Hopp til hovedinnhold

Påmeldte

Påmeldte til «Forskningskampanjen 2020: Fremmede arter».

Fylke:
Apeltun skole
Bergen, Vestland
7 (J. B. )
Aune barneskole
Oppdal, Trøndelag
7.trinn, Aune Barneskole (M. R. )
Batnfjord skule
Gjemnes, Møre og Romsdal
8 A (H. S. L. )
8 B (H. S. L. )
10 A (H. S. L. )
10 B (H. S. L. )
Bergsfjord Oppvekstsenter/Avd skole
Loppa, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
5.trinn (H. N. )
Bjerke videregående skole
Oslo
1D (S. O. S. )
1ST (S. O. S. )
Bjørlien skole
Vestby, Viken
3A (A. H. B. )
3B (A. H. B. )
5A (A. H. B. )
5B (A. H. B. )
5C (A. H. B. )
Blakstad skole
Asker, Viken
5.trinn A og B (W. W. P. )
Bore ungdomsskule
Klepp, Rogaland
7A (H. G. )
7B (H. G. )
7C (H. G. )
7D (H. G. )
Borge skole
Porsgrunn, Vestfold og Telemark
6. trinn (G. H. V. )
Brentemoen skole
Lillesand, Agder
7. klasse (R. K. )
Bøleråsen skole
Nordre Follo, Viken
5a (G. W. )
5b (G. W. )
Børsa skole
Skaun, Trøndelag
A (I. K. R. )
Dalane videregående skole
Eigersund, Rogaland
Biologi 1 (I. M. )
Danielsen videregående skole
Bergen, Vestland
1F, forskerklassen (K. H. )
Biologi 1 (K. H. )
Disen skole
Oslo
5c (K. S. )
Eidsvåg skole
Bergen, Vestland
6.trinn (A. K. R. H. )
Erdal ungdomsskole
Askøy, Vestland
10a (A. H. )
10b (A. H. )
10c (A. H. )
10d (A. H. )
Fagerli skole
Larvik, Vestfold og Telemark
6A (S. M. )
6B (S. M. )
6C (S. M. )
6D (S. M. )
Fjellstrand skole
Nesodden, Viken
3. klasse (A. E. G. )
Fjelltun skole
Strand, Rogaland
6b (T. A. )
6d (T. A. )
6e (T. A. )
7A (S. B. )
7B (S. B. )
7C (S. B. )
7D (S. B. )
Flaktveit skole
Bergen, Vestland
7A (L. M. K. )
C (S. R. )
Flatåsen skole
Trondheim, Trøndelag
9C (E. L. )
10C (E. L. )
Flekkefjord vgs
Flekkefjord, Agder
1STA (T. Å. )
Frakkagjerd ungdomsskole
Tysvær, Rogaland
Naturfag (S. T. )
Frivoll skole
Grimstad, Agder
Frivoll skole (Å. H. )
Frogn videregående skole
Frogn, Viken
1STA (S. P. B. )
1STE (S. P. B. )
Frogner skole
Lillestrøm, Viken
6A (J. I. K. )
6B (J. I. K. )
6C (J. I. K. )
6D (J. I. K. )
Frydenlund barneskole
Asker, Viken
Frydenlund skole (A. B. F. )
Gakori skole
Alta, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
Gakori skole (I. H. M. )
Gimle Oppveksttun skole
Bergen, Vestland
Forskning i praksis (O. E. )
Forskning i praksis (O. E. )
Forskning i praksis (O. E. )
Gjøklep ungdomsskole
Holmestrand, Vestfold og Telemark
10ab (G. K. )
10cd (G. K. )
10ef (G. K. )
10gh (G. K. )
10ij (G. K. )
Gjølme skole
Orkland, Trøndelag
6. klasse 20/21 (I. R. )
Greverud skole
Nordre Follo, Viken
6D (A. A. )
Haugjordet ungdomsskole
Nordre Follo, Viken
B10a (A. R. )
B10b (A. R. )
B10c (A. R. )
Haukås skole
Bergen, Vestland
5. trinn (B. H. )
Heltberg ungdomsskole Ullevaal AS
Oslo
A (S. S. )
B (S. S. )
C (S. S. )
D (S. S. )
Hole ungdomsskole
Hole, Viken
9B (L. H. L. )
9C (L. H. L. )
Hommelvik ungdomsskole
Malvik, Trøndelag
9B (I. M. )
9D (I. M. )
Hope oppvekstsenter avdeling skole
Risør, Agder
5.klasse (A. U. M. )
6.klasse (A. U. M. )
7.klasse (A. U. M. )
Hurum ungdomsskole
Asker, Viken
9A (T. V. )
9B (T. V. )
Høknes ungdomsskole
Namsos, Trøndelag
8A (V. S. )
8B (V. S. )
Høyanger skule
Høyanger, Vestland
B (E. B. N. )
Håkvik barneskole
Narvik, Nordland
3. (T. G. )
Inderøy videregående skole
Inderøy, Trøndelag
1DRAMA (M. G. Y. )
1HO (M. G. Y. )
1MU (M. G. Y. )
1STUDA (M. G. Y. )
Ingebjørg Trageton
Voss, Vestland
6 (I. T. )
7 (I. T. )
8 (I. T. )
Jar skole
Bærum, Viken
Henriette B (T. K. F. )
Kristin UH (T. K. F. )
Terje Kr Fjeld (T. K. F. )
Jørpeland ungdomsskole
Strand, Rogaland
8A (E. S. )
8B (E. S. )
8C (E. S. )
8D (E. S. )
9a (S. B. )
9b (S. B. )
9c (S. B. )
9d (S. B. )
10a (S. B. )
10b (S. B. )
10c (S. B. )
10d (S. B. )
Kai Hårstadhaugen
Ringsaker, Innlandet
Natur, miljø og friluftsliv valgfag brøttum (K. H. )
Kampen skole
Oslo
6A (M. A. )
6B (M. A. )
6C (M. A. )
Kjerringøy skole
Bodø, Nordland
1 (M. J. )
2 (M. J. )
3 (M. J. )