Resultater
Erling Andreas Hope (13.02.2024)
Erling Andreas Hope (13.02.2024)
Gråsisik (Carduelis flammea) Erling Andreas Hope (13.02.2024)
Gråsisik (Carduelis flammea) Erling Andreas Hope (13.02.2024)
Svarttrost (Turdus merula) Svarttrost Marianne Finvåg (13.02.2024)
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) Marianne Finvåg (13.02.2024)
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) Marianne Finvåg (13.02.2024)
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) Marianne Finvåg (13.02.2024)
Hubro (Bubo bubo) Hubro ??usikker men den var stor Marianne Finvåg (12.02.2024)
Spurvehauk (Accipiter nisus) På vakt men fikk ikke bytte denne gangen Margret Andersen (12.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (12.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (12.02.2024)
Spurvehauk (Accipiter nisus) Margret Andersen (12.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (09.02.2024)
Gråspurv (Passer domesticus) Margret Andersen (09.02.2024)
Rødstrupe (Erithacus rubecula) Margret Andersen (09.02.2024)
Rødstrupe (Erithacus rubecula) Margret Andersen (09.02.2024)
Rødstrupe (Erithacus rubecula) Margret Andersen (09.02.2024)
Kjøttmeis (Parus major) Margret Andersen (09.02.2024)
Kjøttmeis (Parus major) Margret Andersen (09.02.2024)
Kjøttmeis (Parus major) Margret Andersen (09.02.2024)
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Margret Andersen (09.02.2024)
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Margret Andersen (09.02.2024)
Kjøttmeis (Parus major) Gunhild Sollerud (27.01.2024)
Toppmeis (Lophophanes cristatus) Maren Kongelstad (01.02.2024)
Toppmeis (Lophophanes cristatus) Maren Kongelstad (01.02.2024)
Spettmeis (Sitta europaea) Maren Kongelstad (27.01.2024)
Kjøttmeis (Parus major) Maren Kongelstad (27.01.2024)
Kråke (Corvus cornix) Maren Kongelstad (27.01.2024)
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) Maren Kongelstad (27.01.2024)
Sidensvans Arnfinn Kjeksrud (07.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (07.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (07.02.2024)
Rådyr (Capreolus capreolus) Margret Andersen (07.02.2024)
Svarttrost (Turdus merula) Margret Andersen (07.02.2024)
Brit Turid wasa aarstad (03.02.2024)
Rugde (Scolopax rusticola) Rugde Heine A. Halstensen (06.02.2024)
Rugde (Scolopax rusticola) Rugde Heine A. Halstensen (06.02.2024)
Toppmeis (Lophophanes cristatus) Toppmeis Heine A. Halstensen (06.02.2024)
Toppmeis (Lophophanes cristatus) Toppmeis Heine A. Halstensen (06.02.2024)
Flaggspett (Dendrocopos major) Gurskøy (05.01.2024)
Granmeis Gurskøy (05.01.2024)
Gråsisik (Carduelis flammea) Leif Hansen (29.01.2024)
Ingrid Nylund (27.01.2024)
Svarttrost (Turdus merula) Robin Ringstad (01.02.2024)
Kjøttmeis (Parus major) Robin Ringstad (01.02.2024)
Ingrid Nylund (27.01.2024)
Gråsisik (Carduelis flammea) Robin Ringstad (01.02.2024)
Gulspurv (Emberiza citrinella) Kay Arne Johansen (28.01.2024)
Gulspurv (Emberiza citrinella) Kay Arne Johansen (28.01.2024)
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Kay Arne Johansen (28.01.2024)
Gråspurv (Passer domesticus) Kay Arne Johansen (28.01.2024)
Bydue (Columba livia domestica) Kay Arne Johansen (28.01.2024)
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Kay Arne Johansen (28.01.2024)
Malene Berdalen (02.02.2024)
Svarttrost på hageporten Hans Hognestad (14.01.2024)
Fuglemating i rekkehushagen Hans Hognestad (07.01.2024)
Dueflokken på besøk Are Christian Maier (28.01.2024)
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) Malene Berdalen (02.02.2024)