miljolare.on logo miljolare.no logo  
  om nettverket | kontakt | A til Å | english
Du er her: Forsiden > Vis resultater > Album

Album

Deltakere som har registrert bildeserier i Nettverk for miljølære.

DeltakerAnt. albumAnt. bilderKommune (Fylke)
1. ZŠ Viliama Paulínyho - Tótha, Senica15271Trnavský kraj (Slovakia)
1st General Lyceum of Evosmos421Central Macedonia (Greece)
2o Geniko Lykeio Aliveriou514Central Greece (Greece)
2o Gymnasio Kalampakas29Thessaly (Greece)
2ο Γεν.Λύκειο Ιεράπετρας23Crete (Greece)
64511Sankt-Peterburg (Russia)
7o GENIKO LYKEIO TRIKALON33Thessaly (Greece)
abd al hafd al azab12Al Balqa' (Jordan)
Ady Endre Elmeleti Liceum515București (Romania)
Agios Thomas11Central Greece (Greece)
AIESEC Targu Mures12Mureș (Romania)
al amera bsma al thanoea11'Amman (Jordan)
Al Taybeh Secondary School33'Amman (Jordan)
AL-Noaim Secondary School19Capital (Bahrain)
al-sbehe44Al Balqa' (Jordan)
Al-yarmok18'Amman (Jordan)
albalqa althanweyh alshamlh for girls11Al Balqa' (Jordan)
Albert-Schweitzer-Gymnasium1237Thüringen (Germany)
Alexandru Papiu Ilarian Highschool Dej44Cluj (Romania)
alfkha althanwea11'Amman (Jordan)
algetarah22Dhi Qar (Iraq)
Algyői Általános Iskola413Szeged (Hungary)
alkamalia110'Amman (Jordan)
alrashed1515'Amman (Jordan)
alrwiha school11Al Balqa' (Jordan)
alymamah11Al Balqa' (Jordan)
Amager Fælled skole12Hovedstaden (Denmark)
Andreasskolen44Sjælland (Denmark)
Atheneum Klein-Brabant814Antwerpen (Belgium)
baeader wady alser44'Amman (Jordan)
bAIUDA FOR GIRLS44Al Balqa' (Jordan)
Bakkegårdsskolen11Midtjylland (Denmark)
Bakkevejens skole19Syddanmark (Denmark)
Balling Skole14Midtjylland (Denmark)
bassaleg school613Newport (United Kingdom)
Batthyany Ignac Technical College4448Harghita (Romania)
bauda schoolfor girls11Al Balqa' (Jordan)
Baumfreunde913Sachsen-Anhalt (Germany)
Bellahøj Skole11Hovedstaden (Denmark)
Bernard Fransen26 (Netherlands)
Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola437Budapest (Hungary)
Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium936Budapest (Hungary)
beuoda al thanoua44Al Balqa' (Jordan)
Biologiedidaktik UNi-Halle912Sachsen-Anhalt (Germany)
Birkerød Gymnasium HF IB11Hovedstaden (Denmark)
Blæsenborgskolen12Sjælland (Denmark)
Borupgaard Gymnasium14Hovedstaden (Denmark)
Borupgårdskolen26Hovedstaden (Denmark)
Bramley Prep School24Surrey (United Kingdom)
Brassai Sámuel Elméleti Liceum13Cluj (Romania)
Brundlundskolen26Syddanmark (Denmark)
Budai - Városkapu iskola11Pecs (Hungary)
Budai Középiskola - gimnázium11Budapest (Hungary)
BUILDWAS PRIMARY66Shropshire (United Kingdom)
Bygdeå skola510Västerbottens län (Sweden)
Báthory István Elméleti Liceum15Cluj (Romania)
Békefi Andrásné15Pest (Hungary)
Caritas DWP11Mazowieckie (Poland)
Celdömölki Városi Általános Iskola és EPSZ3098Vas (Hungary)
Center of Marine Biotechnology11Maryland (United States)
CFU VIA Center for Undervisningsmidler11Midtjylland (Denmark)
Colegiul National Emil Racovita110Cluj (Romania)
Colegiul National Titu Maiorescu129Alba (Romania)
Colegiul Tehnic "Dr. Ioan Ratiu"2840Cluj (Romania)
COLEGIUL TEHNIC AIUD217Alba (Romania)
Colegiul Tehnic de Transporturi "Transilvania"25Cluj (Romania)
College André Lahaye18Aquitaine (France)
Corbet School22Shropshire (United Kingdom)
deer all11Al Balqa' (Jordan)
dorat al eslam11'Amman (Jordan)
démonné sildiy33Centre (France)
Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola Arany János Általános Iskolája715Pest (Hungary)
Dąbroszyn1131Lubuskie (Poland)
East Oxford Primary School712Oxfordshire (United Kingdom)
Ecole Baron Steens22Brussels (Belgium)
Ecole de Stockel11Brussels (Belgium)
Ecole du Chant d'Oiseau33Brussels (Belgium)
Ecole Joli Bois22Brussels (Belgium)
Ecole Tivoli11Brussels (Belgium)
EDUGO campus DE BRUG22Oost-Vlaanderen (Belgium)
Ekonomska in trgovska šola Brežice11 (Slovenia)
ELTE TÓK Gyak. Isk. és Középisk1674Budapest (Hungary)
Eskan eagoz44'Amman (Jordan)
Etelä-Tapiolan lukio11Etelä-Suomen lääni (Finland)
Experimental School of Aristotle University13Central Macedonia (Greece)
Farsø Skole12Nordjylland (Denmark)
Fekete István Ált. Isk.615Szeged (Hungary)
Ferslev Skole11Hovedstaden (Denmark)
Field Studies Council Head Office1919Shropshire (United Kingdom)
First Primary School"St.Paisii Hilendarski"232Stara Zagora (Bulgaria)
Footscray City College242Victoria (Australia)
Franz-Jürgens-Berufskolleg11Nordrhein-Westfalen (Germany)
Fredericiaskolen28Syddanmark (Denmark)
Friedrich- Wilhelm- Schule Eschwege11Hessen (Germany)
Friskolen i Bramming57Syddanmark (Denmark)
FSC Margam Discovery Centre11Neath Port Talbot (United Kingdom)
Gelsei Weöres Sándor Általános Iskola25Zala (Hungary)
Geniko Lykeio Nigritas14Central Macedonia (Greece)
Genner skole33Syddanmark (Denmark)
Georg-Cantor-Gymnasium Halle37Sachsen-Anhalt (Germany)
Gerry Rawcliffe23Haringey (United Kingdom)
Giebichenstein-Gymnasium Thomas Müntzer11Sachsen-Anhalt (Germany)
Gimnaziul "Alexandru Ioan Cuza"252Mureș (Romania)
Gimnaziul de Stat "Mihai Viteazul"3269Mureș (Romania)
Gimnaziul Europa3570Mureș (Romania)
Gimnaziul Liviu Rebreanu222Mureș (Romania)
Gimnaziul Nicolae Balcescu33Mureș (Romania)
Gimnazjum im. Ireny Sendler w Toszku38Śląskie (Poland)
Gimnazjum im. Janusza Korczaka1319Zachodniopomorskie (Poland)
Gimnazjum im. Zygmunta Krasińskiego w Opinogórze Górnej1835Mazowieckie (Poland)
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II1737Mazowieckie (Poland)
Gimnazjum nr 1 im.Romualda Traugutta w Bartoszycach13Warmińsko-mazurskie (Poland)
Gimnazjum nr 18 im. Noblistów Polskich Szczecin1225Zachodniopomorskie (Poland)
Gimnazjum nr 2 im. Sprawiedliwych Wsrod Narodow Swiata22Śląskie (Poland)
Gimnazjum nr 2 im.ks.prof.J.Tischnera415Małopolskie (Poland)
Gimnazjum nr 2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego610Łódzkie (Poland)
Gimnazjum nr 6 im. prof. Władysława Szafera w Płocku410Mazowieckie (Poland)
Gimnazjum nr 8612Pomorskie (Poland)
Gimnazjum nr. 311735Zachodniopomorskie (Poland)
Gimnazjum w Wandowie55Pomorskie (Poland)
Glud skole12Midtjylland (Denmark)
Gradinita pp nr. 2 "Prichindel"18Galati (Romania)
Grindsted Gymnasium og HF-kursus28Syddanmark (Denmark)
Groes Primary School24Neath Port Talbot (United Kingdom)
Grundschule Dölau12Sachsen-Anhalt (Germany)
Grundschule Moritzberg34Niedersachsen (Germany)
grunnskóli bláskógabyggðar, laugarvatni17Suðurland (Iceland)
Grunnskóli Önundarfjarðar13Vestfirðir (Iceland)
Grup Scolar de Industrie Alimentara66Ialomița (Romania)
Grup Scolar de Protectia Mediului1217Cluj (Romania)
Grup Scolar Ion Vlasiu14Mureș (Romania)
GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA44Mureș (Romania)
Grupul Scolar de Chimie Industriala "Terapia"833Cluj (Romania)
Gumbosstrands skola417 (Finland)
gyldenstenskolen110Hovedstaden (Denmark)
Gymnasio Aliveriou24Central Greece (Greece)
Gymnasium 115Murmanskaya oblast (Russia)
Gymnázium1245Nitriansky kraj (Slovakia)
Gymnázium Jozefa Miloslava HUrbana610Žilinský kraj (Slovakia)
Gymnázium Myjava1238Trenčiansky kraj (Slovakia)
Gymnázium Snina13Prešovský kraj (Slovakia)
Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad2038Prešovský kraj (Slovakia)
Gádor Általános Iskola24Budapest (Hungary)
Gödöllői Waldorf Iskola45Pest (Hungary)
Hafsa bint Omar11'Amman (Jordan)
Hamad town secondary school66Central (Bahrain)
hareskov skole615Hovedstaden (Denmark)
Helmholtz-Zentrum für Umweltforschung - UFZ14Sachsen-Anhalt (Germany)
Herceghalmi Általános Iskola34Pest (Hungary)
Holmesdale Infant School15Surrey (United Kingdom)
House of Forest Culture13Pest (Hungary)
Hunderupskolen117Syddanmark (Denmark)
I.T.A.S "D'ANNUNZIO"11 (Italy)
IC 3° Gadda11Naploli (Italy)
Inerisaavik11Kommuneqarfik Sermersooq (Greenland)
Ioan Bob27Cluj (Romania)
Ioan Opris School11Cluj (Romania)
IULIU HATIEGANU33Cluj (Romania)
Janderup skole24Syddanmark (Denmark)
Janikovszky Éva Általános Művelődési Központ89Baranya (Hungary)
Johannesskolen12Hovedstaden (Denmark)
Jormskolan11Jämtlands län (Sweden)
Joseph G. Kunkel23Massachusetts (United States)
Judith Neil33Stirling (United Kingdom)
Juha Tyllinen12Etelä-Suomen lääni (Finland)
Julius-Wegeler-Schule734Rheinland-Pfalz (Germany)
Juniper Hall Field Centre33Surrey (United Kingdom)
János Zsigmond Unitárius Kollégium19Cluj (Romania)
Katrinebjergskolen25Midtjylland (Denmark)
Kindergarten Sonnenstrahl824Sachsen (Germany)
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapafokú Művészetoktatási Intézmény és Napközi Otthonos Óvoda39Csongrad (Hungary)
Klapka György Szakközép-és Szakiskola,Általános Iskola és Speciális Szakiskola213Jasz-Nagykun-Szolnok (Hungary)
Kollafjarðar skúli511Streymoyar (Faroe Islands)
Kompleks Agroturystyczny Żurawiniec13Wielkopolskie (Poland)
Koonga Põhikool514Pärnu County (Estonia)
Korning Skole423Midtjylland (Denmark)
Kouvolan Lyseon lukio24Etelä-Suomen lääni (Finland)
Kristinebergskolan3363Kalmar län (Sweden)
KRK Szilády Áron Gimnázium37Bacs-Kiskun (Hungary)
Krogårdskolen24Sjælland (Denmark)
Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium1347Budapest (Hungary)
Kölcsey Ferenc Általános Iskola11Jasz-Nagykun-Szolnok (Hungary)
Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda46Gyor (Hungary)
Landgraf Ludwigs-Gymnasium Gießen11Hessen (Germany)
Landscove C of E2375Devon (United Kingdom)
Langkær Gymnasium22Midtjylland (Denmark)
Langmarkskolen12Midtjylland (Denmark)
Latin School11Al Balqa' (Jordan)
Lauder Iskola99Budapest (Hungary)
Liceul Pedagogic Mihai Eminescu523Mureș (Romania)
Liceul cu Program Sportiv Szasz Adalbert620Mureș (Romania)
Liceul Tehnologic Constructii Cai Ferate1790Ialomița (Romania)
Liechtensteinisches Gymnasium14Vaduz (Liechtenstein)
Liverpool College12Liverpool (United Kingdom)
loqman al hakeem22Al Balqa' (Jordan)
Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola1449Hajdu-Bihar (Hungary)
Ludlow Church of England School34Shropshire (United Kingdom)
Lundskolen36Midtjylland (Denmark)
Lycée Montesquieu115Aquitaine (France)
Lykeio Agiou Ioanni13Limassol (Cyprus)
madaba althnawia11Madaba (Jordan)
Makói Általános Iskola, Kertvárosi Tagintézmény1699Csongrad (Hungary)
Martin Gilbert11Essex (United Kingdom)
Martineum213Sachsen-Anhalt (Germany)
Materska skola s VJM-Ovoda-Lipova 2 Sturovo36Nitriansky kraj (Slovakia)
materska škola11Košický kraj (Slovakia)
Materská škola215Banskobystrický kraj (Slovakia)
Materská škola1117Nitriansky kraj (Slovakia)
Materská škola Oravská Lesná14Žilinský kraj (Slovakia)
Materská škola pri ZŠ Imeľ28Nitriansky kraj (Slovakia)
Materská škola Ďatelinka1014Banskobystrický kraj (Slovakia)
Miho middle school22Chungcheongbuk-do (Korea (Republic of))
Morten Børup Skolen14Midtjylland (Denmark)
mosedeskolen19Sjælland (Denmark)
Munkholmskolen11Midtjylland (Denmark)
Munkácsy mihály Általános Iskola13Fejer (Hungary)
Muzeum Pałac w Wilanowie3961Mazowieckie (Poland)
Móra Ferenc ÁMK55Csongrad (Hungary)
MŠ Azovská914Košický kraj (Slovakia)
MŠ Jenisejska 2412Košický kraj (Slovakia)
MŠ Obuvnícka ul. Partizánske11Trenčiansky kraj (Slovakia)
National Highschool of Arts40174Călărași (Romania)
Nationalpark-Besucherzentrum TorfHaus35Niedersachsen (Germany)
Naturschutzzentrum Erzgebirge22Sachsen (Germany)
Netherthird Primary School13East Ayrshire (United Kingdom)
Neue Mittelschule Spittal/Drau44Karnten (Austria)
Nicolae Titulescu1855Cluj (Romania)
Nivankylän koulu11Lapin lääni (Finland)
NYF Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény113Nyiregyhaza (Hungary)
NYME Roth Gyula Gyakorló Szakközépiskola és Kollégium11Sopron (Hungary)
Németh László Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda1113Hajdu-Bihar (Hungary)
oswestry education centre13Shropshire (United Kingdom)
OU Sv. Sv. Kiril i Metodii112Plovdiv (Bulgaria)
OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija111Primorje-Gorski Kotar county (Croatia)
OŠ bratov Letonja, Šmartno ob Paki22 (Slovenia)
Ośrodek Szkolno Wychowawczy19Mazowieckie (Poland)
Palokan yläkoulu11Länsi-Suomen lääni (Finland)
Peder Syv Skolen11Sjælland (Denmark)
Penllergaer Primary School1111Swansea (United Kingdom)
Petőfi Sándor Gimnázium1414Budapest (Hungary)
PG nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu724Mazowieckie (Poland)
PG nr 2 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu815Mazowieckie (Poland)
Platerki1443Mazowieckie (Poland)
Pontrhydyfen Primary School47Neath Port Talbot (United Kingdom)
Portway Junior School11Hampshire (United Kingdom)
Profilowana11Podlaskie (Poland)
Przyjaciół Ziemi1620Lubuskie (Poland)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu210Opolskie (Poland)
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym1037Mazowieckie (Poland)
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie33Pomorskie (Poland)
Publiczne Gimnazjum nr 2 im.Św.S.Kostki1050Mazowieckie (Poland)
Publiczne Gimnazjum nr 6 w Radomiu2373Mazowieckie (Poland)
Pálóczi Horváth István Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium11Pest (Hungary)
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium13Pärnu County (Estonia)
Rashed Tale'a for boys12Al 'Aqabah (Jordan)
Realschule Plus Sohren-Büchenbeuren711Addis Ababa (Germany)
Redhill Primary School11Telford and Wrekin (United Kingdom)
Rekyvos secondary1845Siauliai (Lithuania)
Risskov Gymnasium312Midtjylland (Denmark)
Rødovre Gymnasium24Hovedstaden (Denmark)
Rørby Skole12Sjælland (Denmark)
Rådmandsgades Skole13Hovedstaden (Denmark)
S.P. nr31 imienia Lotników Polskich1016Lubelskie (Poland)
sa'ad bin abi waqqas for boys77'Amman (Jordan)
salma al-ansareah11Az Zarqa' (Jordan)
Sanderumskolen12Syddanmark (Denmark)
School "Mihai Viteazul"2159Călărași (Romania)
school # 128239Moskva (Russia)
School Gouden Regen33Brussels (Belgium)
School N 11, Rajakoski48Murmanskaya oblast (Russia)
School N 2, Kandalaksja24Murmanskaya oblast (Russia)
School no 7, Kirovsk26Murmanskaya oblast (Russia)
School No.7,,Octav Bancila"11Botoșani (Romania)
School of Educational studies18Pulau Pinang (Malaysia)
School ¹ 7610Murmanskaya oblast (Russia)
School ¹20, Nickel11Murmanskaya oblast (Russia)
school11425Murmanskaya oblast (Russia)
Scoala "Constantin Brancusi"10137Cluj (Romania)
SCOALA "ION CREANGA"22Cluj (Romania)
SCOALA CU CLASELE I - VIII REBRICEA28Vaslui (Romania)
Scoala cu clasele I-VIII Avram Iancu1518Cluj (Romania)
Scoala cu clasele I-VIII nr 20 Constanta44Călărași (Romania)
SCOALA CU CLASELE I-VIII,,ROMUL LADEA"1017Caras-Severin (Romania)
Scoala Generala Batos11Mureș (Romania)
Scoala Generala cu cl.I-VIII Rastolita212Mureș (Romania)
Scoala Generala Goreni44Mureș (Romania)
Scoala Generala,,RAKOSSI LAJOS,,44Mureș (Romania)
Scoala Gimnaziala Dimitrie Sturdza12Galati (Romania)
Scoala Gimnaziala Nr. 10 "Dimitrie Sturdza" Tecuci1112Galati (Romania)
Scoala Gimnaziala nr. 6, "St. O. Iosif" Tecuci12Galati (Romania)
SCOALA NR. 2 ADJUD89Vrancea (Romania)
Scoala nr. 6 "Nicolae Titulescu" Constanta11Călărași (Romania)
SCOALA NR.1 VALU LUI TRAIAN117Călărași (Romania)
Sct Jørgens Skole16Sjælland (Denmark)
Sdr. Parkskolen38Sjælland (Denmark)
SEK MEN KEB TUN HUSSEIN ONN11Johor (Malaysia)
Sek. Men. Keb. Bukit Gambir11Pulau Pinang (Malaysia)
Sekolah Kebangsaan Padang Menora22Pulau Pinang (Malaysia)
Sekolah Menengah Agama Lilbanat11Kelantan (Malaysia)
Sekolah Menengah Kebangsaan Serdang1717Kedah (Malaysia)
Sekolah Menengah Kebangsaan Sultan Sulaiman23Terengganu (Malaysia)
Sekolah Menengah Kebangsaan(Perempuan) Sri Aman Petaling Jaya11Selangor (Malaysia)
Sekundarschule Saale Elster Auen Schkopau3232Sachsen-Anhalt (Germany)
SEV Drieňok Teplý Vrch26Banskobystrický kraj (Slovakia)
Shropshire Council8080Shropshire (United Kingdom)
Sjælsøskolen24Hovedstaden (Denmark)
SK LUNAS JAYA24Kedah (Malaysia)
skoletjenesten SCIENCE11Hovedstaden (Denmark)
Skovvangskolen11Hovedstaden (Denmark)
Slovenská agentúra životného prostredia1330Banskobystrický kraj (Slovakia)
SMK (Perempuan) St. George210Pulau Pinang (Malaysia)
SMK Badlishah11Kedah (Malaysia)
SMK BATU MAUNG11Pulau Pinang (Malaysia)
SMK Canossian Convent323Johor (Malaysia)
SMK Dato Harun23Selangor (Malaysia)
SMK DATO' PENGGAWA BARAT19Johor (Malaysia)
SMK DATO' SRI AMAR DIRAJA39Johor (Malaysia)
SMK Ismail Petra44Kelantan (Malaysia)
SMK KAMPONG KASTAM11Pulau Pinang (Malaysia)
SMK LUNAS33Kedah (Malaysia)
SMK PADANG POLO11Pulau Pinang (Malaysia)
SMK SULTAN BADLISHAH112Kedah (Malaysia)
SMK SUNGAI NIBONG1313Pulau Pinang (Malaysia)
SMKA Naim Lilbanat12Kelantan (Malaysia)
Sorrilan koulu22Länsi-Suomen lääni (Finland)
Sortebakkeskolen24Nordjylland (Denmark)
SOU135Plovdiv (Bulgaria)
SOŠ Pruské22Trenčiansky kraj (Slovakia)
SOŠ stavebná22Banskobystrický kraj (Slovakia)
SP 2 im. Romualda Traugutta23Mazowieckie (Poland)
SP 4 im. WOP Kostrzyn68Lubuskie (Poland)
SP 4 przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 w Szczecinie323Zachodniopomorskie (Poland)
SP im. Jana Pawła II w Starej Białej11Opolskie (Poland)
SP Jana Pawla II w Starej Białej11Mazowieckie (Poland)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Konopnickiej1622Lubuskie (Poland)
Spieloase45Nordrhein-Westfalen (Germany)
Spojená škola22Žilinský kraj (Slovakia)
Spojená škola13Trnavský kraj (Slovakia)
Spojená škola46Nitriansky kraj (Slovakia)
Spojená škola - Špeciálna základná škola pre žiakov s telesným postihnutím11Žilinský kraj (Slovakia)
Spojená škola internátna Vranov n. T33Prešovský kraj (Slovakia)
Stationsskolen17Syddanmark (Denmark)
Stavnsholtskolen12Hovedstaden (Denmark)
Stoian Mihaylovski14Varna (Bulgaria)
Suratpittaya23Surat Thani (Thailand)
Suratthani22Surat Thani (Thailand)
SVC DOMECEK2765Zlin Region (Zlinsky kraj) (Czech Republic)
Swelh al-thanwya llbnat11Al Balqa' (Jordan)
Szegedi Dózsa György Általános Iskola24Csongrad (Hungary)
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Tanító- és Óvóképző Intézet11Csongrad (Hungary)
Szkoła Podstawowa nr 101448Podkarpackie (Poland)
Szkola Podstawowa nr 3 im Żolnierza WOP2088Zachodniopomorskie (Poland)
Szkoła Muzyczna Pierwszego Stopnia w Radomiu49Mazowieckie (Poland)
Szkoła Podstawowa im. Floriana Ceynowy410Pomorskie (Poland)
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie36Pomorskie (Poland)
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki785Łódzkie (Poland)
Szkoła Podstawowa im.T.Kotarbińskiego w Budzyniu2757Wielkopolskie (Poland)
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Nowogardzie66Zachodniopomorskie (Poland)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie35Mazowieckie (Poland)
Szkoła Podstawowa nr 20 w Szczecinie11Zachodniopomorskie (Poland)
Szkoła Podstawowa Nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego512Mazowieckie (Poland)
Szkoła Podstawowa nr 35 im Jana Pawła II w Szczecinie2234Zachodniopomorskie (Poland)
Szkoła podstawowa nr 49 Varsovia623Mazowieckie (Poland)
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Szczecinie24Zachodniopomorskie (Poland)
Szkoła Podstawowa Nr 55 w Szczecinie "Błękitna"1259Zachodniopomorskie (Poland)
Szkoła Podstawowa nr 7 im.Leona Kruczkowskiego w Olsztynie622Warmińsko-mazurskie (Poland)
Szkoła Podstawowa Nr 9518Pomorskie (Poland)
Szkoła Podstawowa nr1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gołdapi816Warmińsko-mazurskie (Poland)
Szkoła Podstawowa nr2 im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. Św. Hieronima11Mazowieckie (Poland)
Szkoła Podstawowa w Pamięcinie11Lubuskie (Poland)
Szkoła Podstawowa w Świerżach1313Lubelskie (Poland)
Szkoła Postawowa nr 26722Mazowieckie (Poland)
SZKTTKözoktatási Intézménye Kossuth Lajos Iskola69Szeged (Hungary)
SzTE Ságvári Endre Gyak. Ált. Isk.1010Csongrad (Hungary)
Súkromná základná škola22Žilinský kraj (Slovakia)
Súkromná základná škola Tomáša Zanovita1023Žilinský kraj (Slovakia)
Südstadt-Gymnasium Halle23Sachsen-Anhalt (Germany)
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény58Szeged (Hungary)
Tandslet Friskole77Syddanmark (Denmark)
Technical College of Construction and Environmental Protection410Arad (Romania)
Teknisk Gymnasium Randers12Midtjylland (Denmark)
The Children's Creation Center110Murmanskaya oblast (Russia)
THEBAN SCHOOL22Madaba (Jordan)
Thurø Skole24Syddanmark (Denmark)
Thüringisches Rhön-Gymnasium89Thüringen (Germany)
Tjørnegårdsskolen24Hovedstaden (Denmark)
Tornbjerg Gymansium14Syddanmark (Denmark)
Tove Ditlevsens Skole14Hovedstaden (Denmark)
Twiss Green78Warrington (United Kingdom)
UNIVERSITATEA BABES-BOLYAI216Cluj (Romania)
Urmston Grammar School5092Trafford (United Kingdom)
Usserød Skole210Hovedstaden (Denmark)
V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta823Mazowieckie (Poland)
Vasil Aprilov school17Varna (Bulgaria)
Veflinge Skole14Syddanmark (Denmark)
Vejgaard Østre Skole28Nordjylland (Denmark)
Veres Pálné Általános Iskola1548Nograd (Hungary)
Verevo school38123Leningradskaya oblast (Russia)
Vigersted Skole11Sjælland (Denmark)
Violet & Remco79Utrecht (Netherlands)
Vivian de Bakker423Noord Brabant (Netherlands)
Váci Utcai Ének-Zenei Általános Iskola35Budapest (Hungary)
Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskola615Fejer (Hungary)
WESLEY METHODIST SCHOOL IPOH11Perak (Malaysia)
West Felton C.E. Primary12Shropshire (United Kingdom)
Whixall C.E. Primary School56Shropshire (United Kingdom)
Woodmanstern Primary School2028Surrey (United Kingdom)
Worfield Endowed Church of England Primary11Shropshire (United Kingdom)
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta98181Mazowieckie (Poland)
XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy22Mazowieckie (Poland)
Ysgol Bryn Hedydd13Denbighshire (United Kingdom)
zaid eben harethah11Al Balqa' (Jordan)
Zespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży22Dolnośląskie (Poland)
Zespół Szkolno-Przedszkolny34Podlaskie (Poland)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Kaliszki314Mazowieckie (Poland)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszkach36Mazowieckie (Poland)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu37Mazowieckie (Poland)
Zespół Szkół im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej35Mazowieckie (Poland)
Zespół Szkół im.Jana Pawła II w Kolnie12Warmińsko-mazurskie (Poland)
Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie33Warmińsko-mazurskie (Poland)
Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu34Mazowieckie (Poland)
Zespół Szkół Nowe Miasto513Mazowieckie (Poland)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr1w Terespolu1935Lubelskie (Poland)
Zespół Szkół Publicznych12Zachodniopomorskie (Poland)
Zespół Szkół Publicznych w Kazuniu Polskim1628Mazowieckie (Poland)
Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich1722Zachodniopomorskie (Poland)
Zespół Szkół Publicznych w Olszanicy56Podkarpackie (Poland)
Zespół Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych45Podkarpackie (Poland)
Zespół Szkół w Ponikwi22Małopolskie (Poland)
Zespół Szkół w Sulęczynie614Pomorskie (Poland)
ZS s MS Golianovo814Nitriansky kraj (Slovakia)
ZSO w Natolinie11Mazowieckie (Poland)
ZST Radom956Mazowieckie (Poland)
ZSZ nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego57Lubelskie (Poland)
ZŠ Svitavy, Sokolovská 1311Pardubice Region (Pardubicky kraj) (Czech Republic)
Základná škloa s materskou školou Udiča914Trenčiansky kraj (Slovakia)
Základná škola834Nitriansky kraj (Slovakia)
Základná škola23Košický kraj (Slovakia)
základná škola1032Nitriansky kraj (Slovakia)
Základná škola55Nitriansky kraj (Slovakia)
Základná škola1014Bratislavský kraj (Slovakia)
Základná škola Abovská 3655Košický kraj (Slovakia)
Základná škola Blatné Remety1455Košický kraj (Slovakia)
Základná škola Harmanec1012Banskobystrický kraj (Slovakia)
Základná škola J.A.Komenského Kolárovo69Nitriansky kraj (Slovakia)
základná škola kpt. nálepku2573Trenčiansky kraj (Slovakia)
Základná škola s materskou školou2864Prešovský kraj (Slovakia)
Základná škola s materskou školou Kamenná Poruba38Žilinský kraj (Slovakia)
Základná škola s materskou školou Margecany11Košický kraj (Slovakia)
Základná škola s materskou školou Stráne pod Tatrami58Prešovský kraj (Slovakia)
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves914Košický kraj (Slovakia)
Základná škola s materskou školou, Čaka č. 3641417Nitriansky kraj (Slovakia)
Základná škola Trebišovská 10, Košice11Košický kraj (Slovakia)
Základná škola Ul karpatská 803/11, Svidník36Prešovský kraj (Slovakia)
Základná škola Vojčice817Košický kraj (Slovakia)
Základná škola Vyhne 11111Banskobystrický kraj (Slovakia)
Základná škola Šumiac532Banskobystrický kraj (Slovakia)
Základná škola, Hôrka 502252Prešovský kraj (Slovakia)
Základná škola, Pribinova, Nováky35Trenčiansky kraj (Slovakia)
Základná škola,Školská 2, Svodín13103Nitriansky kraj (Slovakia)
zš brezová piešťany11Trnavský kraj (Slovakia)
Zš Dr.D.Fischera917Prešovský kraj (Slovakia)
ZŠ Družicová 4, Košice23Košický kraj (Slovakia)
ZŠ Gbelce172405Nitriansky kraj (Slovakia)
ZŠ Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde1621Košický kraj (Slovakia)
ZŠ J.Alexyho Zvolen715Banskobystrický kraj (Slovakia)
ZŠ J.G.Tajovského, Gaštanová 12, Banská Bystrica310Banskobystrický kraj (Slovakia)
Zš Jenisejská 22517Košický kraj (Slovakia)
ZŠ Juhoslovanská3661Košický kraj (Slovakia)
ZŠ Kysak922Košický kraj (Slovakia)
ZŠ M.R.Štefánika Haličská cesta 1191/8 Lučenec621Banskobystrický kraj (Slovakia)
ZŠ Mierová 134 Svit1516Prešovský kraj (Slovakia)
ZŠ Nitrianske Hrnčiarovce613Nitriansky kraj (Slovakia)
ZŠ Rastislavova3186Trenčiansky kraj (Slovakia)
ZŠ Remeniny314Prešovský kraj (Slovakia)
ZŠ s MŠ Alekšince624Nitriansky kraj (Slovakia)
ZŠ s MŠ Kalinovo2031Banskobystrický kraj (Slovakia)
ZŠ s MŠ Liesek13Žilinský kraj (Slovakia)
ZŠ s MŠ pri zdravotníckom zariadení1220Nitriansky kraj (Slovakia)
ZŠ s MŠ Turá Lúka37Trenčiansky kraj (Slovakia)
ZŠ s MŠ Vagonárska Poprad4877Trenčiansky kraj (Slovakia)
ZŠ s MŠ Žbince33Košický kraj (Slovakia)
ZŠ s MŠ, Komenského 587/15, Poprad12Prešovský kraj (Slovakia)
ZŠ Sitnianska 321649Banskobystrický kraj (Slovakia)
ZŠ Spišské Vlachy1641Košický kraj (Slovakia)
ZŠ sv. košických mučeníkov48Košický kraj (Slovakia)
ZŠ Ul.J.A.Komenského467Banskobystrický kraj (Slovakia)
ZŠ Vajanského 47, Lučenec614Banskobystrický kraj (Slovakia)
ZŠ Vígľaš99Banskobystrický kraj (Slovakia)
ZŠ Zlatá 2, Rožňava33Košický kraj (Slovakia)
ZŠ Ďumbierska 1718Banskobystrický kraj (Slovakia)
ZŠ Ždaňa34Košický kraj (Slovakia)
ZŠ, Dr. Janskeho č.2, Žiar nad Hronom1123Banskobystrický kraj (Slovakia)
ZŠs MŠ Dostojevského Poprad613Prešovský kraj (Slovakia)
ZŠsMŠ s vyuč.jaz.maď. Vetvárska 7. Bratislava, Magyar Tannyelvu Alapiskola és Óvoda - Pozsonypuspoki24Nitriansky kraj (Slovakia)
Ørbæk Skole12Syddanmark (Denmark)
Šolski center Novo mesto, Srednja gradbena in lesarska šola11 (Slovenia)
Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyenesdiás-Várvölgy Közös Fenntartású Nevelési-Oktatási Inzézmény36Zala (Hungary)
Árpád Vezér Általános Iskola37Hajdu-Bihar (Hungary)
Ökumenisches Domgymnasium Magdeburg11Sachsen-Anhalt (Germany)
Özel İstanbul Çevre Okulları119Istanbul (Turkey)
ÜFKKI Fontos Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény411Csongrad (Hungary)
Špeciálna základná škola23Banskobystrický kraj (Slovakia)
Špeciálna základná škola Sobrance11Košický kraj (Slovakia)
Špeciálna základná škola Žarnovica33Banskobystrický kraj (Slovakia)
Športove gymnázium Banská Bystrica911Banskobystrický kraj (Slovakia)
ŠZŠ Banská Štiavnica23Banskobystrický kraj (Slovakia)
اسماء بنت ابي بكر55Al Balqa' (Jordan)
الاقصى المختلطة11Madaba (Jordan)
ام معبد الثانوية للبنات11'Amman (Jordan)
ذكور الكرامة الاعدادية18Al Balqa' (Jordan)