Hopp til hovedinnhold

Påmeldte skoler

Påmeldte til «Forskningskampanjen 2021: Sjekk skolens uteområde».

Fylke:
Ambjørnrød skole
Fredrikstad, Viken
7a (R. S. )
7b (R. S. )
Andenes skole
Andøy, Nordland
Ideer og praktisk forskning (L. N. )
Aronsløkka skole
Drammen, Viken
A (C. S. )
B (C. S. )
C (C. S. )
Aune barneskole
Oppdal, Trøndelag
7. trinn Aune barneskole (I. Ø. )
Aure barne- og ungdomsskole
Aure, Møre og Romsdal
6. klasse (A. H. )
Batnfjord skule
Gjemnes, Møre og Romsdal
8 A (H. S. L. )
8 B (H. S. L. )
Bjørlien skole
Vestby, Viken
5A (A. H. B. )
5B (A. H. B. )
5C Bjørlien (R. G. )
6A (A. H. B. )
6B (I. H. L. )
6C (A. H. B. )
7B (A. H. B. )
7C (A. H. B. )
Bjørnemyr skole
Nesodden, Viken
6. klasse (K. B. )
Blakstad skole
Asker, Viken
5A (R. J. D. )
5B (R. J. D. )
5C (R. J. D. )
Boftsa Oppvekstsenter/Avdeling skole
Deatnu - Tana, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
7 (M. H. )
Bondi skole
Asker, Viken
5a (A. G. )
5b (A. G. )
5c (A. G. )
Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Åfjord, Trøndelag
Mellomtrinn (A. P. F. P. )
Mellomtrinn (A. P. F. P. )
Mellomtrinn (A. P. F. P. )
Brekken skole
Røros, Trøndelag
1 (A. K. )
2 (A. K. )
3 (A. K. )
4 (A. K. )
5 (A. K. )
6 (A. K. )
7 (A. K. )
Bråte skole
Aurskog-Høland, Viken
Bråte 7.kasse (L. Ø. )
Buøy skole
Stavanger, Rogaland
3a (T. B. )
Bygstad skule
Sunnfjord, Vestland
5. klasse (H. L. )
Damsgård skole
Bergen, Vestland
7.trinn (K. S. )
Dirdal skole
Gjesdal, Rogaland
6.trinn (B. E. V. M. )
Ellingsrudåsen skole
Oslo
7b (H. . A. H. )
Finnøy Sentralskule
Stavanger, Rogaland
6A (S. B. O. )
6B (S. B. O. )
A (B. N. )
Flaktveit skole
Bergen, Vestland
6A (L. M. K. )
B (K. N. C. )
Florø barneskole
Kinn, Vestland
3a (M. P. )
Fogn Oppvekstsenter/Avdeling skule
Stavanger, Rogaland
2. klasse (M. S. I. )
4. klasse (M. S. I. )
7.klasse (M. S. I. )
Fredheim skole
Gran, Innlandet
7. klasse (D. E. A. )
Fredheim skole
Gjøvik, Innlandet
6A (L. E. G. )
6B (L. E. G. )
6C (L. E. G. )
Gamleveien skole
Eigersund, Rogaland
5. og 6. trinn (E. R. )
7. og 8. trinn (E. R. )
Gjøklep ungdomsskole
Holmestrand, Vestfold og Telemark
8 AB (H. V. )
8 CD (H. V. )
8 EF (H. V. )
8 GH (H. V. )
8 IJ (H. V. )
Glomfjord skole
Meløy, Nordland
6. Klasse (B. S. )
Grefsen skole
Oslo
6e (A. M. )
Greverud skole
Nordre Follo, Viken
7D (A. A. )
Hagaløkka skole
Asker, Viken
A (M. O. )
B (M. O. )
C (M. O. )
Halsa skole
Meløy, Nordland
4. klasse (C. L. )
5. klasse (C. L. )
Hatteng skole
Storfjord - Omasvuotna - Omasvuono, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
1 (B. B. )
Hauge skole
Fredrikstad, Viken
Elevrådet på Hauge 2021/2022 (L. A. D. )
Huseby barneskole
Trondheim, Trøndelag
AC Møller tegnspråksenter (I. B. S. )
Imsland skule
Vindafjord, Rogaland
1.-4. (B. I. )
1.-4. (B. I. )
1.-4. (B. I. )
1.-4. (B. I. )
Kaland skole
Bergen, Vestland
6. trinn (L. H. F. )
Kalvatræet skole
Bergen, Vestland
2. klasse (B. M. )
Kirkenes barneskole
Sør-Varanger, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
4a (K. K. )
4b (K. K. )
4c (K. K. )
Kleive oppvekstsenter avd skole
Molde, Møre og Romsdal
6 (L. G. )
7 (L. G. )
Krohnengen skole
Bergen, Vestland
5a (T. D. )
5b (T. D. )
5c (T. D. )
Kurland skole
Lørenskog, Viken
6a (K. I. )
6b (K. I. )
Langhus skole
Nordre Follo, Viken
2A (S. B. )
2B (S. B. )
2C (S. B. )
7A (M. I. J. )
7B (M. I. J. )
7C (M. I. J. )
Leiknes skule
Alver, Vestland
6. klasse (S. S. )
Lindås ungdomsskule
Alver, Vestland
8a (A. B. S. )
8b (A. B. S. )
8c (A. B. S. )
9a (A. B. S. )
9b (A. B. S. )
10a (A. B. S. )
10b (A. B. S. )
Lovisenberg skole
Hamar, Innlandet
Lovisenberg (H. B. )
Lunden skole
Hamar, Innlandet
3 (G. L. R. )
Lø skole
Steinkjer, Trøndelag
6. klasse (G. E. G. )
Løken skole
Aurskog-Høland, Viken
A (C. N. )
B (C. N. )
Marienlyst skole
Oslo
3A (J. K. )
3B (J. K. )
3C (J. K. )