Hopp til hovedinnhold

Slekt: Eilema

ArtArtsinfoLokaliteterObservasjonerAnt. bilderSiste observasjon
Blygrå lavspinner (Eilema lurideola)754136918.07.2026
Barlavspinner (Eilema depressa)672266827.08.2026
Sølvgrå lavspinner (Eilema complana)522044928.08.2026
Gul lavspinner (Eilema lutarella)19912418.07.2026
Bøkelavspinner (Eilema sororcula)5101017.05.2025
Einerlavspinner (Eilema cereola)13202.08.2011
Eilema sp.12 17.09.2015