Species

Planteregistreringer
2019-09-17
Samnanger ungdomsskule
(Hordaland, Norway)
Yarrow (Achillea millefolium)
Betula pubescens subsp. tortuosa
Common Hazel (Corylus avellana)
Planteregistreringer
2019-09-17
Samnanger ungdomsskule
(Hordaland, Norway)
Grey Alder (Alnus incana)
Sphagnum rubellum
Bog Bilberry (Vaccinium uliginosum)
Planteregistreringer
2019-09-17
Samnanger ungdomsskule
(Hordaland, Norway)
Athyrium filix-femina
Betula pubescens subsp. tortuosa
Potentilla erecta
Common Pygmy Woodlouse (Trichoniscus pusillus)
Planteregistreringer
2006-04-23
Samnanger ungdomsskule
(Hordaland, Norway)
Common Juniper (Juniperus communis)
Goat Willow (Salix caprea)
Planteregistreringer
2019-09-17
Samnanger ungdomsskule
(Hordaland, Norway)
Yellow Saxifrage (Saxifraga aizoides)
Valeriana sambucifolia
Norwegian moths and butterflies
2019-05-20
Alf Tore Mjøs
Hosanger (Hordaland, Norway)
The Spectacle (Abrostola tripartita)
Yellow-barred Brindle (Acasis viretata)
Knot Grass (Acronicta rumicis)
Agonopterix
Agonopterix ciliella/heracliana
Many-plumed Moth (Alucita hexadactyla)
Hook-tipped Roller (Ancylis apicella)
Ancylis myrtillana
Black-speckled Groundling (Carpatolechia proximella)
Broom Moth (Ceramica pisi)
Autumn Green Carpet (Chloroclysta miata)
Red-green Carpet (Chloroclysta siterata)
Chocolate-tip (Clostera curtula)
Nut-tree Tussock (Colocasia coryli)
Small Phoenix (Ecliptopera silaceata)
Small Engrailed (Ectropis crepuscularia)
Pearl Dwarf (Elachista apicipunctella)
Brassy Tortrix (Eulia ministrana)
Edinburgh Pug (Eupithecia intricata)
Satyr Pug (Eupithecia satyrata)
Dwarf Pug (Eupithecia tantillaria)
Common Pug (Eupithecia vulgata)
Small Angle Shades (Euplexia lucipara)
Ruddy Highflyer (Hydriomena ruberata)
Beautiful Snout (Hypena crassalis)
Pale-shouldered Brocade (Lacanobia thalassina)
Water Carpet (Lampropteryx suffumata)
Poplar Hawk-moth (Laothoe populi)
The Seraphim (Lobophora halterata)
Scalloped Hazel (Odontopera bidentata)
Brimstone Moth (Opisthograptis luteolata)
Common Quaker (Orthosia cerasi)
Glaucous Shears (Papestra biren)
Parornix
Brown Silver-line (Petrophora chlorosata)
Swallow Prominent (Pheosia tremula)
Barred Umber (Plagodis pulveraria)
Rhigognostis senilella
Bird’s-nest Moth (Tinea trinotella)
Flame Carpet (Xanthorhoe designata)
Norwegian moths and butterflies
2019-09-12
Leiv Tommas Haugen
Vågslid (Telemark, Norway)
Minor Shoulder-knot (Brachylomia viminalis)
Variable Bell (Epinotia solandriana)
Juniper Carpet (Thera juniperata)
Golden-rod Brindle (Xylena solidaginis)
White-shouldered Smudge (Ypsolopha parenthesella)
 
Fremmede arter
2019-09-16
Greåker videregående skole
(Østfold, Norway)
Spanish Slug (Arion vulgaris)
Lupinus polyphyllus
Solidago canadensis
 
Fremmede arter
2019-09-11
Greåker videregående skole
(Østfold, Norway)
Spanish Slug (Arion vulgaris)
Lupinus polyphyllus
Plantae
Reynoutria japonica
Rosa rugosa
 
Fremmede arter
2019-09-16
Greåker videregående skole
(Østfold, Norway)
Spanish Slug (Arion vulgaris)
Lupinus polyphyllus
Rosa rugosa
Solidago canadensis
 
Fremmede arter
2019-09-16
Greåker videregående skole
(Østfold, Norway)
Spanish Slug (Arion vulgaris)
Rosa rugosa
Solidago canadensis
 
Fremmede arter
2019-09-16
Greåker videregående skole
(Østfold, Norway)
Spanish Slug (Arion vulgaris)
Lupinus polyphyllus
Rosa rugosa
Solidago canadensis
 
Fremmede arter
2019-09-16
Greåker videregående skole
(Østfold, Norway)
Spanish Slug (Arion vulgaris)
Rosa rugosa
Solidago canadensis
 
Fremmede arter
2019-09-16
Greåker videregående skole
(Østfold, Norway)
Rosa rugosa
Solidago canadensis
 
Fremmede arter
2019-09-16
Greåker videregående skole
(Østfold, Norway)
Spanish Slug (Arion vulgaris)
Rosa rugosa
Solidago canadensis
 
««første 16-30 av 166599 last»»