,6.b)Syddjurs (Midtjylland)
ÅløkkeskolenLars Halbye Nielsen (2)Odense (Syddanmark)

Det er tilmeldt 290 skoler siden 17.08.07. Skoler tilmeldt prosjektet tidligere, vil ikke vises på denne listen før de er registrerte på miljolare.no.

Gå til prosjektets hovedside