Hopp til hovedinnhold

Påmeldte

Påmeldte til «Forskningskampanjen 2020: Finn fremmede arter».

Fylke:
Alvin Z Jåstad
Leirfjord, Nordland
(A. . Z. J. )
Andebu skole
Sandefjord, Vestfold og Telemark
6 trinn (K. H. )
Andenes skole
Andøy, Nordland
Forskning i praksis (L. N. )
Apeltun skole
Bergen, Vestland
7 (J. B. )
Aronsløkka skole
Drammen, Viken
7A (C. S. )
7B (C. S. )
7C (C. S. )
Arstad skole
Stange, Innlandet
5A (G. V. K. )
5B (G. V. K. )
Asak skole
Lillestrøm, Viken
6A (M. G. )
Askim ungdomsskole
Indre Østfold, Viken
8B (T. A. )
8C (T. A. )
8F (T. A. )
Askim ungdomsskole
Indre Østfold, Viken
8d (T. A. W. )
8e (T. A. W. )
9a (T. A. W. )
9c (T. A. W. )
9d (T. A. W. )
Aune barneskole
Oppdal, Trøndelag
7.trinn, Aune Barneskole (M. R. )
Aure barne- og ungdomsskole
Aure, Møre og Romsdal
8A (M. F. I. )
8B (M. F. I. )
10. trinn (M. F. I. )
Aust-Lofoten videregående skole
Vågan, Nordland
ST1A (J. E. P. )
ST1B (J. E. P. )
Austrheim skole
Haugesund, Rogaland
5a (A. H. )
Batnfjord skule
Gjemnes, Møre og Romsdal
7a (A. E. H. )
7b (A. E. H. )
8 A (H. S. L. )
8 B (H. S. L. )
10 A (H. S. L. )
10 B (H. S. L. )
Begby skole
Fredrikstad, Viken
Gruppe 1 (T. J. )
Gruppe 2 (T. J. )
Beitstad skole
Steinkjer, Trøndelag
2.trinn (K. G. )
Bekkestua barneskole
Bærum, Viken
7a (A. I. A. )
7b (A. I. A. )
Bergen private gymnas AS
Bergen, Vestland
1 (H. H. )
Bergsfjord Oppvekstsenter/Avd skole
Loppa, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
5.trinn (H. N. )
Binde skole
Steinkjer, Trøndelag
4. trinn (A. B. )
Birkenlund skole
Arendal, Agder
Birkenlund (M. P. )
Bjerke videregående skole
Oslo
1D (S. O. S. )
1ST (S. O. S. )
1STB (K. S. M. )
Naturfag (E. L. )
Bjørlien skole
Vestby, Viken
3A (A. H. B. )
3B (A. H. B. )
5A (A. H. B. )
5B (A. H. B. )
5C (A. H. B. )
Bjørndalsskogen skole
Bergen, Vestland
5A (S. I. )
5B (S. I. )
Bjørnemyr skole
Nesodden, Viken
3A (M. F. )
7A (K. B. )
7B (K. B. )
Blakstad skole
Asker, Viken
5a (K. G. )
5b (K. G. )
6A (W. W. P. )
6B (W. W. P. )
Klasse 7A (R. J. D. )
Klasse 7B (R. J. D. )
Bodin videregående skole
Bodø, Nordland
ST1A (H. )
Bodø videregående skole
Bodø, Nordland
Bio2 (Å. A. )
St Vg1 1B (Å. A. )
Bore ungdomsskule
Klepp, Rogaland
7A (H. G. )
7B (H. G. )
7C (H. G. )
7D (H. G. )
Borge skole
Porsgrunn, Vestfold og Telemark
5.trinn (S. T. A. . )
6. trinn (G. H. V. )
Borgen barneskole
Sarpsborg, Viken
6 ab (M. M. )
Brandbu ungdomsskole
Gran, Innlandet
Valgfag forskning (E. S. S. )
Brentemoen skole
Lillesand, Agder
7. klasse (R. K. )
Bryn skole
Bærum, Viken
5A (S. W. )
5B (S. W. )
5C (S. W. )
Brøttum barne- og ungdomsskole
Ringsaker, Innlandet
Natur, miljø og friluftsliv valgfag brøttum (K. H. )
Buer skole
Skien, Vestfold og Telemark
5a (K. S. L. )
Bøleråsen skole
Nordre Follo, Viken
5a (G. W. )
5b (G. W. )
Børsa skole
Skaun, Trøndelag
A (I. K. R. )
Båtsfjord skole
Båtsfjord, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
Båtsfjord 5. klasse (K. R. )
Dalane videregående skole
Eigersund, Rogaland
Biologi 1 (I. M. )
Danielsen videregående skole
Bergen, Vestland
1F, forskerklassen (K. H. )
Biologi 1 (K. H. )
Dirdal skole
Gjesdal, Rogaland
5.klasse (B. E. V. M. )
Disen skole
Oslo
5c (K. S. )
Dokka videregående skole
Nordre Land, Innlandet
Bio 1 (K. S. )
Dvergsnes Skoleenhet undervisning
Kristiansand, Agder
C (V. A. )
Dysjaland skule
Sola, Rogaland
6A (I. M. I. )
Eide skole
Grimstad, Agder
Klasse (S. K. U. )
Klasse (S. K. U. )
Klasse (S. K. U. )
Eidebakken skole
Lyngen, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
Eidebakken Skole (K. L. )
Eidebakken skole 8 A (K. L. )
Eidebakken skole 8 B (K. L. )
Eidsvåg skole
Bergen, Vestland
6.trinn (A. K. R. H. )
Ekrehagen skole Adventistsamfunnets Grunnskoler
Tromsø, Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku
andre (M. S. )
første (M. S. )