Miljolare.no

Orden: Lungesnegler (Pulmonata)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
AbbortjernetLillehammer, Innlandet11022.08.1989 
AkersvannetSandefjord, Vestfold og Telemark64007.09.1995 
Allégaten 41Bergen, Vestland11121.05.2012 
AlmåselvBergen, Vestland11031.08.2015 
AlshusFredrikstad, Viken11006.07.2012 
Alvøen skole rundt fotballbanenBergen, Vestland31016.04.2015 
ApeltunvatnetBergen, Vestland83010.06.2009 
ArkavatnetHaugesund, Rogaland11007.06.1990 
AskerAsker, Viken11001.06.2017 
AskerAsker, Viken31011.09.2015 
AudemotlandHå, Rogaland22026.09.2013 
BakketunEidskog, Innlandet133003.06.2018 
Bebygd områdeLyngen, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku11018.09.2013 
BegbyFredrikstad, Viken41022.09.2019 
BekkenstenveienNordre Follo, Viken11113.05.2007 
BergemsvatnetTingvoll, Møre og Romsdal11004.10.1990 
BerglundSelbu, Trøndelag861412.06.2012 
BergstoKviteseid, Vestfold og Telemark22909.06.2012 
BergsvatnetKvam, Vestland22022.09.1995 
BergvikvatnetHadsel, Nordland51013.09.1993 
BergåsenSykkylven, Møre og Romsdal77015.08.2012 
BjørkelangenAurskog-Høland, Viken62029.04.2018 
Bjørnstad-dammenStange, Innlandet11006.09.2013 
BlindernOslo11015.06.2016 
Blindern stasjonOslo11003.06.2015 
BlommenholmBærum, Viken11107.06.2016 
BodøBodø, Nordland11025.09.2013 
BogstadvannetOslo53009.06.1995 
BommestadLarvik, Vestfold og Telemark11025.08.2005 
BorgenhaugenSarpsborg, Viken11114.09.2017 
BrannfjellOslo11105.06.2016 
BratnerHalden, Viken11129.05.2013 
BreisteinBergen, Vestland11116.05.2012 
BruhaugvannetVestvågøy, Nordland11024.09.2013 
BruvikOsterøy, Vestland11106.05.2007 
Brønnerud skolehageÅs, Viken21022.04.2014 
BrånåsLillestrøm, Viken21202.06.2015 
BurudvannBærum, Viken11014.09.1993 
buskerud landbruksskoleModum, Viken22028.08.2013 
BybaneskogenBergen, Vestland1919722.05.2012 
BydalenFredrikstad, Viken21019.09.2019 
BygdøyOslo31203.06.2016 
ByrknesGulen, Vestland11002.04.2017 
BødalenAsker, Viken11007.05.2015 
BåstadIndre Østfold, Viken64805.06.2012 
Charlottenlund videregående skoleTrondheim, Trøndelag11008.06.2015 
ChristieparkenBergen, Vestland44019.08.2005 
Dalaveien 147Strand, Rogaland11022.05.2019 
Dam ved idrettsplassen i SyllingLier, Viken42006.09.2013 
DjupvikFlekkefjord, Agder21303.07.2012