Sigdfly (Laspeyria flexula) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sikksakktannspinner (Notodonta ziczac) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Skogbarkmåler (Alcis repandata) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Skyggefly (Rusina ferruginea) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Smalstreknebbmott (Crambus lathoniellus) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Smellefjellfly (Lasionycta proxima) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sotsmalmott (Pyla fusca) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Strekmåler (Angerona prunaria) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Svinerotstilkvikler (Endothenia quadrimaculana) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Syrekveldfly (Acronicta rumicis) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sølvnebbmott (Crambus perlella) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Teglrødt gressfly (Mythimna ferrago) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Teleiopsis diffinis | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Tofargefly (Hecatera bicolorata) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Toprikket lavspinner (Cybosia mesomella) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sigarsekkspinner (Taleporia tubulosa) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vandrekålmøll (Plutella xylostella) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vinkelengmåler (Idaea aversata) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vinkelhakefly (Polia bombycina) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Åkerengfly (Apamea sordens) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Årenebbmott (Chrysoteuchia culmella) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vårspinner (Endromis versicolora) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lyngheinebbmott (Crambus ericella) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sotglassvinge (Paranthrene tabaniformis) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Askim (Indre Østfold, Østfold) | |
Korsvedglassvinge (Synanthedon andrenaeformis) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Mølen (Larvik, Vestfold) | |
Marimjellerutevinge (Melitaea athalia) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Blåbærurtemåler (Scopula ternata) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Sankthansblåvinge (Aricia artaxerxes) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Rødflekket perlemorvinge (Boloria euphrosyne) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Mørk rutevinge (Melitaea diamina) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Brunflekket perlemorvinge (Boloria selene) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Grannålvikler (Pseudohermenias abietana) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Årenebbmott (Chrysoteuchia culmella) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Åkerjordfly (Agrotis exclamationis) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Barkvikler (Enarmonia formosana) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Bergurtemåler (Scopula incanata) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Grå knoppvikler (Hedya nubiferana) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Gullfagerfly (Pyrrhia umbra) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Grå buemåler (Macaria alternata) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Grønn eikevikler (Tortrix viridana) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Gulbrunt viftefly (Paracolax tristalis) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Gul eikevikler (Aleimma loeflingiana) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Kameltannspinner (Ptilodon capucina) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Karminmåler (Rhodostrophia vibicaria) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Nebbspinner (Pterostoma palpina) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Nesleengmott (Anania hortulata) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Olivenprydvikler (Celypha lacunana) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Olivenvikler (Orthotaenia undulana) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Rustbåndvikler (Epagoge grotiana) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Skyggefly (Rusina ferruginea) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |