Miljolare.no

Rike: Soppriket (Fungi)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Skui skoleBærum, Viken54015.10.2009 
Skånland videregående skoleTjeldsund, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku328021.10.2009 
SmertudammenFredrikstad, Viken11029.08.2017 
SmertudammenFredrikstad, Viken11029.08.2017 
Solvang -Gran, Innlandet32025.09.2009 
Solør MontessoriskoleÅsnes, Innlandet65028.09.2009 
Solås skoleGjesdal, Rogaland278002.10.2009 
springvann Karuss skoleKristiansand, Agder135024.09.2009 
St. Paul skoleBergen, Vestland146002.10.2009 
Steinerskolen i TromsøTromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku22401.10.2009 
Steinerskolen på FosenØrland, Trøndelag54023.09.2009 
Stinta skoleArendal, Agder53006.10.2009 
Stokmarknes skoleHadsel, Nordland75030.09.2009 
Storebø skuleAustevoll, Vestland168012.10.2009 
Storetveit skoleBergen, Vestland453012.04.2018 
Storevarden skoleSola, Rogaland65028.09.2009 
Strømsø SkoleDrammen, Viken64009.10.2009 
Sund skoleKarmøy, Rogaland32201.10.2009 
Svolvær skoleVågan, Nordland168028.10.2009 
Sylling skoleLier, Viken168207.10.2009 
Søndeled skoleRisør, Agder85025.09.2009 
Søndre KrokvannetEnebakk, Viken52505.11.2007 
Terje NygårdMolde, Møre og Romsdal84028.09.2009 
Testmann Minne skoleIndre Fosen, Trøndelag42029.09.2009 
Tresfjord skuleVestnes, Møre og Romsdal44028.09.2009 
Trosvik skoleFredrikstad, Viken128021.09.2009 
Tveit vidaregåande skoleTysvær, Rogaland168024.09.2009 
Tynset ungdomsskoleTynset, Innlandet185001.10.2009 
Tæruddalen skoleLillestrøm, Viken74018.09.2009 
Tårnet skoleSør-Varanger, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku32129.09.2009 
UlrikenBergen, Vestland21314.09.2017 
Valderøy ungdomsskuleGiske, Møre og Romsdal128002.10.2009 
ValenKvinnherad, Vestland11105.06.2014 
vassendenLom, Innlandet21010.09.2019 
vassendenEidsvoll, Viken11010.09.2019 
vassendenLom, Innlandet22010.09.2019 
VassendenLom, Innlandet11010.09.2019 
VassendenLom, Innlandet11010.09.2019 
vassendenLom, Innlandet22010.09.2019 
VassendenLom, Innlandet11010.09.2019 
vassendenSogndal, Vestland11020.11.2005 
VestfløyMalvik, Trøndelag63429.09.2009 
Vestrevika, BildøynaØygarden, Vestland22007.09.2018 
Vevelstadåsen skoleNordre Follo, Viken61009.10.2009 
Vilberg skoleEidsvoll, Viken176028.09.2009 
Vilberg ungdomsskoleEidsvoll, Viken44025.09.2009 
Voksenopplæringen i TromsøTromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku88025.09.2009 
ØrnbergetFrøya, Trøndelag22204.03.2007 
Øst for bomstasjonen på AbilsøOslo42405.11.2007 
Østerås skoleBærum, Viken144023.10.2009