Frydenberg skole Oslo | 10 A (I. C. N. S. ) 10 B (I. C. N. S. ) |
Fræna ungdomsskule Hustadvika, Møre og Romsdal | 8C (E. W. ) 9A (E. W. ) |
Gakori skole Alta, Finnmark | 4 (I. H. M. ) 6 (I. H. M. ) |
Galleberg skole Holmestrand, Vestfold | 3. klasse (K. L. ) 6. klasse (K. L. ) |
Gamlebyen skole Oslo | 6A (J. Ø. ) 6B (J. Ø. ) |
Gimle Oppveksttun skole Bergen, Vestland | 8C (A. G. ) 8D (A. G. ) 8G (M. H. K. ) |
Gjøklep ungdomsskole Holmestrand, Vestfold | 9AB (H. V. ) 9CD (H. V. ) 9EF (H. V. ) 9GH (H. V. ) 9IJ (H. V. ) |
Gjøvik videregående skole Gjøvik, Innlandet | 1STC (B. S. ) Bio 2 (B. S. ) |
Godøy skule Giske, Møre og Romsdal | 4. trinn (S. A. ) |
Gol vidaregåande skule Gol, Buskerud | 1 IDA/MDA (V. T. L. ) |
Granvin barne- og Undomsskule Voss, Vestland | 4/5 (I. T. ) 6/7 (I. T. ) 8 (A. H. S. ) 10 (A. H. S. ) |
Grasdal skule Alver, Vestland | 3A (M. C. S. ) 3B (M. C. S. ) 4. trinn (T. B. J. ) |
Grefsen skole Oslo | 5a (H. M. ) 5D (A. M. ) 5E (A. M. ) |
Greverud skole Nordre Follo, Akershus | 5A (E. B. ) 5B (E. B. ) 5C (A. A. ) 5D (A. A. ) |
Grevlingen skole Vestby, Akershus | 8A (K. L. L. ) 8B (K. L. L. ) 8C (K. L. L. ) 8D (K. L. L. ) |
Hadsel videregående skole/Stokmarknes Hadsel, Nordland | Vg1 (L. J. ) |
Hafslo barne- og ungdomsskule Luster, Vestland | 7.klasse (K. L. N. ) |
Haga skole Holmestrand, Vestfold | 2a (T. G. ) |
Halbrend skule Sunnfjord, Vestland | 7a (L. L. ) 7b (L. L. ) 7c (L. L. ) |
Hallagerbakken skole Oslo | 3A (I. E. ) 3B (I. E. ) |
Hamar Montessori skole Hamar, Innlandet | Gruppe 3 (R. P. ) |
Hana skole Sandnes, Rogaland | 2a (G. E. ) 2b (G. E. ) |
Hardbakke Skule/solund ungdomsskule Solund, Vestland | 1. klasse (I. E. ) 2. klasse (I. E. ) 3. klasse (I. E. ) 4. klasse (I. E. ) |
Hatlestrand Oppvekstsenter/Avdeling skule Kvinnherad, Vestland | 4.og 5. (J. T. H. ) |
Hauge skole Haugesund, Rogaland | 3a (E. H. ) 4A (E. D. ) |
Haugesund International school Karmøy, Rogaland | Myp 1-2 (I. B. ) Myp 3-4 (I. B. ) Pyp 1-2 (I. B. ) Pyp 3-4 (I. B. ) Pyp 5-6 (I. B. ) |
Haukeland skole Bergen, Vestland | 3a (M. F. ) 3A (E. V. ) 3b (M. F. ) 3B (E. V. ) 3c (M. F. ) |
Hauso barne- og ungdomsskule Ullensvang, Vestland | 8. klasse (H. N. ) |
Heggen videregående skole Harstad - Hárstták, Troms | 1ST1 (M. E. ) 1ST2 (M. E. ) Biologi 1 (M. E. ) |
Hempa skole Ringsaker, Innlandet | 3.klasse (L. K. K. ) |
Hennummarka skole Lier, Buskerud | 7A (H. J. ) 7B (H. J. ) |
Hetland videregående skole Stavanger, Rogaland | Naturfag vg 1 (S. M. K. ) |
Hillestveit skule Bømlo, Vestland | 6. klasse (B. S. ) |
Hjellestad skole Bergen, Vestland | 2.trinn (M. N. ) |
Hjelmeland skule Hjelmeland, Rogaland | 9. klasse (M. H. ) |
Holand skole Sortland - Suortá, Nordland | 1. - 4. (B. E. O. ) 5-7 (M. B. N. G. ) |
Hole ungdomsskole Hole, Buskerud | 8a (M. H. ) 8b (M. H. ) 8c (M. H. ) |
Holen skole Bergen, Vestland | 5.trinn (A. M. ) 6.trinn (A. M. ) 7.trinn (A. M. ) |
Holum skole Lindesnes, Agder | 7a (R. . B. ) 7b (R. . B. ) |
Holviga ungdomsskole Grimstad, Agder | 8A (K. L. ) 8B (K. L. ) 9A (K. R. ) 9B (K. R. ) 9C (K. L. ) |
Hope oppvekstsenter avdeling skole Risør, Agder | 5.-7.klasse (A. U. M. ) |
Hoppern skole Moss, Østfold | 10 E (L. K. F. ) |
Hornindal skule Volda, Møre og Romsdal | 7. klasse (A. B. S. H. ) |
Hov ungdomsskole Ringerike, Buskerud | Fe (K. S. ) |
Huseby barneskole Trondheim - Tråante, Trøndelag | 3A (E. F. ) 3B (E. F. ) |
Huseby ungdomsskole Trondheim - Tråante, Trøndelag | 9C (E. B. W. ) 9D (E. B. W. ) |
Hustadvika vidaregåande skole Hustadvika, Møre og Romsdal | Naturfag ST (L. H. ) Yrkesfag (L. H. ) |
Hyllestad skule Hyllestad, Vestland | 5.klasse (F. F. ) |
Høknes ungdomsskole Namsos, Trøndelag | 10A (V. S. ) 10B (V. S. ) |
Høvik skole Lier, Buskerud | 7A (J. D. ) 7B (J. D. ) 7C (J. D. ) |