Miljolare.no

Artstre

  • Karminspinner (Tyria jacobaeae) Alma Ofelia Lodalen (05.06.2020)
  • Mnemosynesommerfugl (Parnassius mnemosyne) Torgeir Skorgen (14.06.2020)
  • Mnemosynesommerfugl (Parnassius mnemosyne) Torgeir Skorgen (14.06.2020)
  • Grå bladvikler (Syndemis musculana) Michael Fredriksen (18.06.2020)
  • Ballblom (Trollius europaeus) Trond Arvid Olsen (17.06.2020)
  • Tanglopper (Amphipoda indet.) (17.06.2020)
  • Blåskjellfamilien (Mytilidae indet.)
  • Rur (Balanidae indet.) (17.06.2020)
  • Skrukketroll, tanglus (Isopoda indet.)
  • Skrukketroll, tanglus (Isopoda indet.) (17.06.2020)
  • Rur (Balanidae indet.)
  • Rur (Balanidae indet.)
  • Strandreke (Palaemon adspersus)
  • Tanglopper (Amphipoda indet.)
  • Engringvinge (Coenonympha pamphilus) Ole Terland (16.06.2020)
  • Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
  • Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
  • Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
  • Brunskogsnegl (Arion vulgaris)
  • Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
  • Skogskjegg (Aruncus dioicus)
  • Rynkerose (Rosa rugosa)
  • Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
  • Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
  • Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
  • Hagelupin (Lupinus polyphyllus)
  • Tromsøpalme (Heracleum persicum)
  • Grønnstjertvinge (Callophrys rubi) Lucy Birgitte Liahjell (26.04.2020)
  • Rødkantglassvinge (Synanthedon formicaeformis) John Stenersen (14.06.2020)
  • Rødfrynset bjørnespinner (Diacrisia sannio) John Stenersen (16.06.2020)
  • Gul tigerspinner (Spilarctia lutea) John Stenersen (16.06.2020)
  • Åkerengfly (Apamea sordens) John Stenersen (15.06.2020)
  • Punkttigerspinner (Spilosoma lubricipeda) John Stenersen (15.06.2020)
  • Sikksakktannspinner (Notodonta ziczac) John Stenersen (15.06.2020)
  • Gulbrunt engfly (Apamea sublustris) John Stenersen (15.06.2020)
  • Dobbeltpunktfly (Axylia putris) John Stenersen (15.06.2020)
  • Dobbeltpunktfly (Axylia putris) John Stenersen (15.06.2020)
  • Buelinjet engfly (Oligia strigilis) John Stenersen (15.06.2020)
  • Brunt lundfly (Lacanobia suasa) John Stenersen (15.06.2020)
  • Rødflekket perlemorvinge (Boloria euphrosyne) Ole Terland (13.06.2020)
  • Neslesommerfugl (Aglais urticae) Ole Terland (13.06.2020)
  • Strandsnipe (Actitis hypoleucos) Åsmund Berg (14.06.2020)
  • Kvinand (Bucephala clangula) Åsmund Berg (14.06.2020)
  • Europalerk (Larix decidua) Åsmund Berg (14.06.2020)
  • Rødflekket perlemorvinge (Boloria euphrosyne) Hans Brubak (14.06.2020)
  • Marimjellerutevinge (Melitaea athalia) Hans Brubak (14.06.2020)
  • Liten snabelsvermer (Deilephila porcellus) John Stenersen (13.06.2020)
  • Nettnellikfly (Sideridis reticulata) John Stenersen (13.06.2020)