Grønnfink (Carduelis chloris) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Gråsisik (Carduelis flammea) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Kråke (Corvus cornix) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Skjære (Pica pica) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 18.05.2024 | 17.05.2024 | | Skog (Nesna, Nordland) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 18.05.2024 | 18.05.2024 | | Iškorasjohka (Kárášjohka - Karasjok, Finnmark) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 18.05.2024 | 18.05.2024 | | Alta ungdomsskole (Alta, Finnmark) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 17.05.2024 | 16.05.2024 | | Gardløs (Vestre Toten, Innlandet) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 17.05.2024 | 16.05.2024 | | Gardløs (Vestre Toten, Innlandet) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Sjostrandvn 30b (Asker, Akershus) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 16.05.2024 | 19.04.2024 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 16.05.2024 | 19.04.2024 | | Taraldset (Volda, Møre og Romsdal) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 16.05.2024 | 15.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Heipiplerke (Anthus pratensis) | | 16.05.2024 | 16.05.2024 | | Oshaug (Sortland - Suortá, Nordland) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 15.05.2024 | 13.05.2024 | | Vaksvik (Ålesund, Møre og Romsdal) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 15.05.2024 | 14.05.2024 | | Nisi Østre (Notodden, Telemark) | |
Låvesvale (Hirundo rustica) | | 14.05.2024 | 13.05.2024 | | Byrknes Skule (Gulen, Vestland) | |
Taksvale (Delichon urbicum) | | 14.05.2024 | 14.05.2024 | | Rollag Boligfelt (Rollag, Buskerud) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 05.05.2024 | | Husbakken (Vefsn, Nordland) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 14.05.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 14.05.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 14.05.2024 | 10.05.2024 | | Sætermo (Rana, Nordland) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Bokfink (Fringilla coelebs) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Dompap (Pyrrhula pyrrhula) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Grønnsisik (Carduelis spinus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Kjernebiter (Coccothraustes coccothraustes) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Løvsanger (Phylloscopus trochilus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Munk (Sylvia atricapilla) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Rødstrupe (Erithacus rubecula) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Spettmeis (Sitta europaea) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Svarttrost (Turdus merula) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Stølen (Farsund, Agder) | |
Møller (Sylvia curruca) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Herumveien 33, Ås (Ås, Akershus) | |
Bjørkefink (Fringilla montifringilla) | | 13.05.2024 | 07.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 13.05.2024 | 12.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 13.05.2024 | 11.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 13.05.2024 | 11.05.2024 | | Sommerbakken (Målselv, Troms) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 13.05.2024 | 09.05.2024 | | Steinheim (Senja, Troms) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Vikran (Leirfjord, Nordland) | |
Kjøttmeis (Parus major) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Vikran (Leirfjord, Nordland) | |
Linerle (Motacilla alba) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Skaidi Kvalsund kommune (Hammerfest - Hámmerfeasta, Finnmark) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Nordmarka (Harstad - Hárstták, Troms) | |
Svarthvit fluesnapper (Ficedula hypoleuca) | | 12.05.2024 | 12.05.2024 | | Rakkestad, i prestegårdsfeltet (Rakkestad, Østfold) | |