Hopp til hovedinnhold

Påmeldte

Fylke:
Okstad skole
Trondheim, Trøndelag
2. trinn (M. L. S. )
Olav Duun videregående skole
Namsos, Trøndelag
1BAB (S. H. )
1TIA (S. H. )
1TIB (S. H. )
Olderskog skole
Vefsn, Nordland
5.trinn (B. N. G. )
Ormåsen barneskole
Øvre Eiker, Viken
6S (E. H. )
Oslo By Steinerskole
Oslo
1. real (J. H. )
Oslo Voksenopplæring Sinsen
Oslo
1NATYH4 (V. Ø. )
Ostereidet barneskule
Alver, Vestland
1 (M. H. F. )
4 (M. H. F. )
5.klasse (K. V. S. )
Osterøy ungdomsskule
Osterøy, Vestland
9ef (G. M. )
Otta ungdomsskole
Sel, Innlandet
8CD (O. S. )
Paradis skole
Bergen, Vestland
6A (E. T. )
6B (E. T. )
6C (E. T. )
Prestrud skole
Hamar, Innlandet
4. Trinn (W. A. )
5.1 (K. S. )
5.2 (K. S. )
5.3 (K. S. )
Prinsdal skole
Oslo
5A (K. H. E. )
7a (H. B. )
7b (H. B. )
7c (H. B. )
Ramberg skole
Flakstad, Nordland
1 (E. F. )
2 (E. F. )
5 (E. F. )
6 (E. F. )
Ramfjord skole
Tromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
9.kl (K. L. L. )
10.kl (K. L. L. )
Ranvik ungdomsskole
Sandefjord, Vestfold og Telemark
10A (H. T. S. )
10B (H. T. S. )
10C (H. T. S. )
10D (H. T. S. )
10E (H. T. S. )
10F (H. T. S. )
Raufoss skole
Vestre Toten, Innlandet
4A (A. J. )
4B (A. J. )
5A (A. G. )
5B (A. G. )
6a (A. K. A. . )
6b (A. K. A. . )
Rauland skule avd skule
Vinje, Vestfold og Telemark
5 (A. F. A. )
6 (A. F. A. )
7 (A. F. A. )
Ravnanger ungdomsskole
Askøy, Vestland
10c (A. M. H. )
Reier skole
Moss, Viken
6a (S. U. )
6b (S. U. )
Reinen skole
Tromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
4a (T. I. )
4b (T. I. )
4c (T. I. )
Reipå skole
Meløy, Nordland
5.klasse (H. M. )
6.klasse (H. M. )
7.klasse (M. A. )
Reisa montessoriskole
Nordreisa - Ráisa - Raisi, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
B-gruppa (K. W. B. )
Revetal ungdomsskole
Tønsberg, Vestfold og Telemark
8A (Å. D. A. )
8B (E. W. )
8c (I. D. S. )
8d (A. M. B. )
8E (E. W. )
Ringebu skole
Ringebu, Innlandet
5-kl (K. S. )
Risør barneskole
Risør, Agder
6a (E. H. H. )
6b (E. H. H. )
7a (T. E. B. )
7B (I. A. )
Rjukan ungdomsskole
Tinn, Vestfold og Telemark
8a (H. H. )
8b (H. H. )
9a (H. H. )
9b (H. H. )
10 A (J. P. )
10B (J. P. )
Rognan ungdomsskole
Saltdal, Nordland
9a (F. B. )
9b (F. B. )
9c (F. B. )
Roligheden skole Barne-/ungdomstrinnet
Arendal, Agder
8.trinn (I. A. F. )
9c (I. A. F. )
Rong skule
Øygarden, Vestland
3.klasse (S. H. E. )
4.klasse (S. H. E. )
Rosmælen skole og Barnehage/Avd skole
Melhus, Trøndelag
4 (P. M. F. )
Rossabø skole
Haugesund, Rogaland
5A (I. J. K. )
Rubbestadneset skule
Bømlo, Vestland
6 (I. M. S. N. )
7 (Å. R. )
Rud videregående skole
Bærum, Viken
1 DHA (I. G. )
1HSB (L. B. )
Rundevoll skole
Eigersund, Rogaland
5 a (J. I. H. )
5b (J. I. H. )
Rustad skole
Ås, Viken
3.trinn (A. E. )
Rønningen skole
Asker, Viken
3.trinn (T. G. )
6.trinn (S. A. )
Røren barneskole
Øvre Eiker, Viken
5abc (M. E. )
Røros skole
Røros, Trøndelag
5.trinn BS (B. S. )
5.trinn HH (B. S. )
5.trinn HOS (B. S. )
7A (H. H. )
7B (H. H. )
Rørvik skole
Nærøysund, Trøndelag
8A (A. G. )
8B (A. G. )
Røyslimoen skole
Lillehammer, Innlandet
4. trinn (E. C. O. )
Sagstad skule
Alver, Vestland
7b (I. H. B. S. )
Samfundets skole, avd. Søgne
Kristiansand, Agder
2.klasse (G. H. )
Sandane skule
Gloppen, Vestland
1a (K. S. S. )
1b (K. S. S. )
Sande ungdomsskole
Holmestrand, Vestfold og Telemark
10A (I. S. H. )
10B (I. S. H. )
10C (I. S. H. )
10E (I. S. H. )
10F (I. S. H. )
Kjernegruppe (I. S. H. )
Sande videregående skole
Holmestrand, Vestfold og Telemark
1STA (G. H. )
1STB (M. M. )
1TPA (T. B. )
Sandeåsen skole
Tønsberg, Vestfold og Telemark
3 klasse (H. S. )
Sandgotna skole
Bergen, Vestland
8F (S. N. E. . )
9F (M. S. R. )
10J (A. T. )
Sandnes skole
Arendal, Agder
5 trinn (A. L. )
Sandnes videregående skole
Sandnes, Rogaland
1IFA (C. S. )
1IFB (C. S. )
1IFC (C. S. )
1STA forskerklasse Sandnes (C. S. )
1STB (C. S. )
1STC (C. S. )
1STD (C. S. )
1STE (C. S. )
1STF (C. S. )
1STG (C. S. )
1STH (C. S. )
Sandstrand skole
Tjeldsund, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
1. - 4. klasse Utskolen (A. B. D. H. )