Hopp til hovedinnhold

Påmeldte

Fylke:
Alsvåg barne- og ungdomsskole
Øksnes, Nordland
4 (I. E. )
10.kl (S. N. )
Ambjørnrød skole
Fredrikstad, Østfold
4A (V. K. S. )
4B (V. K. S. )
6a (S. L. S. )
6b (S. L. S. )
Andørja Montessoriskole
Ibestad, Troms
1.kl (J. S. )
2.kl (J. S. )
3.kl (J. S. )
4.kl (J. S. )
5.kl (J. S. )
7.kl (J. S. )
8.kl (J. S. )
10.jl (J. S. )
Aronsløkka skole
Drammen, Buskerud
6A (C. S. )
6B (C. S. )
7a (M. P. . )
7b (M. P. . )
7c (M. P. . )
Askim ungdomsskole
Askim, Østfold
8d (T. W. )
8e (T. W. )
Forskning (T. W. )
Aune barneskole
Oppdal, Sør-Trøndelag
trinn 7 (M. R. )
Aure barne- og ungdomsskole
Aure, Møre og Romsdal
5 (A. H. )
6 (A. H. )
7 (A. H. )
Bakås skole
Oslo
6A (T. P. F. )
Ballstad skole
Vestvågøy, Nordland
8. klasse (F. R. J. )
Klasse 9 (E. B. H. )
Begby skole
Fredrikstad, Østfold
7A (T. J. )
7B (T. J. )
Bekkestua barneskole
Bærum, Akershus
5a (A. I. A. )
5b (A. I. A. )
5c (A. I. A. )
Berg skole
Berg, Troms
1.trinn (A. S. )
2.trinn (A. S. )
3.trinn (A. S. )
4.trinn (A. S. )
Berg skole
Halden, Østfold
6. trinn (M. S. J. )
Bergenhus skole
Rakkestad, Østfold
5A (S. S. )
5B (S. S. )
Billefjord Sjøsamiske Oppvekstsenter/Billefjord skole
Porsanger, Finnmark
1. trinn (M. B. )
2. trinn (M. B. )
3. trinn (M. B. )
Binde skole
Steinkjer, Nord-Trøndelag
6. klasse (A. B. )
Bjerkelund skole
Kristiansund, Møre og Romsdal
7.trinn (S. F. H. )
Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Narvik, Nordland
Natur , miljø og friluftsliv (T. H. )
Bjordal skule
Høyanger, Sogn og Fjordane
8.kl (L. R. )
9.kl (L. R. )
10.kl (L. R. )
Bjørlien skole
Vestby, Akershus
5A (A. H. B. )
6A Bjørlien (R. G. )
6B (A. H. B. )
6C (A. H. B. )
7A (I. H. L. )
7B (A. H. B. )
Bleiker videregående skole
Asker, Akershus
2 bufa (M. W. )
2 bufa (M. W. )
2 busa (M. W. )
2 busa (M. W. )
Bodin Videreg og maritime fagskole avd maritime fagskole
Bodø, Nordland
HO 1B (N. L. )
KD1A (N. L. )
Bodin videregående skole og maritime fagskole
Bodø, Nordland
ST1B (H. )
ST1B (H. )
Bodø videregående skole
Bodø, Nordland
ST1D (Å. A. )
Bodøsjøen skole
Bodø, Nordland
5b (L. H. )
6b (L. H. )
7b (L. H. )
Boftsa Oppvekstsenter/Avdeling skole
Deatnu Tana, Finnmark
6.-7. trinn (J. T. )
Bore ungdomsskule
Klepp, Rogaland
7A (A. L. )
7B (A. L. )
7C (A. L. )
7D (A. L. )
8A (A. L. )
8B (A. L. )
8C (A. L. )
9A (H. G. )
9B (H. G. )
9C (H. G. )
Borgen ungdomsskole
Asker, Akershus
9D Naturfag (S. N. )
Forskning i Praksis (S. N. )
Borkedalen skole
Lillesand, Aust-Agder
5A (C. M. J. )
5B (C. M. J. )
5C (C. M. J. )
Botne skole
Holmestrand, Vestfold
4A (R. C. )
4B (R. C. )
Brakanes barne- og ungdomsskule
Ulvik, Hordaland
8 (H. G. )
9 (H. G. )
10 (H. G. )
Brandbu barneskole
Gran, Oppland
3A (H. M. J. )
3B (H. M. J. )
6 A (A. B. )
6 B (A. B. )
Brandbu ungdomsskole
Gran, Oppland
BUS 8A (D. E. A. )
BUS 8B (D. E. A. )
BUS 8C (D. E. A. )
BUS 9A (D. E. A. )
BUS 9B (D. E. A. )
BUS 9C (D. E. A. )
Bratsberg skole
Trondheim, Sør-Trøndelag
3.trinn (A. G. )
Brentemoen skole
Lillesand, Aust-Agder
4. trinn (M. K. E. )
Bråte skole
Aurskog-Høland, Akershus
7 (L. Ø. )
Bøleråsen skole
Ski, Akershus
Klasse 3a (G. W. )
Klasse 3b (G. W. )
Klasse 3c (G. W. )
Bøverbru skole
Vestre Toten, Oppland
4 (A. S. )
Dal skole
Eidsvoll, Akershus
6A (C. G. B. )
6B (C. G. B. )
6C (C. G. B. )
Dalsbygda skole
Os, Hedmark
5. og 6. trinn (A. K. )
Danvik skole
Drammen, Buskerud
6a (C. K. )
6b (C. K. )
6c (C. K. )
6d (C. K. )
Disen skole
Oslo
7a (L. A. D. )
7b (L. A. D. )
7c (L. A. D. )
7d (L. A. D. )
Dovre skule
Dovre, Oppland
5. klasse (B. H. )
6. klasse (B. H. )
Drag skole
Tysfjord, Nordland
6. klasse (M. M. )
Egge ungdomsskole
Steinkjer, Nord-Trøndelag
9A (G. K. Ø. )
9C (K. F. )
9D (L. G. . )
Eidebakken skole
Lyngen, Troms
9.kl (I. E. )
Eidsvåg skole
Bergen, Hordaland
4.trinn (A. K. R. H. )
Eikelandsosen skule
Fusa, Hordaland
4. klasse (S. L. )
5.klasse (S. L. )
Ellingsrudåsen skole
Oslo
6A (H. A. H. )
6B (H. A. H. )
Elsfjord Oppvekstsenter skole
Vefsn, Nordland
1.-2. trinn (C. L. )
3.-4. trinn (C. L. )
5.-6. trinn (C. L. )
7.-8. trinn (C. L. )
1-50 av 347 siste»»